Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קונסולה לילד בן 8

blackpolo
שימו לב! השרשור הזה בן 1445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד שבוע לילד יש יום הולדת והוא טוען שבגיל 6 שהוא ביקש אמרתי לו תמתין לגיל 8....

אני כבר מזמן לא בתחום,אין כרגע דרישות מיוחדות,לילדים יש טלויזיה "42 FULL HD (ללא 4K) הם יושבים במרחק של 1.8 מטר.יש חיבור רשת קווי ופרטנר פייבר.

הוא דיי אוהב פורטנייט ומיינקרפט  ,בטח ירצה גם פיפה. ראיתי מבצע על   x box one s עם שלושה משחקים להורדה ב 750 שקל.(כולל הפורטנייט ומיינקרפט)

https://www.dynamica.co.il/items/2792352-Xbox-One-S-1TB-All-Digital-Edition?utm_source=google&utm_medium=search&utm_campaign=XboxAllDigital&gclid=Cj0KCQjwtLT1BRD9ARIsAMH3BtV0a4JUfQPtzvfGdCG4ALRuZQ6pu2QFpDNtxnundshPLHaSdMl2rWMaAi4wEALw_wcB

כולל שלט אחד אבל ללא נגן דיסקים רק דיסק פנימי,האם זה קריטי בימנו שזה רק כולל אפשרות להורדת משחקים?

האם כדאי בכלל ללכת לכיוון של סוני? אני לא רוצה כרגע נינטדו .אני לא צופה שימוש כבד במיוחד.

תודה

עריכה אחרונה על ידי blackpolo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי עדיף עם דיסקים, יש אחלה מציאות בשוק היד 2.

לסוני יש יותר אקסלוסיבים אם ירצה לשחק בעתיד במשחקים אחרים ממה שציינת.

מצד שני לאקס בוקס יש שירות game pass אשר תמורת 38 שקל לחודש מציע מבחר גדול של משחקים.

• רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי XBOX כי לעולם לא היה לי, אבל יכול להמליץ בחום על PS4 . 

היתרון בו זה:

- המחיר המאוד נוח  (בכל זאת קונסולה יחסית ישנה - 7 שנים בשוק),

- האקסלוסיבים האיכותיים הרבים כמו Ratchet & Clank שמתאים מאוד לגיל של ילדך ולא תמצא באקס בוקס.

- ההנחות הגדולות כל חודש בחנות הדיגיטלית על משחקים שונים.

- אמינות (מוצרים של סוני ידועים כאמינים מאוד בbuild quality  ומחזיקים זמן רב יחסית בהשוואה למתחרות)

-  שהשלטים לא צריכים סוללות כמו בקונסולות אחרות אלא רק טעינה חוטית.

אני ממליץ על גרסת הslim כי היא מאוד שקטה. ואל תיקח פחות מtera  במידה ואתה מתכוון לקנות משחקים בחנות הדיגיטלית.

קח בחשבון שבסוף השנה אם הקורונה לא תגרום לדחייה אמור לצאת PS5 במידה ומעוניין לחכות.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
  • רעיון טוב! 1
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבו השלטים דווקא פה מבחינת טעינה יש לשלט האקס בוקס יתרון, ניתן לקנות סוללות נטענות וגם סוללות רגילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, save כתב:

אם הוא רציני אז רק PC. מבחר עצום של משחקים.

מבחר עצום אולי נכון לעבר. הקונסלות היום מציעות מבחר לא פחות מגוון.

הבעיות בPC גדולות ומגוונת שפשוט לא הופכות אותו למשתלם:

- הרבה משחקים ידרשו שדרוג יקר של חומרה

- התקנות מסובכות של משחקים שדמי פעם יצוצו בהם תקלות ובאגים

- כאבי גב ממושכים עקב ישיבה מקובעת לכסא שעות על שעות  במקום להתרווח במיטה/ספה מול הקונסולה עם שלט אלחוטי נוח

-  להשקיע בחומרה במחשב טוב יקרה פי כמה מלקנות קונסולה 

- במחשב יהיו לו פיתויים נוספים לגלוש באינטרנט יוטיוב פייסביוק ולשרוף הרבה יותר זמן מרק לשחק. 

לפני 56 דקות, yulianx כתב:

לגבו השלטים דווקא פה מבחינת טעינה יש לשלט האקס בוקס יתרון, ניתן לקנות סוללות נטענות וגם סוללות רגילות.

סוללות נטענות זה בהחלט יתרון אבל לא חושב שיתרון מול הסוני, כי הסוללות בסוני הם גם נטענות , פשוט מקובעות לשלט.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל אם שכחת להטעין אתה בבעיה.

