Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פז'ו 208 שנת 2016 - מספר שאלות

Random
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי שנה הבאה יתחיל המבחן האמיתי של הרצועה החדשה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מפתיע, היצרן עדכן את הרצועה החדשה על פס הייצור רק במרץ 2017.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון, בדגם 2016 בודאות יש רצועת טיימינג ישנה עם סיכוי גבוה להתפוררות. האם נכון?

באיזה קילומטראז' זה קורה בדרך כלל והאם ניתן להבחין לפני שזה קורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה דיווחים באזור ה 60 אלף, אפשר להסתכל דרך פתח המילוי ולראות את הרצועה אבל זה לא בדיקה של 100 אחוז.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לרכב לא החליפו רצועה, אני ממליץ לך להחליף בצורה יזומה. שיירי הרצועה מצטברים ברשתית הסינון באגן השמן ובפועל יוצרים מצב של הרעבת שמן שסביר להניח תשפיע לרעה על תוחלת החיים של מגדש הטורבו ועל המנוע בכלל.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכולם כבר אמרו: רכב נעים לנסיעה , זריז, יחסית שקט בפנים,מרווח,המושבים מקדימה נוחים מאוד(לדעתי לפחות), מאיץ בקלות למהירות כביש 6 ומרגיש בהן מאוד יציב, המזגן סביר אך קצת מתקשה בימי הקיץ החמים מאוד (הרכב שהיה ברשותי היה שחור, אולי זו אחת הסיבות), אני מאוד אהבתי גם שיש 6 מהירויות למזגן וקירור בתא הכפפות. אם איני טועה לא הייתה תאורה במרכז הרכב / במושבים האחוריים וזה קצת הפריע ברגע שנולד לנו ילד, קצת קשה לתמרן סלקל בחושך. המתקן לבקבוקים / פחיות היה מעצבן, תקוע במיקום שמקשה להניח כוס/להוציא.

מניסיון עם אחד כזה בליסינג שהוחזר לחברה לפני כחצי שנה בערך , מודל 2017, אחרי כ70000 ק"מ תקלת רצועה מתפוררת, חודש אחרי תקלה בשסתומי VVT, ככל הנראה פירורי גומי שגרמו לתקלה השנייה. לא היו עוד תקלות. אצלנו בשלב מסוים החלו להופיע רעשי רוח לא נעימים בתוך הרכב , הגורם היה גומיה בחלון האחורי שהתעוותה או משהו בסגנון, לא זכינו לטפל בזה כי הרכב הוחזר למעסיק, לא נתקלתי בעוד אנשים פה שהתלוננו על רעשי רוח בעקבות גומיה שהתעוותה, אז כנראה זה היה משהו קונקרטי לגבי הרכב שהיה לנו.

רצועת טימינג - במידה ואתה קונה את הרכב, המלצתי היא ללכת להחליף ויפה שעה אחת קודם, הרבה פה ממליצים על מוסך גבע שגם מוכן לפתוח קרטר שמן לבדיקה ללא עלות, אולי שווה לדלג אליו שיבצע את ההחלפה + פתיחת קרטר + ניקוי במידת הצורך. לי אין שום ניסיון איתו. הייתי ממליץ לך גם לחפש בפורום הטכני שרשור ארוך על מנועי PURETECH כדי להבין יותר לעומק במה מדובר והאם אנשים נתקלו בתקלות נוספות ואיזה.

לגבי מחיר ? אני לא הייתי משלם על פיג'ו מחירון, בטח שלא על 208 שיש כמוה רבבות רבות בכבישי ישראל. תוסיף לכך את העובדה שאתה כנראה תכניס את הרכב לטיפול להחלפת טימינג - זה לא יעלה שני שקלים. 1500 וצפונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי לפני שנה פג׳ו 208 אקטיב פרו 2016 עם 54K ק״מ מיד ראשונה פרטית, תאריך עליה לכביש סוף פברואר כך שהוא היה בן 2.5 ובאחריות כשקניתי.

שילמתי 50,500 ש״ח.

ב 69,000 ק״מ הוחלפה רצועת תזמון אצל גבע, יש לי פה שרשור מאוד מעניין בנושא - https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?678692-%D7%A4%D7%92%D7%B3%D7%95-208-%D7%90%D7%96%D7%94%D7%A8%D7%AA-engine-fault

אם אתה קונה סע ישר לגבע לבדיקת מצב הרצועה והחלפתה. הישועה לא תבוא ממוסכי לובינסקי שלא מוכנים בכלל לשמוע על נושא הרצועה המתפוררת.

המפתח ספייר שלי מהסוג הפשוט ללא שלט

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב פצצה, רכשתי בחברה במרץ 2017.

כרגע עם 19 אלף קילומטר, בלי שום בעיות.

בטיפול האחרון ביקשתי שהמכונאי יציץ על הרצועה והוא אימת שהיא מהסוג הישן, אך במצב חדש בגלל הנסועה הנמוכה.

מנהל המוסך ביקש שאבוא לפני תום האחריות ואטען שנורת צ'ק אנג'ין נדלקת לסירוגין כדי שהרצועה תוחלף במסגרת האחריות.

עריכה אחרונה על ידי yulianx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

״מנהל המוסך ביקש שאבוא לפני תום האחריות ואטען שנורת צ'ק אנג'ין נדלקת לסירוגין כדי שהרצועה תוחלף במסגרת האחריות״ הבאת פה רעיון ממש ממש טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תקראו בשרשור ששמתי בקישור 3 הודעות למעלה, נכנסתי למוסך לובינסקי בגלל תקלת מנוע ויצאתי אחרי מספר ימים עם ״סע עד שתדלק שוב התראה״ ותור להחלפת חלק מיותר ב- 2600 ש״ח.

״

אימת שהיא מהסוג הישן, אך במצב חדש בגלל הנסועה הנמוכה״ - אין סיכוי שמכונאי במוסך רשת בדק לך את מצב הרצועה דרך פקק מילוי השמן. בדיקה שגם ככה לא אומרת יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולת הסקת המסקנות של מרשימה...

איפה קראת שאמרתי שבדקו דרך פקק מילוי השמן?

הרצועה נבדקה במהלך טיפול שגרתי אחרי שנתיים.

לובינסקי לא מפרקים אגן שמן כדי לבדוק את הרצועות. אפילו לא בתשלום.

התכסחתי איתם לא מעט על הנושא (ראה את השירשור ששמתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור שלך לא רלוונטי ואני לא מתכוון לקרוא אותו.

מנהל השירות בהתחלה ניסה להתמם שהוא לא מכיר שום בעיה עם הרצועה, התעקשתי שיבדקו כל עוד הרכב במוסך. חזר אלי בגמר הטיפול עם מה שכתבתי למעלה.

אמר לי לחזור כמה חודשים לפני תום האחריות ושההחלפה מצריכה יומיים עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...