Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש באיביי לפי מק"ט

צפוניאא
מעבר לפיתרון נפתר ע"י חולגי,
שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• פיתרון

הכי פשוט (לאו דווקא לחפש בebay),

רשום בגוגל, למשל:  kia 79480 - וכבר תקבל תשובות.

ויודע מה ? תרשום אותו דבר בebay וגם תקבל תשובות (בדקתי).

מש"ל.

• רעיון טוב! 2

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חולגי, זה עבד!!!

דותן, תודה על העזרה, את האתר הזה היה לי , אני פשוט לא מצאתי את המק"טים באיביי. ומה שחולגי כתב עובד יופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולגי

חסכת לי שעות של חיפוש. חיפשתי  פס הגנה לחלון מניקל כי מישהו החליט לעקם לי אותה. (משער לפי המכה, אולי בלי כוונה? לא יודע)

המחיר כל כך הזוי שמעדיף להישאר עם הפגיעה עד שאמצא משהו חליפי. (או פירוק או קנייה בחו"ל)

ליישר דבר כזה אני לא חושב שזה אפשרי, למרות שלא הייתי מוותר על יישור במקום החלפה. (גם אם זה לא ממש יצא ישר כמו חדש)

עניין שאני רושם את מספר המק"ט זה מפנה אותי לאתרים ברוסית לרוב. (וגם לא בדיוק את החלק עם הניקל)

אחפש שוב. תודה. 

IMG_20201030_124430.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמחתי לעזור.

יש הרבה מקרים שההפניות הן באמת לאתרים ברוסית, או "אתרים של חלקי חילוף", אבל כל זה במרכאות (לדעתי זה נועד להראות רק נפח של פעילות או משהו דומה, אבל ספק גדול אם החלק יימצא שם).

כ"כ - ניתן לחפש בגוגל את הנ"ל בלשונית של תמונות. בדר"כ מי שמצרף תמונה - זה מאוד עוזר. ואם מצרף תמונה + מק'ט - אז בכלל מצויין (ומראה ברוב המקרים על מוכר או עסק הרבה יותר רציני).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר כ"כ את ספקי החלקים של טויוטה (ז"א באילו ארצות יש בדר"כ שוק "טוב" לרכב הזה וכנגזרת מזה - גם חלקי חילוף. יכול להניח שבבריטניה, אולי בגרמניה.. ? אתה בטח תדע יותר טוב ממני).

ניסית לחפש ישירות בebay בריטניה/ גרמניה/ הולנד למשל ? (אולי תצטרך תרגומון קטן לתיאור החלק. אולי לא).

זו עצה שימושית מאוד, שאני יכול לזקוף לטובה לחבר הפורום @D.liven (שאאל"ט גר בהולנד) שעזר לי בזמנו,  ב"איך לחפש" חלקים.

זה מוזר, אבל לפעמים מוצאים שם חלקים שלא רואים ב-ebay.com.

עריכה - גם לחפש את שם החלק בהולנדית (למשל) יכול לתפוס.

עריכה אחרונה על ידי חולגי

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש, אבל נראה לי שגם שם המחירים גבוהים לפי החלק ללא הניקל (75 יורו) לא אכפת לי שהיה חלק חליפי

רק לא לראות את הפגיעה הזו. מנסה למצוא איזה פתרון של יישור גם כשלא יהיה הכי ישר, למרות שכולם אומרים שזה בלתי אפשרי. (פחחי רכב)

פתרתי כמה פעמים בעיות שונות שרוב בעלי המקצוע אמרו שזה בלתי אפשרי, תמיד יש משהו יצירתי, מעבר למה שמקובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...