Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 9 שעות, evc כתב:

אבל כפי שציינתי בניגוד לעולם שבו הייתה התייקרות בדגמי טסלה, המחיר בישראל לפני מסים דווקא לא עלה אלא נשאר זהה (sr) או ירד (lr,p).

תסביר לי איך המחיר לפני מיסים רלוונטי? בישראל הייתה גם ״התייקרות״ בגלל חישוב לא נכון של מיסים, שטסלה ספגה עבור 2 המשלוחים הראשונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכולם ולבעלי הטסלות במיוחד :)

אני משאיר את הטסלה שלי לחודש וחצי בחניון הפרטי  הסגור בתוך הבית.

השאלה היא מה אני צריך לעשות כדי שבמשך הזמן הזה הבטריה לא תתרוקן

תודה

לפני 10 שעות, wonderd כתב:

אני התקנתי WALLBOX ששנפ מייבאים.  רכשתי את המטען והתקנתי בעצמי.  מטעין ב 16AX3 - בערך 11KW

ה PULSAR PLUS ? מה המחיר ? נתוני התשתית ?

יש לי חיבור של 3X25AMP 17..32 KW

עריכה אחרונה על ידי nurusz
גודל פונט לא מתאים
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, nurusz כתב:

תודה

ה PULSAR PLUS ? מה המחיר ? נתוני התשתית ?

יש לי חיבור של 3X25AMP 17..32 KW

ברצינות: להשאיל לי אותו.😎

בדיוק מכרתי את הרכב שלי והרכב החדש אמור להגיע בעוד חודש וחצי....

• מצחיק 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, nurusz כתב:

תודה

תשאיר את הטסלה מחוברת למקור חשמל. ההמלצה של טסלה היא להשאיר את הרכב מחובר כל הזמן למקור חשמל.

אם אין לך מקור חשמל (???) תבטל את פונקציית קירור הרכב בזמן חניה. 

לפני 10 שעות, mluggy כתב:

תסביר לי איך המחיר לפני מיסים רלוונטי? בישראל הייתה גם ״התייקרות״ בגלל חישוב לא נכון של מיסים, שטסלה ספגה עבור 2 המשלוחים הראשונים.

זה רלוונטי בגלל שאם גם טסלה הייתה מייקרת מחירים בישראל בנוסף לעליית המיסוי בישראל (עקב טעות החישוב ותוספת המכס על רכבים מסין) טסלה יכלו לסגור את הבסטה בישראל (אבל אל דאגה עליית המיסוי בישראל בשנים הבאות כבר תדאג שזה יקרה).

זה גם אומר שכל עוד שטסלה לא מעלים מחיר בישראל הרי שהמודל y מברלין שלא יחול עליה מכס שחל על רכבים מסין, בנוסף לעלויות ייצור נמוכות יותר, תשמור על מחיר נמוך יחסית. אני לא אתפלא אם היא תימכר אפילו באותו מחיר של המודל 3 בישראל (אם טסלה תחליט שלא לעשות סבסוד צולב בין המודל y למודל 3).

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדאגה שלו אמורה ליהיות לגבי המצבר 12V לא? כי שהוא יתרוקן יהיה עליו לפרק חלקים ולהגיע אליו בשביל להטעין אחרת אפילו להיכנס לרכב הוא לא יוכל-לא?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתפעל את כל האבזור כגון תאורה, חלונות, נעילה, מולטימדיה, מערכות בטיחות ועוד. יש לכך כל מיני סיבות, כולל כך פשוט תוכננו כל האביזרים שיש על המדף בשוק (לפעול ב-12V), בטיחות (אתה לא רוצה מתח גבוה בתוך הרכב), עלות ומשקל (ממיר מתח מ-400V ל-12V) ועוד. 

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ממיר מ 400 ל 12 גם ככה...

אבל כן, לתפעל, שהסוללה המרכזית לא תיהיה מחוברת בזמן שהרכב כבוי וכאלה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, hwgeek כתב:

הדאגה שלו אמורה ליהיות לגבי המצבר 12V לא? כי שהוא יתרוקן יהיה עליו לפרק חלקים ולהגיע אליו בשביל להטעין אחרת אפילו להיכנס לרכב הוא לא יוכל-לא?

למה שיתרוקן אם אני מחבר את הטסלה לחשמל ? אני בטוח שהמערכת תדאג לזה. ברכב רגיל אתה צריך להפעיל את המנוע כדי להפעיל את האלטרנאטור שדואג למלוי הבטריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

יש ממיר מ 400 ל 12 גם ככה...

אבל כן, לתפעל, שהסוללה המרכזית לא תיהיה מחוברת בזמן שהרכב כבוי וכאלה.

אני איש חומרה (במקור) ולא מבין את ההגיון. מכל בחינה מעשית אם קייים ממיר מ 400 ל 12 (ומדובר על משהו שמזכיר מאוד ספק כח של מחשב נייח מבחינת ממדים/מבנה) עדיף להשתמש בו ע"פ סוללת אבץ עופרת יקרה וכבדה.

אני סבור כי טסלה תוכל להוסיף ספק DC נוסף למתח גבוה יותר (48 וולט למשל) לשימוש עם מערכות אודיאו להספק גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Haim_gds כתב:

אני איש חומרה (במקור) ולא מבין את ההגיון. מכל בחינה מעשית אם קייים ממיר מ 400 ל 12 (ומדובר על משהו שמזכיר מאוד ספק כח של מחשב נייח מבחינת ממדים/מבנה) עדיף להשתמש בו ע"פ סוללת אבץ עופרת יקרה וכבדה.

אני סבור כי טסלה תוכל להוסיף ספק DC נוסף למתח גבוה יותר (48 וולט למשל) לשימוש עם מערכות אודיאו להספק גבוה.

כי אתה רוצה לנתק פיזית, עם ממסר, את סוללת המתח הגבוה כשהרכב כבוי משיקולי בטיחות. כדי להפעיל את הממסר כשמפעילים את הרכב צריך מקור מתח נמוך.

לפני 5 שעות, hwgeek כתב:

אם המצבר 12V מתרוקן ניתן לפתוח את תא המטען הקדמי בו המצבר ממוקם ע"י כך שמספקים מתח של 12V לנקודה בפגוש הקדמי. זה לא אמור לקרות ברכב עם מצבר תקין כי כל פעם שמתח המצבר יורד הרכב יטעין אותו מהסוללה הראשית.

עריכה אחרונה על ידי eladts
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...