Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניית רכב יוקרה/"מיוחד" ברחוב

MostlyWicked
שימו לב! השרשור הזה בן 1775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם קניית רכב מסוים מייצרת כל כך הרבה פאניקה,הייתי מוותר עליו וישן טוב בלילה עם מאזדה 3 בחנייה.

כל רכב חוטף מכות ושריטות,בין אם בכוונה או שלא.

מישהו עם מפתח/נהג שנתן רוורס ולא השאיר פרטים/ילד על אופניים שלא הספיק לבלום וכו'.

תשלים עם זה מראש,ותהנה מהרכב והאיכויות שיש לו להציע מעבר לטיב הצבע שלו.

גם אם תחנה אותו כל יום בחניון סגור ברמת אביב ג',יום אחד תסע לאשדוד לחתונה של מישהו מעבודה וישרטו אותה שם.

אני גם עם מאזדה 3 לא ישנתי כ"כ טוב :) כל בוקר התחיל עם סריקה של 360 מעלות וקצת עצבים על שריטות חדשות.

ובתור תושב אשדוד... כן..

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום

מהניסיון שלי כל רכב שיקר ללבך יהיה לך קשה להשאיר לבד . אני משתדל לחנות רחוק , בבית הקמתי חניה פרטית ולאיזור המרכז אני נוסע עם רכב חברה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לי יש את אותה אלפא 147 ישנה שכתבת, מצב כללי וחיצוני טוב. בהחלט שם לב שמסתכלים עליה יותר מעל כל רכב רגיל שיש בשכונה שלי. מדי פעם מקבל מחמאות או שאלות.

כל הזמן חושב איפה להשאיר אותה ואיפה לא, תמיד מחפש את החניה הרחוקה והמושלמת.

כל רעש קטן או חריג- ישר מסתכל מהחלון לכיוון הרכב. אם מישהו נוסע לידה או יוצא מחניה צמודה, צופה במהלכים שלו, למרות שיש גם מצלמות.

מה היה אם הייתה לי פרארי?

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

מהניסיון שלי כל רכב שיקר ללבך יהיה לך קשה להשאיר לבד . אני משתדל לחנות רחוק , בבית הקמתי חניה פרטית ולאיזור המרכז אני נוסע עם רכב חברה .

לי יש פטנט עוד יותר טוב, אני פשוט משאיר את האוטו בחנות ורק בא להסתכל עליו מהחלון לפעמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש פטנט עוד יותר טוב, אני פשוט משאיר את האוטו בחנות ורק בא להסתכל עליו מהחלון לפעמים.

להתבדח זה נחמד .

אבל כל אחד ואפשרויות שלו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, אבל לקנות אוטו בשביל להשאיר אותו בחניה פרטית ולנסוע עם הרכב הצמוד למרכז בשביל להמנע משריטה אפשרית פה ושם על האוטו הפרטי ( יש אני מעריך סיבות נוספות אבל זה הרציונל שבחרת ), זו גם בדיחה לא רעה לטעמי. ואגב הפטנט שלי מאפשר גם לבחור באיזה אוטו שבא לי, גם להחליף אותו כל יום, אין הגבלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שלפני כמה שנים, אחד החברים שלי היה גר בדירה בשכונה פח. באמת, שכונה ברמה הרבה פחות טובה מפרפיריה ממוצעת ולשכן שלו הייתה קורבט צהובה. ככה ממש בין אימפרזות ישנות, מזדות 3 וכל מני ליסינגים לשעבר פתאום קורבט צהובה. לא זוכר ששמעתי או נתקלתי באיזה סוג של וונדליזים.

האמת, היום בגלל שהארץ מפוצצת ברכבי יוקרה וספורט, ההתלהבות ירדה. זה לא כמו בשנות ה-90 ותחילת ה-2000, שאם היית מחנה פיאט קופה בשכונה, כל ילדי העיר היו באים לראות ולהצטלם לידה.

אם היה לי את הכסף, הייתי קונה את הרכב שאני רוצה אבל הייתי מכסה אותו בכיסוי איכותי וזהו. משלים עם העובדה ששום דבר לא 100% ואם יקרה לו נזק אתמודד עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודת מבט קצת שונה -

רכב יוקרה נוצץ בשכונת פח לרוב מזוהה עם כל מיני קהל שעוסק בכל מיני דברים שהשתיקה יפה להם.

אז סיכוי טוב שפשוט יפחדו לגעת בו, בדיוק מהסיבה הזאת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם זה היה הגיוני. היום בגלל שאוכלוסיית ה''קהל'' הזה שהזכרת גדלה, (בגלל כל מני שינויים בכל מני תחומים, שאפשר לדון בהם רבות) הם מחפשים או בתי קרקע, אבל כהפתעה מוחלטת - בנייני מגורים. ככה שיהיה הרבה יותר קשה לזרוק כל מני דברים לעבר הבית והמקום יהיה מבוקר עם תנועה רבה של אנשים.

שוב, דיון אחר לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצעירותי אבא של חבר קנה רכב חדש והסכים לבן שלו לנסוע ברכב רק כשהוא לבד אז היינו יוצאים עם 3 מכוניות ומחפשים חנייה שנוכל לסגור את הרכב שאף אחד לא יגיע אליו וישרוט אותו, באיזה שהוא שלב אני והדוד של החבר התעצבנו שככה צריך לצאת כל פעם אז יצאנו מהפאב ושרטנו לו את כל האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר אני חושב שאתה יכול להירגע. היום כל הילדים גם ככה בבית משחקים פורטנייט. אף אחד לא משועמם מספיק לצאת ולשרוט רכבים. סהכ אוודי - בוא ניכנס לפרופורציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...