Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טכנאי טלוויזיות יש בקהל?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן לכולם :)

טלוויזיה של pilot (דגם pc55xl) לפני שבוע בערך חצי מסך ניהיה כהה יותר פתאום והיום כבר הטלוויזיה סירבה להידלק.. יש אולי למישהו אינדיקציה משוערת מה צריך להחליף? באחת החנויות נאמר לנו שזה כנראה כרטיס מסך ועלותו 600 שקל.

הבעיה שניסיתי לחפש חלקי חילוף ברשת גם בארץ גם בחול לטלויזיות של פיילוט ולא מצאתי דבר.. אולי הן נקראות אחרת בעולם?

תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התופעה שאתה מתאר קשורה לתאורת הפנל. כנראה שמדובר בפסי לדים בצידי הפנל שחדלו לעבוד. בדר"כ מדובר בלדים עצמם.
תיאורתית אפשר להחליף אותם, ראיתי סרטונים באינטרנט, זה דורש ידיים ממש טובות והמון זהירות.
מעשית, גם לאחר החלפת הלדים האלו, יש מצב טוב לפגוע בדיפיוזרים שהכיוון שלהם מאוד עדין.
זה סתם היה הסבר על התקלה.

לעניין ההמלצה.
1. פח אשפה
2. תקנה להבא משהו שהוא מותג ואל תקנה סמסונג כי זה אומנם מותג אבל המוצרים שלהם מתחת לכל רמה.
3. מינימום שלוש שנות אחיות מלאות!

תתחדש

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי טלוויזיה זהה, עם תופעה זהה לחלוטין.

טכנאי של PILOT הציע לקחת למעבדה, וציין שככל הנראה מדובר בפאנל, תאורת פאנל, או שניהם יחד. הצפי לתיקון סביבות 1200 שקל.

נתתי אותה מתנה וקניתי LG NanoCell חדשה

היא לא הייתה טלוויזיה רעה, איכות סבירה לחלוטין, תאורה סבירה, מחיר סביר (לזמנה) אבל זה היה החלק הראשון בשרשרת שנפל, וזה קרה מוקדם מדי (שנתיים בערך)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...