Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחקי הכס: הסוף מתקרב (ספויילרים לפרק 6)

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שונאים אותה? הלו יש לה ממלכה שלמה ב-Essos עם נתינים שסוגדים לה כמו לאלוהים.

אין לי בעיה שהפכו את דאנריז למלכה המשוגעת. אני מסכים שהזרעים נזרעו עוד מתחילת הסדרה ומי יודע אולי גם בספרים דארניז תרד מהפסים, אבל האופן שזה נעשה, האילוץ, ה-switch בראש שגרם לה לבצע טבח בלי שום סיבה זה מה שהפריע לי.

תוסיף לזה הרס של דמויות, היעדר מוחלט של Payoff, חוסר עקביות וחורים בעלילה.

הפרק הזה רק המחיש כמה הפרקים הקודמים היו עלובים.

בראן - באופן רשמי קו עלילה הכי מיותר בסדרה. 7 עונות של בניית דמות נזרקו לפח.

טיריון - הפך מגאון לאידיוט נאיבי.

וואריז - הפך מרב מרגלים גאון ששיחק בכולם מאחורי הקלעים לאידיוט שהסתובב בלי מעש 3 עונות, החליט לבגוד בדארנריז תוך פרק בדרך הכי שקופה ומפגרת שרק ניתן לעלות על הדעת.

בריאן - 6 עונות של בניית דמות נזרקו לפח. במקום לתת לה סיום ראוי הפכו אותה לדפיקה - זריקה של ג'יימי.

ג'יימי - סיום קו עלילה לא מתגמל לחלוטין.

סרסי - מדמות badass הפכו אותה לאישה קטנה וחלשה שעומדת חסרת כל יכולת על המרפסת, בוכה ומתה מקריסה של תקרה. (עוד נבואה נזרקה לפח)

ועוד ועוד

השחקנים עצמם אמרו שהם לא מרוצים מאיך שהסדרה נגמרה.

מה עוד ניתן לומר חוץ מ-Epic fail.

אמרת הכל.

אתמול אחרי הפרק לא ידעתי איך ומה לעכל, עכשיו נשאר רק לסיים את הסדרה ולקוות שהפרק האחרון יהיה שווה משהו, אבל בתאכלס כלום לא יפצה על זה שגמרו לי את הסדרה ככה. טפי על הבמאים האלה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא ראיתי את הפרק. נטשתי בקודם.

אבל אני פשוט מאושר מהטוויסט בעלילה, בגלל גדודי המעריצים המצווחים. אין תענוג יותר גדול מלראות אנשים מבוגרים מתחרפנים מההערצה לדמות בדיונית.

דרך אגב, אכזריות אף פעם לא היתה זרה לדמות הזו, של מי שגדלה מתוך התעללות מינית ורגשית של אחיה. זה קלאסי, שקורבן התעללות יהיה חומל על אלו שהוא מזדהה אתם ובו"ז אכזרי לאין שיעור לכל מי שנופל מחוץ לתחום של "המסכנים כמוני".

ריאליזם במיטבו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוגדים לה רק שם, היא בעצמה אמרה שכאן יש לה רק את ההפחדה, ככה גם בצפון, אז באיזור הזה של עולם היא מוקפת כאילו בנתינים ששונאים אותה ורק מפחדים ממנה ואין לה את האנשים הקרובים אליה יותר כי הכותבים העילגים חיסלו לה את כולם, בלי קשר כתיבה פח אשפה, לא ראיתי את הסידרה הזו בשביל מדע בידיוני אלא בעיקר בשביל "משחקי הכס", ועכשיו הסדרה רק מופע CGI עם כתיבה של ילד מחוצ'קן .

כאילו מרגיש שהם פשוט רצו לבטל את הסדרה אבל אמרו לא יפה - בואו נשחרר בעוד שנתיים -עונה נוספת וקצרה יותר ופשוט ניסגור את כל הקצוות בכמה פרקים ונסיים, פשוט ככה.

ביגלל זה כל הפיתוחי דמויות פיתאום נזרקו לפח, כי הסדרה לא הייתה אמורה להיסתיים עכשיו, הם פשוט החליטו ליסגור את הבאסטה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיתוח הדמויות נזרק לפח כי הם עברו את הספרים.

