Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת ג'יפ רנגלר החדש

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העלאת מחירים דיי אגרסיבית, מובילאיי, ובלי V6? כיף כיופאק.

נחמד לשמוע שמוצעים אביזרי שיפור של MOPAR, זה היה כך גם בדגם היוצא?

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רנגלר אפשר לקנות גם יד 2 - מנועים וגירים טובים ומכלולים שנועדו לשרוד מלחמה - בכל זאת פלטפורמה לרכב צבאי.

היה לי רנגלר רוביקון מעל שבע שנים.

אמנם מנוע אחר וגיר אחר אבל אני יכול להעיד שהמשפט שלך רחוק רחוק מהמציאות.

החזקתי אותו למרות האמינות ולא בגללה.

נפרדתי ממנו ברגע קצר של חולשה ואני כועס על עצמי עד היום.

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אההה - אבל אולי כדאי גם להבין את ההקשר שבגללו רשמתי את המשפט

הכוונה שלי היא שאני מעדיף להשאר בארץ ולקנות רנגלר יד 2 ולהשאר עם המשפחה והחברים מאשר להחליף בגלל זה את המיקום שלי בשביל לחיות בבית יותר גדול עם חצר יותר גדולה ורנגלר חדשה בחניה (עם מנוע 4 באנגר גיב מי אה פאקינג ברייק)

אני לא חושב שאנשים קונים רנגלר בגלל נתון אמינות - באמת, אני לא - אבל סה"כ המנועים, הגירים, הטרנספרים והדיפרנציאלים שם טובים - מה מפחיד אותי בלקנות משהו מקונצרן קרייזלר יד 2 אההמ אההמ - זה הרבה יותר יהיה קשור למערכות החשמל של הרכב ופאקים אחרים שקיימים בדיזיין של הרבה מהרכיבים ברכב כמו למשל אההמ אההמ (יש לי במקרה קרייזלר יד 2 כן? בגלל זה אני משתעל כאן כמו משוגע עכשיו) מנגנוני החלונות :evil: כמו למשל שעון ההגה :evil: כמו למשל סאן רוף נוזל :evil: כמו למשל רדיאטור רקוב :evil:

אני יכול להבין טוב מאוד למה החזקת אותה "למרות האמינות" - ההקשר שבו כתבתי את המשפט שונה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד סיבה לא לקנות רנגלר למי שהיה צריך - כוכב אחד במבחן ריסוק של EURO NCAP :

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5420421,00.html#autoplay

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שואל את עצמי האם כדאי לקחת את הסיכוי של אחד לחצי מיליון למות ברנגלר בתאונה חזיתית או לבחור בסיכוי של אחד לאחד (100%) למות בספורטאז'-משיעמום..?

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה (לא אתה ספציפית) עם עצמך יכול לעשות מה שאתה רוצה. אבל, אם יש עוד מי שחייו נתונים לשיקולך המוטורי, עדיף שימותו משעמום בספורטאז׳.

מעבר לכך שעל הכביש (שם מבלים 99% מהזמן) הספורטאז׳ יהיה עדיף.

באמת שאין שום סיבה מתקבלת על הדעת לקנות רכב עם בטיחות כה כושלת.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כישלון מחריד לקונצרן פיאט להוציא כזה רכב ב2018

פשוט הזוי.

מזכיר קצת את סיפור ההאמר H3, ענק, נראה מסיבי ומפחיד עם בטיחות מחרידה בפועל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאנשים לא יקנו, המחירים הזויים בכל קנה מידה.

לגמרי. עדיף כבר לקנות לנד-קר...אה רגע, הוא גם מתחיל ב-300K. אז פאג'... רגע רגע... יקר. גרנד צ'רוקי אולי? מממ לא. אז אולי איזה לנד רובר? זה בכלל יקר.

מי שמחפש רכב שטח אמיתי - יקנה גם יקנה. הבטיחות שלו מביכה, עם זה אין ויכוח, אבל הוא (כנראה) מצטיין במה שהוא נועד לעשות. בשביל אנשים שחיים שטח - זה הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמחור של הרנגלר אפשר לרכוש לנד קרוזר (מחיר בארץ יותר הגיוני ביחס למחירו בחו"ל) לשפצר אותו באופן חוקי להיות חיית שטח שלא נופלת בהרבה ממקבילו.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן חוקי תוכל להגביה לנד קרוזר ב-2.5 אינצ' ולהוסיף לו נעילה קדמית.

מה עם צמיגי MT במידה 32? תיבת העברה שמשתווה לרוביקון? יחסי העברה? מהלך מתלה בסרן הקדמי? סרנים עדיפים?

את כל אלו - חוקית לא תוכל לשדרג, ללא קשר למחיר.

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי להפוך את הלנד קרוזר לרוביקון, התכוונתי להפוך את הלנד קרוזר לחיית שטח שתוכל לעבור כמעט בכל מקום שהרוביקון יכול לעבור, ואפילו תקבל בונוס רכב עם 5 כוכבי בטיחות.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...