Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ רכישת רכב הנעה בגז

HiTmEn
שימו לב! השרשור הזה בן 1203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחיפוש אחר רכב סטיישן ראיתי כמה מודעות שהרכב מונע בגז

מה יש לבדוק בנוגע להתקנת המערכת ? האם גורם לבעיות באמינות הרכב ? (I30CW, קיה סיד)

ובקשר לכנסיה לחניונים, הבנתי שרכבים שהותקנה בהם מערכת גז יש אפשרות לנסיעה גם על הדלק,

האם במצב נסיעה בדלק מותר להיכנס לחניונים?

תודה רבה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור להכנס לחניונים בכל מקרה רכב מונע בגז, בעבר היו בעיות אמינות, בשל חוסר בשימון, היה מטגן את המנוע. אני אישית לא הייתי מתקין ברכב דבר כזה, אם צריכת הדלק היא קריטריון משמעותי, קח דיזל או הייברידי. מערכת כזאת, לקנות מאםטר מרקט, ולהתקין באיזו סככה באישור תעשייה, אני הייתי נמנע

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העזרה,

עניין הדלק לא קריטי כ"כ

אבל בחיפוש אחר הרכב הנ"ל כבר כמה פעמים שקבעתי עם מישהו למחרת בבוקר ובלילה קיבלתי טלפון שהרכב כבר נמכר, 

פשוט ראיתי כמה מודעות של רכב עם גז ורציתי לדעת מה המשמעות של זה הן מצד האמינות ומה לבדוק

איך הרנו מגאן סטיישן מצד האמינות ועלות אחזקה בכללי?

עריכה אחרונה על ידי HiTmEn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והמערכת הותקנה כראוי היא לא אמורה לגרום לבעיות אמינות מיוחדות, קח בחשבון שחלק מהמערכות כן דורשות תחזוקה מיוחדת ולכן החיסכון הוא לא בדיוק מה שיוצא לך בחישובי הדלק.

כפי שהגיבו מעליי, בגלל חוסר השימון חלק ממערכות הגז גורמות לבעיות במנוע. ניתן לבדוק האם מערכת הגז כוללת משמנת, מי היה המתקין, מתי היה הטיפול האחרון במערכת הגז.

הייתי ממליץ להביא את הרכב לבדיקה אצל מתקין מערכות גז בנוסף לבדיקות הרגילות שתבצע לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה חברים שהתקינו מערכת גז ברכב, זה היה ממש לפני 15/20 שנה. היום שיש רכבי היברידי לא מבין את הצורך במערכת כזו

( מעבר לבעיית בטיחות) שיש אופציות טובות וחסכוניות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מונע בגז לא יכול להכנס לחניונים תת קרקעיים גם כאשר הוא עובד על מנוע הבנזין, החשש הוא מדליפה של גז שכבד יותר מהאוויר והוא יצטבר על רצפת החניון הסגור שגם ככה נמצא מתחת לאדמה ורק יחכה לאיזה בק-פייר או אפילו סיגריה של איזה נהג כדי להרים את החניון באויר.

בעיה נוספת היא הטיפולים, למיטב זכרוני בזמנו לפני הרבה מאוד שנים כשבחנתי מעבר למערכת כזו התברר לי דלא כל מוסך יכול לתקן רכב עם מערכת הנעה בגז, המוסך צריך להיות בעל יוד לריקון הגז מהמיכל ואחסנתו מתחת לאדמה בזמן התיקון של הרכב, באזור סגור ומתחמם בנפרד משאר אזורי העבודה וכל כל העבודה צריכים להיות הידראולים או פניאומטיים כולל הליפט שאיתו מרימים את הרכב, משמעות הדבר היא שישנה הגבלה משמעותית במספר המוסכים שיכולים באמת לתת לך שירות גם אם מדובר בעניין פעוט שלא קשור למערכת הגז, אני בזמנו ראיתי בכך הגבלה של ממש וויתרתי על תענוג.

יכול להיות שהיו התקנות השתנו, מצד שני יכול להיות שרק הוחמרו מאז והבעיה גדולה עוד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי רכב שנתיים עם מערכת גז והיה גם ל2 חברים שלי.

שום תקלה במערכת,כן עשיתי שימון בכל טיפול כי לא היה משמנת אוטומטית.

מערכות גז קיימות 40 שנה כבר והטכנולוגיה ללא תקלות.

מחירי הדלק ישובו במדינת ישראל למחירים של 6/7 שקל לליטר ולשלם על גז חצי ופחות מזה לליטר זה ממש כיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...