Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך להמנע מקפיצות רכב בגלל קלאץ בהילוך ראשון?

Bicycle
שימו לב! השרשור הזה בן 1323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, כשאני בפקקים עם רכב ידני אני נוטה לשמור על הרגל ב2/3 כדי להשלים את מעט המרחק שאני צריך להשלים במהירות איטית מקלאץ מלא משוחרר.

עם עידוד מהגז אין קפיצות לזמן מה. אם אני צריך להתקדם מעבר למצופה, השארת הקלאץ על 2/3 מקפיצה לי את הרכב. 

מה עליי לתקן, כדי למנוע קפיצות? תודה!

עריכה אחרונה על ידי Bicycle
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכון מעולה לבלאי מוקדם של הקלאץ ורכיבים מסביב.

דוושת קלאץ צריכה להיות תמיד באחד משלושה מצבים:

לחוצה לחלוטין / בדרך לשחרור מלא שלה / חופשיה לחלוטין.

כל טריק אחר יגרום לבלאי מקודם.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור כל כך מה הכוונה ל"לחוץ מעט", אם הכוונה היא לנהיגה בתנועה צפופה שהרגל נמצאת את הקלאץ בכוננות ללחיצה או טיפה מעל הנקודת חיכוך הידוע בכינויה העממי חצי קלאץ', מה שרצוי מאד להימנע.

בכל מקרה יש רכבים שההילוך הראשון קצר מאד כך שמנסים למשוך אותו מעט במקום להעביר לשני גורם לסל"ד לעלות מהר וגם  בלימת מנוע חזקה קורת  (שזה למעשה הקפיצה שאולי אתה מתכוון אליה) כאשר מרפים את הגז לפני שהמצמד נלחץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צינת כמה זמן אתה נוהג , וכמה זמן אתה נוהג על גיר ידני

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...