ת'כלס, בספרים, יש שתי דמויות שהן חיוביות בכל מובן, וזה בא לידי ביטוי בצניעות שלהן, אדארד סטארק וג'ון סנואו. אולי גם קתלין סטארק.

אנשים שהמצפן המוסרי שלהם מבוסס על ערכים בלתי תלויים בהוויה האישית שלהם.

דנאיריס היא תולדה של הטראומה שלה, לכן אין לה מצפן ערכי.

אני מוצא את הטוויסט האחרון בעלילה סביר לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול היה להיות סביר אם היה תהליך שמוביל לזה, רק שלא היה. הטריגר שלה לרצח עשרות אלפי אנשים היה שג'ון סנואו לא ענה כשהיא שאלה "is that all I am to you?". אני מניח שבדיוק כמוני, גם הוא לא הבין מה היא רוצה ממנו לעזאזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול היה להיות סביר אם היה תהליך שמוביל לזה, רק שלא היה. הטריגר שלה לרצח עשרות אלפי אנשים היה שג'ון סנואו לא ענה כשהיא שאלה "is that all I am to you?". אני מניח שבדיוק כמוני, גם הוא לא הבין מה היא רוצה ממנו לעזאזל.

קודם כל, אם נלך אחורה, אז כל הרמזים לאכזריות שבה נמצאים בהתנהגות שלה מקודם. אז היא אמרה שהיא לא כזו, אבל זה מה ששווה מה שאנשים מכריזים על עצמם, כמה הם טובים ונאצלים. כל זמן שאתה "על הסוס" הכל טוב ואתה נאצל ונדיב. אבל אנשים נמדדים כשהמציאות מכה בהם אישית.

לאורך כל העלילה דנאירז היתה אכזרית למי שתפסה כמתנגד לשלטון שלה, בו זכתה אחרי הרבה מאוד ייסורים. תחושת "ההרווחתי את זה" חזקה יותר מהמצפון הערכי. אצל רובינו.

רובינו לא גאנדי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סתם היה דפוק כי פיתאום עשו את הדרקון היחיד כחזק מידי בצורה מוגזמת, אז ביכלל מה הייתה צריכה לחכות עד עכשיו? כבר לפני שתי עונות הייתה מתעופפת לה בכיף עם 3 דרקונים, מחריבה את הצבא והארמון והופ ניגמר הסיפור, אפילו לא היו בליסטראות אז.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול היה להיות סביר אם היה תהליך שמוביל לזה, רק שלא היה.

זה ממש לא נכון. יש רמזים להתנהגות אכזרית מצד הדמות הזו לפחות עונה אחת אחורה. לפעמים נראה לי שאנשים כבר שכחו איך לצפות בנרטיב של גיבור טרגי.

לא שאני חושב שזה ביצוע טוב במיוחד של הנרטיב הזה, אבל מצד שני, ברוב סדרות הטלוויזיה העונה האחרונה לא מי-יודע-מה טובה.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אם נלך אחורה, אז כל הרמזים לאכזריות שבה נמצאים בהתנהגות שלה מקודם. אז היא אמרה שהיא לא כזו, אבל זה מה ששווה מה שאנשים מכריזים על עצמם, כמה הם טובים ונאצלים. כל זמן שאתה "על הסוס" הכל טוב ואתה נאצל ונדיב. אבל אנשים נמדדים כשהמציאות מכה בהם אישית.

לאורך כל העלילה דנאירז היתה אכזרית למי שתפסה כמתנגד לשלטון שלה, בו זכתה אחרי הרבה מאוד ייסורים. תחושת "ההרווחתי את זה" חזקה יותר מהמצפון הערכי. אצל רובינו.

רובינו לא גאנדי...

אין שום רמז לאכזריות שלה כלפי אנשים חפים מפשע, לא הייתה לה שום סיבה לשרוף את העיר. הם נכנעו, היא ניצחה, המלחמה נגמרה, הכס שלה. זה שהיא תהרוג את כולם לא יזיז שום דבר, לכאן או לכאן. הבעת הפנים שלה כשהפעמונים מצלצלים היא כל כך מגוחכת שנראה שאפילו השחקנית לא מבינה למה היא עושה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום רמז לאכזריות שלה כלפי אנשים חפים מפשע, לא הייתה לה שום סיבה לשרוף את העיר. הם נכנעו, היא ניצחה, המלחמה נגמרה, הכס שלה. זה שהיא תהרוג את כולם לא יזיז שום דבר, לכאן או לכאן. הבעת הפנים שלה כשהפעמונים מצלצלים היא כל כך מגוחכת שנראה שאפילו השחקנית לא מבינה למה היא עושה את זה.

