Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוק ההסדרים חושף: יופסק השימוש במצלמות המהירות

amir74
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקווה מאוד שייצא לפועל.

כל עניין המהירות הוא נושא שנוי במחלוקת אבל לאחר שלא הביא להורדה כדאי שייעלם מחיינו.

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3838095,00.html

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתברר כי פרויקט הדגל של המשטרה והמשרד לבטחון פנים לא הביא לירידה במספר תאונות הדרכים או ההרוגים

כלכליסט חשף בשנה שעברה כימדובר בכ־600 מיליון שקל ב־4 השנים האחרונות. מנתוני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים עולה כי פרויקט הדגל של המשטרה והמשרד לבטחון פנים לא הביא לירידה במספר תאונות הדרכים או ההרוגים.

כעת צפויה אמינות מצלמות המהירות לעמוד פעם נוספת למבחן, הפעם בבאר שבע, שם ידון בשבוע הבא בית משפט השלום לתעבורה באמינות מערכת מצלמות המהירות א-3 במסגרת תיק עבירת מהירות שהוגש בימים האחרונים.

בשורה התחתונה, מדובר בפרויקט שספק אם מנע תאונות דרכים, אך לנוכח ההכנסות שהצליח לייצר לקופת המדינה, אין כל הפתעה על מידת חירוף הנפש בה נלחמה מדינת ישראל כדי להשאיר את המצלמות פועלות.

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3838095,00.html

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבנו על זה הרבה מילים כאן במהלך השנים.

בסופו של דבר, מדינת ישראל צריכה, חייבת, להשקיעה בבטיחות בערים. אבל זה לא סקסי ואי אפשר לפרסם כתבות על נהג שנעצר ב150 קמש בספורטיבית חדשה.

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להסב אותם למצלמות רמזור אדום, הרבה יותר חשוב ויש לי השערה שהכנסות מדינה לא שלא ירדו , אף יעלו...

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמות אינן יעילות בעידן הוייז. מאיטים ושוב מאיצים. 

נותנים דוחו"ת שרירותיים על סטייה קלה מהגבול, וחיות הטרף נוסעים על 180 איפה שאין מצלמות... אין הוגנות.

על מעידה חד פעמית נותנים לנהג המסכן לא פחות משמונה נקודות חובה..ו 750 ש"ח שמנים.. לך תטען שלא היה תמרור..

מסכים שצריך לשמור חוק. אבל אם זה לא עוזר- למה לשחוט את כיס האזרחים?

אזרח כאוב שנכווה עקב טעות זיהוי מהירות, ולא סולח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל, לדעתי צריך להוריד את כמות האכיפה הכללית על מהירות בכמה רמות.

יש שורה ארוכה של עבירות חמורות הרבה יותר ממהירות: שימוש בסלולרי, נסיעה באור אדום, נהיגה בשכרות/תחת השפעת סמים (כן, גם מריחואנה), נהיגה בשלילה או ברכבים לא בטיחותיים, הבנו את הרעיון.

זו כנראה אמירה לא אהודה במיוחד, אבל אני מקווה שיחליפו את המצלמות המיותרות והמיושנות האלה לטובת מצלמות שאוכפות שימוש בסלולרי.

• רעיון טוב! 4

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהרה בימינו אמן.

באיחור של הרבה שנים, אבל טוב מאוחר מאשר לעולם לא.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהרה בימינו יגרטו את המצלמות הללו.

אגב לאף אחד מעולם לא הייתה טענה שפרויקט א3 נועד לצמצם תאונות דרכים.

דיברו על הפרויקט הזה מיומו הראשון במונחים של ROI, תנובה, הכנסות וכו'

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל תוהה מה קורה שעובר רכב היברידי מעל הלולאות, הוא הרי משרה שדה מגנטי גדול יותר מאשר רכב רגיל שחולף מעל לולאות החישה בכביש. 

משום מה אין ספק שדבר כזה לא נבדק, לא בהולנד ובודאי שלא בארץ.

בכלל אני תוהה, איך מערך החישנים מזהה פול טריילר שעובר עם 4 או 6 צירים  מעל הלולאות , אני מניח שמפענח הצילום אמור להחליט, אבל על סמך איזו קריאה?

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משעשע אותי כאשר חובבי נהיגה מתלוננים על המצלמות האלו, יש דרכים חוקיות לחלוטין (וייז, צ'יטה וכו) להתגונן ב 100% כנגדם. כאשר הם יבוטלו לדעתי יגדלו באופן משמעותי מלכודות ממלז (צריך להשלים חלק לפחות מההכנסה) ובכך דווקא מנקודת מבטו של חובב הנהיגה המצב הורע, קשה הרבה יותר להתגון מפני ממלז ואין דרך חוקית שבאמת תיתן כיסוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, dani666 כתב:

בואו נחכה לשלב שבו יפעילו מערכות מדידת מהירות ממוצעת.  יהיה מעניין

במשטרת ישראל יכונסו טובי המוחות בניסיון להבין כיצד 100 פעמים במהלך יממה עובר מטוס בוינג 737 על כביש 531.

נ.ב, סביר כי המסקנות ישמרו בידי משטרת ישראל, בדומה למסקנות למהימנות מצלמות המהירות

@Krd

השיח אינו בהכרח סביב מצלמות המהירות, אלא על האכיפה הקפדנית סביב נושא המהירות. אכיפה במלכודת ממל"ז כפי שציינת, היא זהה למצלמת מהירות.

ממצלמה אפשר להתגונן, ממל"ז לא (לפחות לא באופן חוקי).

אם אתה שואל אותי - להציב מלכודת כזאת על כביש 4 בשעה 21:00, בקטע כביש עם 4 נתיבים וקו הפרדה בנוי ולתפוס "עבריינים" על 110 קמ"ש, זו הכנסה קלילה לקופת המדינה ותו לא.

וכהכנה לתגובה נגדית אפשרית מטעם ספריאל שכבר טען בעבר כי אני מעודד עבריינות תעבורה בפורום: לא, אינני מהנדס תשתיות ואיני יודע על סמך מה נקבעו הגבלות המהירות.

אני כן יודע שרוב מי שאני רואה על הכביש נוסע מעל המהירות המותרת ושהיא אינה רלוונטית.

עריכה אחרונה על ידי Ragnar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המצלמות כל כך לא יעילות וקל להתמגן מולן עם וויז איך זה שהן הכניסו למדינה 600 מיליון שקל ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד המצלמות מהירות ואור אדום שממוקמות ברמזורים. יש לדעתי הבדל גדול בין אכיפת מהירות במקום סתמי כמו מקטע כביש רגיל לבין צמתים גדולים שהם באמת מקום עם סיכון גדול יחסית.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המהירות לרוב נאכפת במקטעי כביש סתמיים.

כמו קודמיי,אני לא מומחה לתעבורה אבל אם המהירות תנועה של כלל הנהגים בכביש של 80 היא 100-110 כנראה שאנשים מרגישים בטוחים במהירות הזו.

ועדיין יש שוטרים שאוכפים-זה נעשה לכסף.

לא מדובר בבודדים שנוסעים 150-160.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...