באקס אם שכחת אתה מכניס סוללות רגילות וממשיך לשחק.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הדברים הכי חשובים בקונסולה - נוחות השלט (בזה לדעתי ה-PS מנצח, המבנה של ה-XBOX פחות נוח לי), אבל יש בזה עניין אישי.

אקסקלוסיביים - לכל קונסולה יש את המשחקים האקסקלוסיביים שלה, חוץ מ-FIFA / GTA וכאלה שיוצאים לכל פלטפורמה.

אגב במקרה הכי גרוע - 1.8 מטר זה לא כזה נורא, מחברים את השלט ל-PS ומשחקים כשהוא מחובר חוטית (לא באמת, התקשורת לא חוטית, אלא הוא נטען תוך כדי משחק)

• מעניין 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה PC תקנה במחיר שקרוב אפילו תיאורטית למחיר של קונסולה?

אולי מחשב עם כרטיס מסך מובנה ואז זה יוציא לילד את כל הרצון לשחק במשהו.

אם מדברים על תקציב לא מוגבל - PC עם מקלדת ועכבר ומסך טובים (שרק שלושת אלה יעלו מעל 750 שקל שהוא ציין למעלה).

אם מדברים על תקציב מוגבל, אין תחליף לקונסולה.

לדוגמה כמה יעלה מחשב שיריץ משחקים ב-4K 60FPS כמו PS4 Pro?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במונחי PC הפלייסטיישן מכיל כרטיס מסך דיי ישן. ה PC מתחבר לשלטי Xbox ו sony בלי בעיה דרך Bluetooth ועם תוכנת steam מזרים לטלויזיה דרך הסטרימר. התקנות פשוטות דרך steam .

עלות ה PC מקביל ביכולת העיבוד יותר יקרה אבל זה מתקזז מהר עם עלות המשחקים. משחקי קונסולה תמיד יקרים יותר. זה כמו מדפסות HP . המחיר האמיתי מסתתר במחסניות.

תעזבו 4K . סתם יחסי ציבור מוגזמים. אבל הכל תלוי כמה הילד יהיה רציני בתחום.

ה PS4 pro עולה כ ₪2000 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישן או לא, יודע להוציא 4K 60FPS, לקבל דבר כזה ב-PC היום אתה תוציא מאות שקלים לכל הפחות רק על כרטיס מסך.

לא יודע אם יצא לך להשוות FHD מול 4K על מסכים נניח של 55 אינץ' ומעלה, זה לגמרי מורגש.

כמובן שאם לא מדברים על 4K אז כל הסיפור יותר זול (PS4 Slim או Xbox One S) ועוד יותר לא כדאי מול מחשב.

אשאל שוב, הבנאדם תכנן להוציא בערך 750 שקל, מה אתם רוצים להציע לו בגזרת ה-PC במחירים אפילו כפול מזה? קדחת 

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההערות

לילדים יש מיני PC לעשיית שיעורים ויוטיוב המחובר לטלויזיה ולמסך נוסף,אין כוונה כרגע לשדרג אותו לגיימינג. התקציב הוא לא מוגבל בגדול אבל לא מעונין להשקיע מעבר לדרישות הבסיסיות כרגע. לגבי החוסר בCD קיבלתי תגובה אחת שזה קריטי לגבי משחקים משומשים בעיקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנים שלי, בני 9 ו-15 מסתדרים יופי עם הxbox.

הקטן משחק פורטנייט ומיינקרפט. הגדול משחק גם nba ו- fifa.

אגב, לא הבנתי מה זה אומר "כולל מיינקרפט". זה משחק חינמי. רק התוספות והשדרוגים עולים כסף.

אצלי יש כונן דיסקים, אבל הוא כמעט שלא בשימוש. את רוב המשחקים מורידים.

בשביל לשחק פורטנייט צריך גיים-פס או לייב-פס וכו', שעולים כסף.

אם אתה הולך בכיוון הזה, תקנה pass זול לזמן קצר (אל תפתה לקנות לשנה) ואז חכה שיהיו מבצעים.

בבלאק פריידי האחרון, היה לייב-פס לחצי שנה, בדולר 1. זה נותן אפשרות לשחק בפורטנייט וגם להוריד עוד עשרות משחקים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיינקראפט שייך למיקרוסופט ועולה 20$ למשתמש או חינם עם Xbox ultimate pass

למי שאין דרישות : Xbox זה אחלה.

בפורטנייט קשה לכוון רובה טלסקופית עם בקר Xbox.

לשכיר חרב מקצועי : אין כמו עכבר ומקלדת לדברים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...