Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחקי הכס: הסוף מתקרב (ספויילרים לפרק 6)

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך לברר את הטענה לגבי פרעונים כך שאני לא יכול להגיב עליה. לגבי בני דודים אירופיים, זה בדיוק מה שאמרתי. לא טאבו (עזוב את הדעה האישית הפרטית שלנו לרגע...)

אגב, וזה מעניין, הטאבו לא קיים בספר בראשית - הצאצאים הראשונים של אדם וחווה התחתנו בינם לבין עצמם מפני שטכנית לא הייתה כל אפשרות אחרת. אם נמתח את זה עד הסוף, הרי שזה היה מהלך תקין גם מבחינת "אחריות גנטית", מכיוון שבדורות הראשונים לא היו מחלות גנטיות (מה שהתבטא באורך חיים של 900 שנה ויותר).

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שקר וכזב.

אבל כולם חוזרים על השטות הזאת כמו תוכי, אז זה בטח נכון.

סיפורים פיקנטיים תמצא לכל אורך ההיסטוריה (לא קשה, יש לך אלפי שנים לברור מהם חומר) אבל זה לא הופך אותם לנפוצים או נורמטיביים או מקובלים. לא אז ולא עכשיו. הטאבו של אח/אחות למשל, אם ניקח רק דוגמה אחת, הוא כ"כ עמוק שתמצא אותו גם בתרבויות הכי פרימיטיביות והכי רחוקות מהשפעה מערבית.

על מה אתה מדבר? רציחות/מלחמות/רצחעם/אונס/פוליטיקה לא היו נפוצים? לא היו אבירים? לא היו חוטפים ילדות קטנות? לא היו שליטים דפוקים על כל המוח?

הטאבו של אח/אחות חזק גם בעולם של משחקי הכס, שים לב שגם שם זה קטע רק של הטרגריאנים וגם עליהם כולם מסתכלים מוזר, וג'יימי וסרסי הכחישו את העניין בכל תוקף. בעולם האמיתי, אגב, מלכת אנגליה הנוכחית הייתה נשואה לבן דוד מדרגה שלישית שלה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוף, מבאס שעוד סידרה של 10 שנים מסתיימת, בחטיבה Smallville התחיל , אחר כך MCU ועכשיו משחקי הכס :-(.

שבוע מבורך ומחזיק אצבעות שמחר לא יהיה פרק גרוע במיוחד :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*נכנס לחדר עם יד על העיניים*

לא ראיתי את ההודעות האחרונות, אם יש פה ספויילרים, שמישהו ישלח לי ה"פ ואני אערוך את הכותרת. לא הייתי רוצה שמישהו שראה את פרק 5 יכנס ויקרא ספוילרים על פרק 6. תהיו חברים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרק 6 אחד המאכזבים מבחינה עליליתית..

היה ברור שג'ון היה הורג את דנריס אבל הסצינה היתה לא מספקת וממש פתטית.

מה גם שהגורל של ג'ון להיות מוגלה לצפון שאחרי החומה נראה לי תמוהה מאוד... כולם רצו לראות אותו מלך ופתאום התהפכו עליו. :?

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו בחייך בן אדם ביקשו לא לכתוב ספויילרים. הפרק עדיין לא שודר בישראל.

מה שכן אני מבין שההדלפות היו נכונות. בקיצור winter of dumassery has come

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי היה מאמין שפרק בGOT היה מקבל ציון 5 בIMDB... בטח השבוע הציון הזה ירד לכיוון ה4.5+-.

בושה לתת לשתי האחראים על הכישלון פרוייקט חדש.

היה עדיף אם היו מבטלים בסוף עונה 7 ולא נותנים סתם לחכות עוד שנתיים.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...