Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אשם בתאונה

שימו לב! השרשור הזה בן 1477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 דקות, m3x7r3m3 כתב:

והנתיב? נולד או שהוא קיים מהפנייה?

אם הוא נולד על פניו אין צורך בתמרור, כך שלהערכתי אם יש תמרור אז הנתיב מגיע מהפניה, ואם אני זוכר נכון ייתכן שאפילו הפנייה מ-4 דרום פנייה שמאלה ל-5 מזרח היא עם נתיב מתחלף, בחלק משעות היממה יש 3 נתיבים שפונים שמאלה, ובחלק משעות היממה רק 2 כשהימני ביותר ממשיך ישר ל-4 דרום.

והנתיב? אתה גם זוכר או שלא?

הנתיב ימינה זה נתיב בפני עצמו ובו יש את התחנת אןטובוס בהנחה שלא היה נכנס לי לנתיב -היה נוסע בנתיב של עצמו ואני היתי נוסעת בנתיב שאני היתי בו שהוא למי שפונה ימינה. בהמשך אחרי התחנת אוטובוס גם הנתיב שלי וגם שלו מצטמצמים בהדרגה (שלי קודם כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם זה אכן המצב, ויש לך תמונות מהמקום שיגבו את זה, את מוזמנת להעלות אותן כאן.

במקרה כזה אני הייתי אומר לו שהוא האשם בתאונה עקב אי מתן ז"ק במעבר נתיב. (נועד לשיפור עמדות במו"מ או במשפט)

אם זה יגיע למשפט זה תלוי מאוד בהערכה של השופט, כל מטר שהתאונה קרתה הרחק מהצומת זה לטובתך, אבל השאלה מה השופט יתפוס כגורם עיקרי לתאונה:

* אי מתן ז"ק שלך בפנייה (שגורמת לתאונה 50-70-100 מטר לאחר מכן)

* אי מתן ז"ק של הרוכב במעבר נתיב (שגורמת לתאונה מיידית)

הימור שלי - שניכם לא תצאו מזה חלק, וההתרשמות של השופט תקבע מי יישא בחלק יותר גדול מהנזק.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הסימון הוא תמרור 801 או 808? כיוון שאם מדובר ב-808 אסור לאופנוען לעבור לנתיב הימני (שהינו נתיב האצה).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי אוטובוס 127 הקו מגיע מכיוון צומת הכפר הירוק כלומר מכיוון בו בא האופנוען

לכן ככל הנראה מותר שם להגיע לתחנת האוטובוס כפי שאולי האופנוען רצה לעשות אלא אם זה רק מותר לאוטובוס

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה 801 אתה צודק. אם זה 808 הרי שהוא משמש כנתיב האצה בלבד, ואז האופנוען אשם. כמובן שיתכן שיש קטע של 808 שהופך ל-801, ואז השאלה היא באיזה קטע התרחשה התאונה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגיון והשכל הישר , שלפחות עד לתחנת האוטובוס מותר לעבור מנתיב לנתיב ועל אלה הבאים מכביש 4 לתת זכות קדימה לאלה שבאים על הנתיב המקביל לנתיב 5

כי אם לא , לא היו שמים תמרור ז"ק .

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תמרור תן זכות קדימה בכל כניסה לנתיב האצה, גם אם יש אחריו 808 של 200 מ'. זה נוהג ישראלי, כפי שיש לא מעט מדינות בהן יש תמרור תן זכות קדימה בכניסה למעגלתנועה (משולב עם תמרור שלושת החיצים על המעגל עצמו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אם זה אכן המצב, ויש לך תמונות מהמקום שיגבו את זה, את מוזמנת להעלות אותן כאן.

במקרה כזה אני הייתי אומר לו שהוא האשם בתאונה עקב אי מתן ז"ק במעבר נתיב. (נועד לשיפור עמדות במו"מ או במשפט)

אם זה יגיע למשפט זה תלוי מאוד בהערכה של השופט, כל מטר שהתאונה קרתה הרחק מהצומת זה לטובתך, אבל השאלה מה השופט יתפוס כגורם עיקרי לתאונה:

* אי מתן ז"ק שלך בפנייה (שגורמת לתאונה 50-70-100 מטר לאחר מכן)

* אי מתן ז"ק של הרוכב במעבר נתיב (שגורמת לתאונה מיידית)

הימור שלי - שניכם לא תצאו מזה חלק, וההתרשמות של השופט תקבע מי יישא בחלק יותר גדול מהנזק.

לפני 2 שעות, sperial כתב:

האם הסימון הוא תמרור 801 או 808? כיוון שאם מדובר ב-808 אסור לאופנוען לעבור לנתיב הימני (שהינו נתיב האצה).