מיהו "חף מפשע" זה עניין של נרטיב.

החאלים האחרים היו פושעים?

דרוגו, השמש והכוכבים שלה, היה צדיק אורגינל?

בני טארלי היו פושעים?

סוחרי העבדים היום פושעים, או שהם פשוט חיו בהתאם לערכים של החברה בה גדלו והתחנכו?

היא סיפרה לעצמה שהיא מוסרית, בעצם היא היתה חמלנית. ההבדל הוא שאדם מוסרי נוהג לפי עיקרון ואדם חמלני נוהג לפי "עם מי אני יכול להזדהות".

דאנירז היא בבירור, ולאורך כל הסדרה, מהסוג השני.

זה שיותר קל להזדהות עם מנהיג אמציונאלי, מאשר פוץ מוסרי עם מקל עקרונות בתחת, זה גם ברור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האנשים שהיא שרפה בעיר חגגו כשהורידו לשון בין את הראש בהתחלה. כולם מניאקים בסדרה הזו ובגלל זה לכולם מגיע עונש כלשהו.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, חף מפשע זה לא עניין של נרטיב, בסדרה הזאת זה מאוד שחור ולבן. אם היא הייתה שורפת את כל הדותראקים, ולא רק את החאלים, היה אפשר לקרוא לזה רמז למה שהיא עשתה בפרק האחרון. אם היא הייתה שורפת את כל Horn Hill ולא רק שני אנשים שהרגע נלחמו נגדה, היה אפשר לקרוא לזה רמז.

מה שעשו לה זה כאילו שתמר זנדברג מנצחת בבחירות ואז עושה טרנספר לכל הערבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעת הפנים שלה כשהפעמונים מצלצלים היא כל כך מגוחכת שנראה שאפילו השחקנית לא מבינה למה היא עושה את זה.

מה, כמו ההבעה הזו?

https://i2.wp.com/caps.pictures/196/2-lawrence-arabia/full/lawrence-arabia-movie-screencaps.com-23583.jpg?zoom=1.25&strip=all

אני חוזר: שכחתם איך לצפות בנרטיב של גיבור טרגי.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיהו "חף מפשע" זה עניין של נרטיב.

החאלים האחרים היו פושעים?

דרוגו, השמש והכוכבים שלה, היה צדיק אורגינל?

בני טארלי היו פושעים?

סוחרי העבדים היום פושעים, או שהם פשוט חיו בהתאם לערכים של החברה בה גדלו והתחנכו?

היא סיפרה לעצמה שהיא מוסרית, בעצם היא היתה חמלנית. ההבדל הוא שאדם מוסרי נוהג לפי עיקרון ואדם חמלני נוהג לפי "עם מי אני יכול להזדהות".

דאנירז היא בבירור, ולאורך כל הסדרה, מהסוג השני.

זה שיותר קל להזדהות עם מנהיג אמציונאלי, מאשר פוץ מוסרי עם מקל עקרונות בתחת, זה גם ברור.

אם היא הייתה שורפת את הטירה האדומה עד היסוד לא הייתי מתלונן כי האקט היה משקף את העליונות המוסרית שלה בעיני עצמה. המעבר ממנהיגה עם עליונות מוסרית לרוצחת המונים היה חד מידי ומאולץ מידי רק כי יוצרי הסדרה נזקקו בדחיפות ל-final boss לפרק האחרון.

מה, כמו ההבעה הזו?

https://i2.wp.com/caps.pictures/196/2-lawrence-arabia/full/lawrence-arabia-movie-screencaps.com-23583.jpg?zoom=1.25&strip=all

אני חוזר: שכחתם איך לצפות בנרטיב של גיבור טרגי.

יותר כמו ההבעה הזו:

big_1413057200_image.jpg

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...