Jump to content

נטלי888

 • פרסום הודעות

  13
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

0 נייטרלי

אודות נטלי888

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כן הבנתי למה אתה מתכוון. זה לא כל כך ברור. השאלה אם מבחינת המרחק בין הפניה ימינה לתחנת האוטובוס אתה חושב שאני יכולה לטעון שהתאונה לא קרתה בגלל אי מתן זכות קדימה מצידי. הרי עברתי כבר נסיעה מהפנייה ימינה.
 2. טוב ביקשתי מחברה עזרה והצלחנו להעלות סרטון מהמצלמה ברכב של הנסיעה מהבוקר בדיוק באותו המסלול של התאונה גם השתדלתי לנסוע כמה שיותר דומה למקור. מה דעתכם?
 3. הנתיב ימינה זה נתיב בפני עצמו ובו יש את התחנת אןטובוס בהנחה שלא היה נכנס לי לנתיב -היה נוסע בנתיב של עצמו ואני היתי נוסעת בנתיב שאני היתי בו שהוא למי שפונה ימינה. בהמשך אחרי התחנת אוטובוס גם הנתיב שלי וגם שלו מצטמצמים בהדרגה (שלי קודם כמובן)
 4. נסעתי שם היום בכוונה להסתכל יש בפניה ימינה ממש על המעבר חצייה תמרור תן זכות קדימה. בהמשך הנסיעה כ100 מטר יש תחנת אוטובוס וזהו אחכ שלושת הנתיבים מצטמצמים לאחד ואז יש השתלבות לכביש חמש ותמרור זכות קדימה לנוסעים בכביש הראשי (כביש חמש) אבל זה כבר לא רלוונטי כי כל התמרורים הם כבר הרבה אחרי התחנת אוטןבןס
 5. יש מצלמה .הכרטיס זיכרון נהרס ולא צילם כלום באלי לבכות מזה. דווקא למקרים כאילו התקנתי מצלמה יקרה כל כך הרבה שנים לא היה לי שום אירוע ביטוחי ואמרתי שלפחות אם יקרה יהיה מתועד ולא צילם כלום. הבעיה שהאופנוען הסכים איתי שאני בסדר ואין עלי כל אשמה ואז יופ למחרת שינה גרסה (כנראה הבין שהדרך היחידה להשיג תיקון לאופנוע זה על חשבוני) והחליט להאשים אותי ועוד לתבוע.. ועכשיו בגלל המקרה גם אין לי איך להוכיח שאני לא אשמה.
 6. זה אומר שלא תיהיה לי דרך להוכיח שאני לא אשמה נכון?
 7. אז לא תיהיה לי כל אפשרות להוכיח שאני לא אשמה נכון? למרות שמיד אחרי התאונה אמר שאני בסדר ולא אשמה אחכ שינה גרסה ועכשיו עוד תובע אותי הנתיב לא קיים לפני כן. זה יוצא סביבות 100 מטר עד המקום תאונה. יש תמרור זכות קדימה אחד והוא לפני הפניה ימינה בלבד.
 8. אתה צודק זה לא בכביש חמש עצמן אלא בכביש שנכנס אליו. הפנייה ימינה בכביש ארבע היא לנתיב ״נולד״ שאני אמורה להשתלב בו. סימנתי כאן בתמונה לא הצלחתי לצרף תמונה לתוכן ההודעה: http://www.up2me.co.il/v.php?file=42882800.jpeg
 9. אני נסעתי מכביש ארבע לחמש. (פניתי ימינה) האופנוען נסע בכביש חמש (ישר) לפני הצומת היה לו רמזור התחלף לו לירוק ונתן ספיד להגיע לתחנת האוטובוס כי שם החבר שלו היה. לא היה שני תמרורים רק תמרור אחד תן זכות קדימה לפני הפנייה ימינה. נסעתי בנתיב הימני כמאה מטר קצת פחות ואז נגח האופנוען משמאלי ופנה ימינה ממש לפני ונכנסתי בו
 10. היי זה קרה ביציאה מכביש ארבע לחמש. במחלף מורשה יש פניה ימינה עם תמרור זכות קדימה ויש לי נתיב השתלבות רק שלי. בנוסף יש שני נתיבים ראשיים (שבהמשך גם מצטמצמים) הנתיב הימני שהיתי בו בכל מקרה ממשיך גם לאחר תחנת האוטובוס. לאחר בדיקה בגוגל מפות מפנייה ימינה ועד לתחנת האוטובוס יש 100 מטר בערך שבהם נסעתי ישר ואז פנה האופנוען לתוך הנתיב שלי. האם יש סיכוי כלשהו שאוכל להוכיח שלא אשמה בתאונה הזו? נסעתי בנתיב שלי לאחר שהשתלבתי כ100 מטר מהפניה ימינה ועד לתחנת האוטובוס. והנתיב שלי הוא נתיב ״נולד״ רק לפונים ימינה וממשיך גם לאחר התחנת אוטובןס. לאחר שנסעתי בו הוא ניסה לעקוף לפני כתוצאה מזה נכנסתי בו. אתה חושב שלא תיהיה לי דרך להוכיח שהתאונה לא נגרמה באשמתי?
 11. תודה על המענה. שאלתי את זה כיוון שיש הרבה חוקי תעבורה. ואני יודעת שמהצד שלי הוא תפרץ לי לנתיב בפתאומיות. אך במקרה והנהג לא לוקח אשמה חוששת שיש הרבה חוקי תעבורה שנגדי כמו הנתיב המצטמצם שהיתי בו ובתמרור זכות קדימה שבכניסה לכביש עלולים להגיד לי שהיתי צריכה לחזןת התמזגות עם עוד רכבים בנתיב משמאלי ולתת להם זכות קדימה
 12. לינק לתמונה שציירתי שממחישה את התאונה האם הנהג השני הוא האשם בתאונה. והאם לדעתכם יש לי אשם תורם במקרה הזה. אני – רכב פרטי הנהג השני – אופנוע אני - בפנייה ימינה (ללא רמזור) מכביש בינעירוני לכביש מהיר הנהג השני – בנסיעה ישר עם רמזור מכביש בינעירוני לכביש מהיר הכביש המהיר עם שלושה נתיבים כאשר הנתיב הימני מצטמצם. מצד הימני של הכביש יש תחנת אוטובוס. כשאני נסעתי בנתיב הימני (לפני הצמצום) נגח אופנוען מנתיב האמצעי ופנה בפתאומיות ימינה לתחנת האוטובוס. הרכב נפגע בצד השמאלי מלפנים (איפה שהפנס) האופנוע נפגע בצד הימני שלו בצד האופנוע.
×
×
 • Create New...