Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקראת רכישת פיקנטו 0 ק''מ-האם להמתין לגיר החדש?

royban
שימו לב! השרשור הזה בן 1166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחר התלבטויות,החלטתי לרכוש פיקנטו חדשה 0 ק''מ.

הרכב יסע כ 5 אלף ק''מ בשנה 99% נסיעות עירוניות-צריכת דלק היא לא שיקול.

האם כדאי להמתין שיצא הדגם החדש עם הגיר הרובוטי?יש צפי?

האם מחיר הדגם הנוכחי צפוי לרדת בעקבות כניסתו של הדגם החדש?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צריכת דלק היא לא שיקול אז אין לך למה לחכות, אמנם כנראה תתווסף מערכת תיקון סטייה מנתיב שתפטור את הרכב ממובילאיי, אבל זה לעומת גיר פחות פופלארי וביצועים פחות טובים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור יד שניה? קשה לי להאמין שיפגע משמעותית.

בתור חדש? כנראה שקיה יסיימו את המלאי ורק אז יתחילו לשווק את הדגם החדש.

בהתחשב בזה שהנסועה בעיקר עירונית ולא אכפת לכם מצריכת דלק (ואכן בנסועה כזו, זה לא משנה הרבה) - הייתי קונה את הדגם הנוכחי, בעיקר בגלל הגיר.

הייתי שוקל לרכוש את הרכב דרך סוכנות קיה ולא ביד שניה 0 ק"מ, אם זו הייתה הכוונה בכותרת.

כיוון שבקניה ישירה מקיה תקבלו רכב עם 7 שנות אחריות (3 שנים מלאות ועוד 4 שנים על מנוע, גיר וציריות) וגם תוכלו לבחור רכב מרמת גימור גבוהה יותר.

• רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיפך, לא צריך להמתין לגיר הרובוטי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רוכש עכשיו, הגיר הרובוטי מעצבן, הוא איטי עם השהיות מורגשות, וזה מורגש בעיקר במעבר בהילוכים הנמוכים.

מה גם שהבדל צריכת דלק בנסועה נמוכה כול כך, יהיה זניח.

• רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמורה לזה אתה מאבד יד, משהו שאתה תצטרך לגלגל כהנחה לקונה של הרכב. זה קריטי אם אתה תמכור את הרכב לאחר זמן קצר יחסית.

בנוסף לזה אתה מאבד אחריות ארוכה יותר ואבזור.

• אהבתי 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

12 אלף ₪ זה הפרש רציני ברמת המחירים של המיני.
האם בדקת מול סוכנות היבואן לגבי ההנחה או הסתמכת על מחיר רשמי בלבד?
אם היבואן בונקר בעניין המחיר, ל 5 שנים הייתי קונה מליסינג.
במעמד המכירה העתידית, ההפרש בין 0 קילומטרים מליסינג לבין פרטי 00 בעלים יהיה יותר קטן, אולי כמעט ולא יהיה הפרש בזכות קילומטראז' נמוך.

• רעיון טוב! 1

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק שמוכרים את הex באפס קילומטר ולא רק את הLX שזה סוג של ישראבלוף לטובת ציי רכב.בתור פרטי יהיה לך קשה למכור את הLx

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל רכב יש מחיר.
אתה יודע מה, נגיד איזה סטודנט /ית מחפש פיקנטו 2015 עם קילטמטראז' נמוך - הוא יהיה מוכן לשלם 10000₪ נוספים על EX ללא רישום ליסינג ( רק רישום )?

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, royban כתב:

מתכנן להחזיק את הרכב 5 שנים לפחות.

כשארצה למכור,אני מאמין שהקילומטראז הנמוך מאוד יבוא לטובתי במחיר

חד משמעית נכון.

מכרנו לפני 3-4 חודשים את הפיקנטו של אמא שלי, שנת 2017 יד1 שנקנתה דרך אלבר ב"0 קמ" עם 9,000 ק"מ על השעון ב 6000 ש"ח מעל המחירון המשוקלל של הרכב (שזה בערך מחירון רגיל + 1000 או 2000 שח) תוך 30 שניות מרגע פירסום המודעה ביד-2 (ברמה כזו שהקונה התקשר עוד לפני שהתמונות אושרו ע"י יד2).

איציק

• אהבתי 2

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב רק מדגיש את כל מה שכתבו מעלי, לנסיעה עירונית עדיף שתרכוש עכשיו עם הגיר הפלנטרי,

בכל מקרה בכזה הפרש אני הייתי נשאר עם רכישה מ0 קלומטר אבל בתנאי שיש את הדגם EX, ראיתי את המסך של הרדיו בLX וזה פשוט מעליב, אתה יודע ומרגיש כל שניה שחסכו עליך,

עלות מסך 5" צבעוני היא גרושים אבל גרושים לדחוף מסך 2" בצבע כתום מה הם חשבו לעצמם....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...