Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תכירו...בירת קורונה בייבי

דני 9999
שימו לב! השרשור הזה בן 1305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על טעם וריח אין להתווכח. במיוחד בבירות.
הטעות שלך זה שקנית מראש כמות גדולה בלי לטעום, במיוחד כשהטעם הישראלי הממוצע נוטה לבירות מתוקות יחסית.

1. צודק אך עובדה שרוב האורחים גם לא ציינו אותה לשבח
2. כן טעמתי, שתיתי בבר היה סבבה כי זה מהחבית וכנראה הייתי ממש צמא לבירה.
3. פשוט מרוב שדיברו כמה זה טוב וכמה קשה להשיג אז אחרי תקופה כשמצאתי קניתי כמות וזה היה לגמרי אחרת

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמי לוי כפר סבא, מי שמתעניין

30 ש"ח לשישיית קורונה בקבוק 355 מ"ל רגיל

20200927_093932.jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.9.2020 בשעה 19:23, gsi16v כתב:

קניתי כמות דיי גדולה מרוב סיפורי אוקטוברפסט של החברה.
דיי נתקעתי עם הבירה, הוצאתי לכל אורח ויותר מחצי ממה שהגשתי נשפח לכיור בסופו של דבר.

תמיד ניתן לאפות לחם בירה עם בירה שלא שותים. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הייתי נעול על בירות חיטה. למזלי התבגרתי, שלא לאמר הזדקנתי, והיום רק לאגר בשבילי.

מכבי ונשר לא מילה גסה אצלי. 

לאחרונה הזמנתי גם ארגז צ'אנג תאילנדית, לא רע. 

נב

ההייניקן 0% ממש נחמדה, אפשר לסקול אותי

• אהבתי 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל, עשיתי סיבוב שלם עם בירות בלגיות משוגעות, מעושנות, כל מיני וריאציות של אייל ו-ipa - בסופו של דבר אין כמו חוק הטוהר הבווארי.

לטעמי האישי והבלתי המחייב...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SurfHigh כתב:

לאחרונה הזמנתי גם ארגז צ'אנג תאילנדית, לא רע. 

צ׳אנג מאוד דומה למכבי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נב
ההייניקן 0% ממש נחמדה, אפשר לסקול אותי

מעולה! גם בקס 0 סבבה.
הקרלסברג 0% על הפנים.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...