Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עסק לקניית מוצרי דיטיילינג בארץ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל ש-DetailedClean.co.uk רוצים 80 פאונד על משלוח, מחפש לקנות מספר מוצרים של Chemical Guys ו-CarPro בארץ.

המוצרים שאני מחפש לא קיימים באוטוסטור, והאמת שהם חסרים במלאי כבר תקופה. אני לא רוצה לקנות אותם ממשווקים שונים כל פעם, אלא במקום אחד מרוכז.

האם יש עוד מקום בדומה לאוטוסטור שמחזיק מלאי של החברות הגדולות? חיפשתי ולא מצאתי מידע פה בפורום/בנושא המרוכז.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידע מסתובב כאן בפורם כל הזמן. (אני אישית כתבתי כמה פעמים על חנויות בארץ)

CarPro

אפקס

אלכסנדר

אבי חלפים מוכר את המוצרים שלהם

ויש עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מתעניין מס' מוצרים של קארפרו.

אפשר לבצע קניה מרוכזת ולהתחלק.

בנוסף, מצאתי דיל ממש מעניין באיביי למטליות מיקרופייבר, האם מישהו מכיר את Kirkland ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עגלת קניות בשווי 40 פאונד ב-DetailedClean.co.uk, אבל המשלוח קופץ ל-80 פאונד כי החבילה 2.5 קילו. לא ברור. חבל, כי המבחר שלהם מדהים.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבחר ב DetailedClean לא כ"כ מרשים, מבחר עשיר מאוד אפשר למצוא ב ELITECARCARE, מעטים המוצרים שלא מצאתי שם. בנוסף ישנם מוצרים שהם מייצרים בעצמם ומוכרים במחירים מעולים כמו ELITE SNOW FOAM. מבחינתי הייתרון הגדול של DetailedClean הוא כל מוצרי הציפויים למיניהם, לדוגמא ציפוי 3.0CQ UK נמכר בכמעט חצי מחיר ביחס לארץ. באופן כללי צריך לעשות על כל מוצר סקר שוק, יש כאלה שמשתלם לקנות בארץ (כל הליין של קארפרו שאינו מכיל SIO2). עוד לא מצאתי אתר ששולח מבריטניה והמחיר לא מזנק כאשר המשקל עולה על 2 ק"ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, Krd כתב:

המבחר ב DetailedClean לא כ"כ מרשים, מבחר עשיר מאוד אפשר למצוא ב ELITECARCARE, מעטים המוצרים שלא מצאתי שם. בנוסף ישנם מוצרים שהם מייצרים בעצמם ומוכרים במחירים מעולים כמו ELITE SNOW FOAM. מבחינתי הייתרון הגדול של DetailedClean הוא כל מוצרי הציפויים למיניהם, לדוגמא ציפוי 3.0CQ UK נמכר בכמעט חצי מחיר ביחס לארץ. באופן כללי צריך לעשות על כל מוצר סקר שוק, יש כאלה שמשתלם לקנות בארץ (כל הליין של קארפרו שאינו מכיל SIO2). עוד לא מצאתי אתר ששולח מבריטניה והמחיר לא מזנק כאשר המשקל עולה על 2 ק"ג.

באתר שציינת, אין דמי משלוח?

בתאריך 20.8.2020 בשעה 17:26, Fraysa כתב:

יש לי עגלת קניות בשווי 40 פאונד ב-DetailedClean.co.uk, אבל המשלוח קופץ ל-80 פאונד כי החבילה 2.5 קילו. לא ברור. חבל, כי המבחר שלהם מדהים.

המשלוח קופץ ל- 80 פאונד בגלל שהזמנת קצת מוצרים (לא עובר 2.5 ק"ג)? אם אני מזמין נניח 5 מוצרים ויותר, המחיר לא יקפוץ לי בעוד 40 פאונד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי בדיוק הפוך. כמה מוצרים הזמנת? 2.5 ק"ג זה לא הרבה, נראה לי שאם אני מזמין שלושה מרססים של חומר דיטיילינג כלשהו, זה מגיע למשקל כזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, BRAVO30 כתב:

איך המשלוח שם?

לא הכי זול אבל מעולה,דרך DHL.

לפני 39 דקות, Fraysa כתב:

אין להם מוצרי CarPro כלל.

יש מספיק תחליפים,גם איכותיים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה "לא הכי זול" וגם עם dhl, זה אומר גזל. כי גם dhl הם נוכלים שגובים תמיד סכומי כסף לא ברורים. 

ולגבי האתר, אם נניח אני קונה פריטים בסכום של 100, 200₪, כמה בערך ייצא לי המשלוח?

יש כל כך הרבה אתרים שאני לא יודע לבחור. אני רוצה לעשות קנייה של 300₪ בערך, של מוצרים שונים. לצערי, זה רק בגלל שלאוטוסטור אין כבר כלום על המדף כמעט מאז התחילה הקורונה, יש שם איזו בעיה לא ברורה. השאלה מאיזה אתר הכי כדאי לי? 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...