Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחקי הכס: הסוף מתקרב (ספויילרים לפרק 6)

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיום מאכזב, אבל יש לי תחושה שתיהיה סדרת המשך על הרפתקאותיה של אריה מערבה מווסטרוז.

מקווה שאני צודק.

מתוכננים מספר spin-offs, אבל אחרי הפיאסקו של העונה ה-8 רובם כנראה יגנזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם יהיה ספין אוף על אריה זה שווה את זה.

אחרי שבראן אמר "אולי אני אמצא אותו" על הדרקון קצת קיוויתי קצת שדנריס תהפוך להיות הנייט קינג החדש, כי הקודם היה אבא שלה או משהו, אבל חחחח עם הכותבים של העונה הזו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אמנם לא צפיתי עדיין בפרק האחרון, אבל מכל הספויילרים שראיתי הגעתי לתובנה מסויימת.

גבר עממי שחום מתאהב בבלונדה עשירה עם חלומות לכבוש את העולם, אבל בדרך היא מתחרפנת מאבא שלה ובמקביל הוא מגלה שהיא דודה שלו. בסוף הוא גומר בכלא.

מוכר לכם מאיפשהו?

Love-sacrifice.jpg

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך שפטרנו מעונשו של זה

לכו לראות צ׳רנוביל

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הפרק הקודם עוד קיבלתי, בלי הרבה רצון, אבל זה?

כמו שאמר המ״פ שלי. לכל ריצפה יש מרתף.

אני מאוד מקווה שמרטין באמת יסיים את הספרים, ואני מקווה שהוא מכין סוף אחר, כי זה היה פשוט מגוחך.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פרק גרוע.

דיאלוגים גרועים, למעט זה בין ג'ון וטיריון (קיבלתי שבריר מהוייב של הדיאלוג בין טום הרדי לקיליאן מרפי בעונה השלישית של פיקי בליינדרס).

זה ממש נראה שהשחקנים התאמצו להוציא יותר מקו העלילה הגרוע הזה.

ההדלפות גם היו מדוייקות למדי.

נקודת האור בפרק הזה הייתה רמין ג'וואדי, שעשה עבודה יוצאת מן הכלל עם המוזיקה.

יש כבר קאסט לסדרה הבאה, למרות שאומרים שהשחקנים שלוהקו מוכרים, אני לא מכיר אף אחד מהם למעט נעומי ווטס.

הסדרה תתרחש 5000 או 10000 שנה לפני הסדרה הזאת.

יש למה לצפות.

*התחלתי לצפות בסדרה מהתחלה. הבדל של שמיים וארץ בין העונה הראשונה לאחרונה.

וזה נחמד לראות שחלק מהשחקנים היו אז ילדים והיום הם כבר מבוגרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוף לא היה רע בכלל, כל אחד מהסטארקין סיים איפה שרצה להיות בעונה הראשונה.

רוב האנשים שמאוכזבים מהסוף הם ״מעריצים״ שקיוו לקבל fairytale ending- באופנה לצעוק כמה מאכזב, אך לא מהסיבות הנכונות.

כן, הוא השאיר טעם מר בפה, אבל זה מה שיפה. כמו שאמרו, מה שאיכזב אלו קיצורי הדרך שנעשו בפרקים הקודמים.

בפרק הזה דרוגון הוא הדמות שהתפתחה הכי הרבה, יפה שהפעיל שיקול דעת והבין שהאשם האמיתי במצב של דני הוא התאווה שלה לכוח ושליטה, ולמרות הצער וההתאבלות על מותה של אימו, בחר לשרוף את הכס ולא את ג׳ון.

זה ברור שדרוגון הוא רק דרקון, וכל מה שמעניין אותו זה לצלות כבשים, אבל זה מה שהיה יפה, המשמעות של הפעולה הזאת- להראות למה דני גמרה כפי שגמרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני מוותר.

פרק מעפן. שטוח, סתמי, הוליוודי, וסיום שבניגוד להודעה הקודמת - לא משאיר שום טעם מר בפה אלא בדיוק fairytale לפי הספר. המועצה הקטנה עושה פייד טו בלאק על רקע אמירות שנונות? סנסה מלכה? בראן מלך?! אריה עושה קולומבוסיזציה? ג'ון דופק דוך לצפון (אחרי ששלחו אותו לחומה? בלי להגיד לאף אחד? בלי לבקש אישור? ככה? מחליט והולך?)? איפה הסיום ה"ביטר סוויט" שג'ררמ הבטיח? מה זה הדבר הזה?!

החלק הראשון עוד היה סביר איכשהו, אבל גם שטוח, חסר דמיון, חד ממדי וחסר מעוף, אבל החלק השני היה פשוט בושה לאינטליגנציה. בראן "משחרר" את טיריון כי הוא המלך והוא החליט? אבל את ג' ון לא מסכימים לו לשחרר? טיריון שמודה בפה מלא שהוא יצא האהבל הכי גדול בשבע (סליחה, שש) הממלכות פתאום פוצה פה ומכתיר את המלך וכולם זורמים איתו? סנסה מחליטה שהצפון יהיה ממלכה נפרדת ואף אחד לא קם ואומר "היי, גמני רוצה!"? התולעת שולט בקינגס לנדינג ולא מוכן לשמוע על שחרורו של ג'ו, אבל ארבע וחצי שניות אחרי זה דופק "ויברח" לבית של מיס סאנדיי? והספר?! סאם כתב את הספר?!?! פרודו מאץ?! זה רציני?!

וואט דה פאק DnD? וואט. דה. פאק?!

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא יודע, זה לא נורא. זה פשוט לא טוב. אפילו לא סביר.

המון חורים, כמו בפישנט. אבל בסדר, התרגלנו.

אולי זה שבראן בשלטון זה איזו קריצה לבראן הבונה, לא יודע, לא אכפת לי שהוא ימלוך, פשוט לא מבין למה העורב בעל שלושת העיניים בכלל מתעסק בזה, אגב, איפה ילדי היער?

ג'ון, לך לחומה

- אבל אין משמר

צריך מקום ליתומים

-תכלס גם אין חומה יותר... טוב נו נלך לטייל עם הפראים כי הם בדיוק חיכו לי, כמה נוח.

הייתי אומר שאני מצפה משהו מהספרים... אבל להאמין בזה שיהיו עוד ספרים זאת תמימות.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הפרק הקודם עוד קיבלתי, בלי הרבה רצון, אבל זה?

כמו שאמר המ״פ שלי. לכל ריצפה יש מרתף.

אני מאוד מקווה שמרטין באמת יסיים את הספרים, ואני מקווה שהוא מכין סוף אחר, כי זה היה פשוט מגוחך.

לי נראה שהם ישבו עם מרטין לפני 4-5 שנים ובפגישה מרטין חשף בפניהם את החזון שלו לסיום חורבן מעלה המלך, מלכה משוגעת, סדר עולמי חדש, טוויסט של בראן (תחשבו על זה הוא בעצם הפך לכלי משחק של children of the forest), אבל ללא הספרים או מרטין שיסייע להם לתסריטאים לא היה שמץ של מושג כיצד להביא את העלילה עד אותה נקודה. הם הסתבכו עם הכתיבה והחליטו לחפף את הסיפור בשביל לגמור עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והספר?! סאם כתב את הספר?!?! פרודו מאץ?! זה רציני?!

וואט דה פאק DnD? וואט. דה. פאק?!

סאם לא כתב את הספר, מי שסם אומר שכתב אותו הוא Archmaester Ebrose במצודה באולד טאון.

Ebrose-Profile.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...