לפני 2 שעות, ישה כתב:

לפי אוטובוס 127 הקו מגיע מכיוון צומת הכפר הירוק כלומר מכיוון בו בא האופנוען

לכן ככל הנראה מותר שם להגיע לתחנת האוטובוס כפי שאולי האופנוען רצה לעשות אלא אם זה רק מותר לאוטובוס

טוב ביקשתי מחברה עזרה והצלחנו להעלות סרטון  מהמצלמה ברכב של הנסיעה מהבוקר בדיוק באותו המסלול  של התאונה גם השתדלתי לנסוע כמה שיותר דומה למקור.  מה דעתכם? 

עריכה אחרונה על ידי נטלי888
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה. הסימון זמני וקלוש, אין לדעת אם הוא 801 או 808, וזה לרעתך. את ההבדל בין 801 ל-808 רואים היטב בכניסה לציר הראשי של כביש 5, כאשר הנתיב הימני - נתיב ההאצה - מסומן בקווקוו צפוף שמבחין בין נתיב ההאצה לנתיבים העיקריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, sperial כתב:

בעיה. הסימון זמני וקלוש, אין לדעת אם הוא 801 או 808, וזה לרעתך. את ההבדל בין 801 ל-808 רואים היטב בכניסה לציר הראשי של כביש 5, כאשר הנתיב הימני - נתיב ההאצה - מסומן בקווקוו צפוף שמבחין בין נתיב ההאצה לנתיבים העיקריים.

כן הבנתי למה אתה מתכוון. זה לא כל כך ברור. השאלה אם מבחינת המרחק בין הפניה ימינה לתחנת האוטובוס אתה חושב שאני יכולה לטעון שהתאונה לא קרתה בגלל אי מתן זכות קדימה מצידי. הרי עברתי כבר נסיעה מהפנייה ימינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, נטלי888 כתב:

טוב ביקשתי מחברה עזרה והצלחנו להעלות סרטון  מהמצלמה ברכב של הנסיעה מהבוקר בדיוק באותו המסלול  של התאונה גם השתדלתי לנסוע כמה שיותר דומה למקור.  מה דעתכם? 

בגדול ההתרשמות שלי היא לטובה, זה אכן נתיב ש"נולד", ולכן תמרור הז"ק נועד לאפשר מעבר של רכבים מ-4 דרום לתחנת האוטובוס.

לטובתך כמובן המרחק בין התמרור והצומת ועד לתאונה עצמה והזמן שעבר.

לפני 12 שעות, נטלי888 כתב:

כן הבנתי למה אתה מתכוון. זה לא כל כך ברור. השאלה אם מבחינת המרחק בין הפניה ימינה לתחנת האוטובוס אתה חושב שאני יכולה לטעון שהתאונה לא קרתה בגלל אי מתן זכות קדימה מצידי. הרי עברתי כבר נסיעה מהפנייה ימינה.

כמובן שאת יכולה לטעון שהתאונה קרתה בגלל אי מתן ז"ק שלו בעת מעבר נתיב, לא יודע כמה זה יחזיק מול השופט אבל את יכולה לטעון.

בכל מקרה את צריכה לטעון שמעבר הנתיב שלו היה חד מדי ולא אפשר לך לצפות אותו.

בגדול אם זה היה אוטובוס מצבך היה רע בהרבה, שכן היית אמורה לצפות שאוטובוס אולי יעבור נתיב כדי להגיע לתחנת האוטובוס.

להערכתי לא משנה מי יהיה האשם, השני יהיה עם אשם תורם לא קטן, ולהערכתי בלי הוידאו של המצלמת רכב (אם אין לרוכב גם צילום) הכל בסוף ייסגר על התרשמות השופט משניכם, מי נותן עדות יותר קוהרנטית והגיונית ביחס לתנאי הדרך.

Let it play out, ייתכן והבחור בכלל לא יגיע לבית המשפט או יצטייר כלא אמין מול השופט.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לו אני השופט   מטיל עליך אשמה של 75+% ועל האופנוען את היתרה.

יש לך תמרור ז"ק האופנוען יטען שהתאונה אירעה הרבה לפני תחנת האוטובוס + הפעלתי איתות להבהיר כי אני הולך לפנות לתחנת האוטובוס. בגדול הוא על המסלול שאת עולה עליו ולכן גם האיתות שלו לא הנחוץ ביותר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

00:14 בסרטון שהיא צירפה, האופנוען לא נמצא על המסלול שהיא עולה עליו, אלא צריך לעבור נתיב ימינה כדי להגיע למסלול שלה (ולתחנת האוטובוס).

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הסרטון מראה כאילו יש שם שני נתיבים.

אוטובוס רוצה להגיע לתחנה 

האם זכות הקדימה של פות"ש או של האוטובוס.

האופנוען משנה את גירסתו

נוסע ישר לפתע פות"ש נכנסת לנתיב שלי  ועם החלק הקדמי של רכבה נתקעת בי בחלק הימני של האופנוע

הרכב נפגע בצד השמאלי מלפנים (איפה שהפנס)

האופנוע נפגע בצד הימני שלו בצד האופנוע.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...