Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה 2016/2017 - מנועים

yovel1500
שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה

חייל משוחרר ומתחיל לעבוד עוד מעט בעבודה שדורשת רכב, ננעלתי על הסקודה פאביה ויש לנו במשפחה היסטוריה לא קצרה עם משפחת ואג, לכן אני מכיר את כל היתרונות והחסרונות שנוגעים בעיקר לגיר הDSG7 והמנועים..

אחרי חיפוש קצר שמתי לב שההבדלים במחירים בין דגמי הSTYLE של הפאביה של מנועי ה1.0 וה- 1.2 מגיעים לאיזור ה8000 ש"ח וכך גם במחירון (לאותו שנתון כמובן).

הייתי שמח לדעת מה הסיבה כי אני לא שמעתי תלונות כלשהן על מנועי הליטר מול ה1.2

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה 1.0 החליף את ה1.2 והגיע לפאביה  ב2017, לכן המחיר אולי נובע מההבדל בשנתון.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי במפורש,שנתון זהה.

בנוסף אם ה1.0 חדש יותר, הוא אמור להיות היקר, במצב הנוכחי ה1.2 הוא היקר יותר משמעותית.

עוד מישהו?

עריכה אחרונה על ידי yovel1500
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת מנוע יכולה גם להיות באמצע שנה.

ההפרש במחיר יכול לבוא גם בגלל רמות גימור שונות.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן לא מובן לי למה ה1.0 שהוא החדש יותר, הוא הזול יותר מה 1.2

רמות הגימור זהות, השנתון זהה, הכל זהה.

לפני 15 שעות, noknok כתב:

החלפת מנוע יכולה גם להיות באמצע שנה.

ההפרש במחיר יכול לבוא גם בגלל רמות גימור שונות.

לכן לא מובן לי למה ה1.0 שהוא החדש יותר, הוא הזול יותר מה 1.2

רמות הגימור זהות, השנתון זהה, הכל זהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מוזר לגבי המחיר.. בכל מקרה היה לי גם 1.2 וגם 1.0. שני המנועים מצוינים אבל משום מה ה1.2 הרגיש לי יותר נכון ולא קופצני ורועד ונחנק בתחילת נסיעה כמו מנוע ליטר. ה1.2 הפגין אמינות עד 86 אלף ק''מ.במנוע ליטר הוחלפו מצמדים סביבות 38 אלף ק''מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...