Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בירור ירידת ערך

שימו לב! השרשור הזה בן 1345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם 

רכב שנת 2019 ,מצורף קובץתיקון רכב במוסך הסדר (מוסך מרכזי של הרכב )

קבעו ירידת ערך של שלושה אחוזים ,בטענה שהוחלפו חלקים מקורים בלבד וכל מה שהוחלף הוא בעצם PLUG&PLAY 

והירדת ערך היא רק על צביעה 

אשמח לתגובה 

screencapture-services-aig-co-il-api2-PSApi-DocumentsProduction-GetSecuredPersonalDocument-2020-08-13-09_00_58 (3)5.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק אתה שואל ?

האם הורדת הערך שנקבעה סבירה ?

או האם הרכב בר קניה ?

איזה רכב זה ? (כדי שהמספרים גם "יסתדרו" יותר טוב...)

האם נצבע כל הרכב (או רק הפרונט שלו עולל כל מה שהוחלף כמובן).

לעניות דעתי - הוחלף כל ה"קדימה" של הרכב עקב תאונה חזיתית (חוץ מכנף שמאל). לי נראה שהשמאי היה מבית הלל...(אבל שוב - לא ציינת באיזה רכב מדובר).

לגבי רכישה - הייתי בורח (אבל זה אולי רק אני).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה חוק אתה רוצה בדיוק בבקשה ?

אני מניח ששמאי ראה את הרכב, העריך מה שהעריך ונימק במה שנימק.

כקונה או מוכר - אתה יכול לקבל את זה ויכול לא (ומן הסתם זה יכול להשפיע עליך {מחיר הרכב} ).

לדעתי -  זו נראית ירידת ערך בחֶסר (כלומר בפועל - היה צריך להעריך ירידת ערך גבוהה יותר. גילוי נאות -  איני שמאי...).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרויות ? (שוב - אינך ברור. גם את סוג הרכב המדוייק לא ציינת)

אם אתה המוכר - לקצץ במחיר או להתעקש עליו.

ובתור קונה - להתמקח על המחיר / לא להתמקח על המחיר ולרכוש / לברוח.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפס"ד במקרה דומה - רכב שנה וחצי על הכביש, הוחלפו פלסטיקים, חלקי פח ונצבעו בהתאם לקוד הצבע של הרכב. נקבע ירידת ערך של כ4%. נימוקים זהים - החלקים שנפגעו הוחלפו לחדשים. בשל גילו של הרכב, אין הבדל נראה לעין בין חלקי רכב המקוריים לאלה הוחלפו לחדשים. זכותך כמובן לערער על קביעת השמאי, להביא שמאי משלך, להתייעץ עם מוסך מומחה.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...