Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי מידות צמיגים / ג'נטים

kompy

פוסטים מומלצים

לא ידוע לי שיש פיאסטה שמגיעה ממקסיקו, בנוסף אין בארץ פיאסטה מנוע 1600 עם 120 כ"ס.

בשורה התחתונה מה שקובע זה הספר רכב.

לא הייתי מסתמך על משרד התחבורה בנושא זה, וגם אף אחד במכון טסטים לא יבדוק ע"פ נפח מנוע כי הם עובדים עם אוטודאטה ושם המידות שציינתי מתאימות לכל הנפחים.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקובע זה מה שהבוחן רישוי מחליט.

והוא ילך ע"פ כל מסמך רשמי בין אם יהיה ספר רכב, מסמך מטעם משרד התחבורה, מסמך מהיבואן, מידע באוטודאטה.

בכל אופן, שמתי לב עכשיו שבמסמכים שצירפתי רשום שהם מיוחסים ליבוא מקביל. כך שאולי בכל זאת יש כמה אקזמפלרים כאלו בארץ.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר שהמכוני רישוי עובדים עם הטפסים הנ"ל, הם בודקים במקום באוטודאטה, בנוסף גם הרכבים שמגיעים ביבוא מקביל, הגיעו מאירופה וארה"ב.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסיקו - ארה"ב מספיק קרוב...:wink:

אגב, בדקתי את הנושא, וכל הפיאסטות שמיוצרות עבור השוק האמריקאי, נבנות במפעל פורד במקסיקו. הא! :twisted:

אם אני לא טועה, המסמכים האלו אמורים להיות מבוססים על האוטודאטה.

זה לא אומר שאין טעויות או מידע שמתעדכן/משתנה.

אין עוררין על העבודה שלהם מול אוטודאטה.

ועדין, בעל הרכב יכול להשתמש בכל אחד מהמקורות שציינתי (וגם אתה) כדי להראות לבוחן שהמידה באשר היא אכן מאושרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהריים טובים!

אני מחפש אופציות לגנטים טיפה יותר גדולים בשביל מיני קופר 2007. הרצתי חיפוש ומה שמצאתי היה מקסימום של 205/45 R17 אבל זה בשביל שנתון 2002. האם יש אופציה ליותר גדול 18 למשל? תודה מראש!

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://car.mot.gov.il/ORIL/2008/3/08-0365.pdf

אומנם מתייחס לשנתון 2008 אבל לדעתי רלוונטי עדין לשלך.

שים לב להערה מתחת לטבלה שמציינת את מידה 205/40R18 עבור מיני קופר S.

שוב, מפאת הספק הקל של אישור הדבר עבור רכבך, אני מציע לגשת ולברר במכון רישוי קודם הרכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://car.mot.gov.il/ORIL/2008/3/08-0365.pdf

אומנם מתייחס לשנתון 2008 אבל לדעתי רלוונטי עדין לשלך.

שים לב להערה מתחת לטבלה שמציינת את מידה 205/40R18 עבור מיני קופר S.

שוב, מפאת הספק הקל של אישור הדבר עבור רכבך, אני מציע לגשת ולברר במכון רישוי קודם הרכישה.

יש דרך להגיע למאגר של כל התבלאות האלה? ז"א שאם אני ארצה לבדוק רכב מסויים, אני פשוט אחפש שם וזהוא?

a fairmount, a fairmont. my kingdom for a 2-door sedan V8 1978 fairmount!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מזכיר שוב:

לכל הבאים בתור, נסו להשתמש בחיפוש באתר משרד התחבורה להוראות רישום.

בצד שמאל בחרו בשנה (למיטב ידיעתי, רוב המידע מתחיל רק ב-2008 ), והכניסו בשורה שניה את דגם הרכב (לא יצרן), באנגלית, בשורה השניה (היכן שמופיע "טקסט חופשי").

בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בין 2002-2007 כפי שרשמתי כנראה לא תמצא שם מידע.

יש מידע שנמצא בשרשור הזה.

יש אנשים בפורום, בין אם שנוכחים בשרשור או שלא, אשר בידיהם תוכנת אוטודאטה שבה ניתן למצוא מידע על רוב הרכבים והשנתונים.

ניתן לפנות במקרים מסוימים ליבואן הרכב ע"מ לקבל את המידע/האישור.

ואם גם זה לא יעבוד, נותר לך לדעתי פשוט לגשת פיזית למכון רישוי ולשאול שם. הם גם עובדים עם תוכנת אוטודאטה ואולי במקרים חריגים במקורות מידע נוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי. אז סבבה - מה המידות המאושרות (ואני יודע שזה סטרץ', אבל אני באמת לא מצאתי תשובה בשום מקום) לפורד פיירמאונט סדאן 2 דלתות (לא יודע אם יש הבדל מה-4 דלתות, בוודאות יש הבדל מהפיוצ'רה) 1978.

a fairmount, a fairmont. my kingdom for a 2-door sedan V8 1978 fairmount!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...