Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריפוד מכסה מנוע קורולה 2020

Avikam.cz
שימו לב! השרשור הזה בן 1308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

ברשותי טיוטה קורולה סנס בנזין 2020 עוד עם הניילונים שאך לא מזמן קיבלתי (מהיבואן הרשמי). שמתי לב לשני דברים מוזרים:

1. המנוע חשוף, הכוונה ללא פלסטיקה כמו שנהוג היום להלביש לו בחלק העליון של המכסה שסתומים.

2. בצמוד למכסה מנוע, אין את הכיסוי שאני מניח שמבצע תפקיד אקוסטי או קוסמטי, אלא פח חשוף (אצרף תמונה)

האם למישהו עם דגם דומה (סאן או סנס אך לא היברידי) זה אותו דבר?

IMG_20200828_221537.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו תוספות שלא חייב לשים ברכבים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שלא חייבים, האוטו ייסע גם בלי זה. אבל כבר מזמן לא ראיתי רכב בלי זה. אני תוהה אם אצלי מישהו שכח במקרה או שהיצרן התחיל לקמץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי רעש חריג כמצופה מכל רכב חדש. מאחר ואין לי מקור להשוואה, אין לדעת אם יש לזה משמעות או לא. תסכימו איתי, שגם אם אין לזה משמעות אקוסטית, זה מכוער ומשדר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרנים עושים הרבה מאוד בבידוד בין תא המנוע ותא נוסעים, לפעמים שיפור במקום מסויים מאפשר להסיר בידוד אקוסטי במקום אחר.

יכול להיות הבלדים בבידוד בין רכב לרכב אחר מבחינת רמת אבזור או אפילו חודש יצור מסוים, שינויים שהיצרן עושה ביצור על בסיס קבוע כל כמה חודשים. 

הייתי מציע אצלך,  לבדוק במוסך מורשה האם הבידוד הזה במכסה המנוע קיים ברכבים דומים, הכי קל זה להכנס עצמאית לאולם תצוגה ולבדוק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח ללכת לבדוק באולם תצוגה אך בחיפה יש להם רק היברידי שם ברמת גימור הגבוהה ביותר ולא נראה לי שכדאי לי להשוות לזה. טיוטה כמעט ולא מחזיקים כבר בדגמים מבנזין כמו שרכשתי באולמות תצוגה. אפילו רכב בנזין לנסיעת מבחן לא היה להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על זה, אך אם ינסו לפתור עצמם מהנושא ולסבן אותי בתשובה "ככה זה", אני לעולם לא אדע אם זה אמת. לכן, אין כמו להשוות עם אחרים. מקווה שזה יתאפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר פשוט לחפש באחד מקטלוגי החלקים באינטרנט את הרכב שלך לפי מספר שלדה ולראות אם החלק מגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Avikam.cz כתב:

חשבתי על זה, אך אם ינסו לפתור עצמם מהנושא ולסבן אותי בתשובה "ככה זה"

זה דווקא נראה לי הדבר האחרון שיעשו בטויוטה.

אם הכיסוי הוסר מסיבה מסוימת, לא רואה סיבה למה לא להעביר לך את האינפורמציה. תנסה לפני שאתה שולל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DYNAMAT EXTREEM+HOODLINER - יעשו עבודה הרבה יותר טובה ממגן הרעש מבוסס קצף ושיערות פיבר מקוריים של היצרן. 

בעקרון מכסה המנוע הזה נראה שקיבל הרבה מאוד חיזוקי מבנה - הרבה מעבר למה שאני רגיל לראות ולדעתי הוא כנראה כמעט ולא מייצר וויברציות - יתכן ובאמת היצרן עצמו לא טרח בכלל - תבדוק את זה כי בכל זאת זה באמת נראה מוזר. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל סיקור של קורולה מחו"ל בו פותחים מכסה מנוע יציג לך מגן שחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...