Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת הסנדוויצ'ים הזולים הסודית בטרמינל 3 בנתב"ג

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשעבדתי בדיוטי פרי לפני 3-4 שנים הייתי קונה את הסנדוויצים האלו (אז היו של חברה אחרת) מספר פעמים בחודש.

על הטעם אני לא אדבר כי זה משהו שמשתנה בין אחד לשני, רק אגיד שממה שזכור לי הם היו נחטפים דיי מהר, כלומר יום יומיים והכל מתחלף שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש תאריך תפוגה שרשום על האריזה, אלו אותם הסנדוויצ'ים הארוזים שמוכרים בתחנות דלק.

לא איזה מאכל גורמה (אפילו לא קרוב), אבל גם לא רע. הכריך שווארמה לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף להביא סנדווצים מוכנים מהבית?

יש לנו צידנית קטנה מיוחדת לדברים כאלה,

עם כל הכבוד למחיר הלא יקר תמיד אשתדל להכיר את היידים

שהכינו את האכל.

כל מקרה תודה על המידע.

בדיוק מה שאנחנו עושים, אלא שאשתי מכינה סנדביצ'ים בגודל של לחם דני, בדרך כלל מספיקים גם לארוחת ערב וארוחת בוקר ביעד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו הזכרתם לי את מכונת הסנדווצ'ים הראשונה שראיתי בדיוק אחרי "הדלתות מנחשות אותי ונפתחות לי מעצמן" ושאר פלאי הטרמינל מסוף שנות השיבעים...

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בטרקלינים בנתבג סנדוויצים.

לא בטרקלין דן, ולא במלך דוד.

יש דברים אחרים, לא כריכים.

ואיך לאמר בעדינות - בבר מצווה באולמי גלי צאנז בנתניה יש אוכל יותר מלהיב

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הטיפ, ייבדק מחר!

בפעם האחרונה בדקתי את זה ביולי השנה, אני אודה לך אם תוכל לאשר אם המכונה עדיין שם ואם המחיר נשאר אותו הדבר.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם צחקתי שהיא "סודית".

פשוט זה נראה שברש"ת נבהלו מביקורת על המחירים של האוכל בנתב"ג, אז הם הביאו אופציה יותר זולה, אבל גם עשו את הכל כדי שלא יפגשו אותה בטעות בטרמינל.

זה גם נכון למכונות שתיה המוזלות שיש בכניסה לזרועות. שמו אותן בתוך כוך צדדי שבקושי רואים עם שלט קטנטן ובאמצע הדרך של המסוע, כך שגם לא יהיה מצב שהרבה אנשים ילכו לידן ובמקרה ישימו לב לעצם קיומן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שקרה - הם נבהלו והבטיחו שיביאו מכונת סנדוויצ'ים מוזלת. רק לא הבטיחו היכן לשים אותה...

המצב אצלנו עוד טוב. בשדות התעופה במערב אירופה העושק הרבה יותר גרוע. בנתב"ג יש ברזיות מים בכל פינה בטרמינל - מנהג שככל הנראה הגיע מארה"ב, שכן ככה בדיוק זה נראה גם שם. תסתובב בשדות הגדולים במערב אירופה - ברובם אין זכר לברזיות מים, או שיש בודדות שמוחבאות ממש היטב. רוצה למלא מים אחרי הבידוק בלי לשלם כסף? יש לך אופציה אחת, בשירותים. בציריך אני זוכר שעשו טובה ושמו קולר שגם הוחבא ממש טוב באיזו פינה חשוכה ולקח לי זמן למצוא אותו.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך לאמר בעדינות - בבר מצווה באולמי גלי צאנז בנתניה יש אוכל יותר מלהיב

הוא לא אמור להלהיב, הוא אמור להשביע אחרי שחיכית 3 שעות בבידוקים ולפניך עוד כמה שעות עד ארוחת החמגשית.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שקרה - הם נבהלו והבטיחו שיביאו מכונת סנדוויצ'ים מוזלת. רק לא הבטיחו היכן לשים אותה...

כמו בכל דבר בישראל, תהיה בטוח שהם רצו לשים אותה במקום בולט - אבל אחרי 2 דקות וחצי הם קיבלו בראש מכל העסקים מסביב שזה פוגע להם בפרנסה, פלוס דרישה להעיף את המכונה למקום שאף אחד לא יראה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, כל עוד אתה לא במדבר, אין סיבה לשלם על סנדוויץ' עם ירקות \ נקניק \ טונה \ ביצים שעומד במקרר קר...זה לא טעים, חסר טעם וחסר צורה

עדיף להביא מהבית.

ואם הרגע נחתת ואתה רעב סע 5-7 דק תאכל מחוץ לנתבג אוכל נורמלי במחיר נורמלי.

אגב טיפ אמיתי: באיזור שבו היבואנים מושכים את הציוד שלהם בנתבג יש בניין שנקרא ממ"ן - בשעות היום יש שם קפיטריה זולה בטירוף. אם אנ לא טועה בגט שניצל 19 ש"ח וכו'.

טרי וטעים. מומלץ. כל אחד יכול להכנס ויש חניה בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...