Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית פיז'ו 308SW

טל32
שימו לב! השרשור הזה בן 1396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, טל32 כתב:

טוב...לאחר קריאת התגובות ומחשבה נוספת...בהנחה והמוכר יוריד את עלות הרצועה אלך על הקניה....אעדכן בהמשך באם נרכש.

תודה לכולם על התשובות המושקעות.

אל תוותר על הבדיקה מטעמך.

בכל מקרה תבקש לפני הקניה היסטורית טיפולים מסודרת, תראה שהוא אכן טופל בחברה לפי הוראות יצרן ולא במוסכים עלומי שם (מניסיון אישי עם חברות ליסינג הן נוטות לדחות טיפולים ב5000 ק"מ, ולעיתים הולכות למוסכים זולים גם כשהרכב במסגרת האחריות, האוטו שלי נקנה מליסינג והסתבר בדיעבד שהלך לו מנוע לפני הקניה בגלל שטופל במוסך חרטא, סמכתי עליהם ולא טרחתי לבדוק היסטוריית טיפולים).

בכל מקרה במידה ורצועת הטיימינג אכן החלה להתפורר החלפה שלה לבד לא תעזור כיוון שהיא כבר החלה לסתום את מעברי השמן והנזק כבר החל להצטבר, במידה והיא לא הוחלפה לא שווה לגעת האוטו או לחילופין לבדוק האם אפשר לנקות את המעברים באיזו שיטה שהיא ואז להחליף את הרצועה. 

בכל מקרה קח בחשבון שהמחיר האטרקטיבי של רכב עם היסטוריית ליסינג חוזר בבומרנג כשאתה מנסה למכור אז לא באמת הרווחת יותר מדי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים...

בבדיקה אתמול נראה כי הוחלף לאחרונה מנוע לרכב זה...מה שמשנה לי עכשיו את כל כדאיות העיסקה ? או שבכלל עושה אותה לכדאית יותר עם מנוע אחר שלא ספג את כל ה 160 אלף ק"מ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם לתת לך מסמכים ומידע מדויק ועדכני על החלפת המנוע ?

האם הוחלף כל המנוע או שהמנוע המקורי עבר אובראול ? איפה נעשה ? המנוע מפירוק\ יבוא ? כמה ק"מ עבר המנוע שהורכב ?

יכול להיות לך בור גדול ומצד שני יכול להיות שאתה נוסע על רכב עם מנוע חדש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, טל32 כתב:

שלום חברים...

בבדיקה אתמול נראה כי הוחלף לאחרונה מנוע לרכב זה...מה שמשנה לי עכשיו את כל כדאיות העיסקה ? או שבכלל עושה אותה לכדאית יותר עם מנוע אחר שלא ספג את כל ה 160 אלף ק"מ?

היי

הם לא אמרו לך / לא ידעו שהוחלף מנוע לרכב?

אם זה נכון הייתי בורח משם .

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט סוחר שקונה חבילות רכבים מלובינסקי...שניסיתי לברר על הרכב הוא חפר...יתכן מתמימות ויתכן שלא...ואז הודיע לי שהחליפו מנוע.

בכל מקרה הייתי עולה על זה בבדיקה מקיפה...

את האמת כבר ירד לי מהרכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה זה נראה לך כל כך נורא.

אנחנו יודעים הרי שבדגם הזה, השילוב של המנוע הזה ודיסאינפורמציה מוביל ללא מעט החלפות מנוע. כלומר, זה לא שהמנוע הוחלף בגלל שהרכב לא טופל או ננהג באגרסיביות, זה פשוט המצב בלא מעט רכבים.

בנוסף גם אם מדובר במנוע משומש, הוא עדיין בסיכוי גבוה עבר פחות ק"מ המנוע המקורי. אז הוא כנראה במצב יותר טוב (אבל זה טעון בדיקה כמובן).

אם ההחלפה בוצעה במקום מסודר שיש לו ניסיון (ושוב, בגלל כמויות הרכבים שהוחלף בהם מנוע זה לא בלתי סביר שיש ניסיון), אז יש סיכוי שבוצעה עבודה סבירה לפחות.

All in all, זה לא נשמע לי כמו deal breaker, בהנחה שזה דיבר אליך מלכתחילה. או במילים אחרות: אם אתה מחפש את ה-308 הכי זולה בשוק, החלפת מנוע היא כמעט ברורה מאליה.

• אהבתי 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...