Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קיבלתי דו״ח?

שימו לב! השרשור הזה בן 1452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, 

היום במהלך העבודה שלי החניתי את הרכב ליד אתר בנייה שאני עובד בו, בפארק המדע ברחובות, חניה של כחול לבן. 

הייתי בתוך הרכב עם ווינקרים פועלים, הפקח בא שלף פלאפון כדי לצלם אותי מקדימה , נתתי גז יצאתי מהחניה כדי שלא יספיק לצלם. אמרתי לו שאני עובד פה. הוא בתגובה אמר לי שלהבא אני צריך לשים פתק על השמשה של ״אדוני הפקח...״ 

אז רציתי לשאול - האם יהיה דו״ח?

לא בטוח אם צילם או לא, אבל מה שבטוח לא הדביק לי שום דבר על השמשה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן מאוד כי לאחר 3-4 חודשים יגיע דו"ח בדואר רשום, אל תמהר לשלם! בקש לראות את התמונות ובדוק אם מספר הרכב ניתן לקריאה והעבירה המופיעה בדו"ח מתועדת.
בהצלחה!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Audi-T כתב:

יתכן מאוד כי לאחר 3-4 חודשים יגיע דו"ח בדואר רשום, אל תמהר לשלם! בקש לראות את התמונות ובדוק אם מספר הרכב ניתן לקריאה והעבירה המופיעה בדו"ח מתועדת.
בהצלחה!

הבעיה שמדובר ברכב ליסינג ששייך למקום העבודה. 

ואם בעוד חודש-חודשיים אחליט לעזוב ולעבור למקום עבודה חדש, מה יקרה? הרי הרכב יעבור לבנאדם אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שמדובר ברכב ליסינג ששייך למקום העבודה. 
ואם בעוד חודש-חודשיים אחליט לעזוב ולעבור למקום עבודה חדש, מה יקרה? הרי הרכב יעבור לבנאדם אחר.
בסופו של דבר כנראה יגיעו אליך, ואז תפעל כאמור לעיל. בכל מקרה תשלם את הסכום המקורי ללא כפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, damnt כתב:

שלום, 

היום במהלך העבודה שלי החניתי את הרכב ליד אתר בנייה שאני עובד בו, בפארק המדע ברחובות, חניה של כחול לבן. 

הייתי בתוך הרכב עם ווינקרים פועלים...

תודה.

לידיעתך, עצם הישיבה ברכב עם או בלי מתן אורות אזהרה(מאותתים), אינה מעלה או מורידה.

גם עצם העובדה כי הנך עובד במיקום זה, אינו פוטר אותך מתשלום.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, kompy כתב:

לידיעתך, עצם הישיבה ברכב עם או בלי מתן אורות אזהרה(מאותתים), אינה מעלה או מורידה.

גם עצם העובדה כי הנך עובד במיקום זה, אינו פוטר אותך מתשלום.

כלומר שכל משאית בישראל שפורקת סחורה מעבירה תשלום לעירייה בגין עצירה/חניה בכחול לבן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר שכל משאית בישראל שפורקת סחורה מעבירה תשלום לעירייה בגין עצירה/חניה בכחול לבן?
לפי החוק בהחלט!
חברות המזון והמשלוחים משלמים מאות/אלפי שקלים ביום לרשויות השונות בגין דוחות, ואת זה אני כותב מידיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Audi-T כתב:

לפי החוק בהחלט!
חברות המזון והמשלוחים משלמים מאות/אלפי שקלים ביום לרשויות השונות בגין דוחות, ואת זה אני כותב מידיעה.

למה החברה משלמת ולא הנהג? הרי הנהג ביצע את העבירה, ולא אף אחד אחר בחברה. 

אז גם אני, שנשלחתי לעבוד ע״י החברה והעמדתי את רכבי בדיוק כמו משאית בעת פריקת סחורה, באם שיגיע דו״ח - האם החברה תישא בנזק הכספי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאל את המנהל שלך.

תגיד, לא יותר פשוט להפעל סלופארק\פנגו\איזיפארק? חלפו עברו  ימי כרטיסי הגירוד עם מינימום שעה, היום אתה משלם חניה לפי דקה. אישית אני מפעיל את הסלופארק גם כאשר אני עוצר בכחול לבן ל-2 דקות. כבר היה לי קטע עם פקח שראה אותי עוצר, רץ לעברי והתאכזב מאוד לראות אותי מפעיל את האיזיפארק (זה היה לפני ימי השחנבון). 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה החברה משלמת ולא הנהג? הרי הנהג ביצע את העבירה, ולא אף אחד אחר בחברה. 
אז גם אני, שנשלחתי לעבוד ע״י החברה והעמדתי את רכבי בדיוק כמו משאית בעת פריקת סחורה, באם שיגיע דו״ח - האם החברה תישא בנזק הכספי?
מדובר בחברות שזהו חלק מנוהל קבוע כחלק מעבודת חלוקת סחורה, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלימה, מדובר במשאיות לא קטנות ובקווי חלוקה עמוסים שלא משאירים זמן פנוי כך שאי אפשר לצפות שכל עצירה הנהג יחפש חניה, ולכן ההנחיה כאמור היא לכתחילה גם אם רואים פקח פשוט מתעלמים ממנו, הכל עובר למעט עצירה בחניית נכים(במקרה כזה הנהג סופג את עלות הדו"ח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.5.2020 בשעה 23:02, Audi-T כתב:

מדובר בחברות שזהו חלק מנוהל קבוע כחלק מעבודת חלוקת סחורה, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלימה...

זאת ועוד- החברות הנ"ל לא משלמות את מלוא הסכום. סוף רבעון נאספים כל הדו"חות, מתחיל המשא ומתן עם הרשות המקומית ובדר"כ התשלום נע לבסוף סביב חצי מהסכום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...