Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רדיאטור ללנצ'יה תמה טורבו 1992

rehan
שימו לב! השרשור הזה בן 2094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

אני גם מתקשה להבין את ההפרש אבל הוא התעקש שזו אותה עבודה בדיוק.

ג'מאל 054-4507996. מאמין שהוא ירצה לראות את הרדיאטור לפני הצעת מחיר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה, אייל.

הסיפור מתחיל מצינור מים ש"התפוצץ" (נבקע) - לא היתה בעיית חום מנוע.

אחרי שהוחלף הצינור התברר שגם הטרמוסטט נוזל - טרמוסטט חדש / חליפי לא ניתן היה למצוא אבל, את הטרמוסטט ניתן היה לתקן והוא תוקן ואז, אחרי שהכל היה "בסדר" התגלתה הנזילה ברדיאטור...

כמו שציינתי, אם מישהו היה בא ואומר לי זה רדיאטור קיים שאפשר להתאים לא הייתי חושב פעמיים אבל, לא מצאתי מישהו כזה.

מצד שני, אם באמת ניתן לקבל רדיאטור חדש זהה למקורי ב- 1,000 ש"ח זה ודאי עדיף (לטעמי)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לדבר איתו על זה מחר הוא כל יום אצלינו במוסך.

אשאל אותו במידה ויסכים מיד אתאם בניכם.

אין צורך בנוזל קירור מיוחד אלא עפ המלצות יצרן הרכב.

למשל באלפא 166 היו שני רדיאטורים זהים דודים פלסטיק ורשת נחושת או אלומיניום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, נהדר ! - תודה, אני כבר שולח לו הודעה לנייד שלו - יכול להיות שעדיף לי להעביר אליו את הרדיאטור במקום ל"בשן" - אחליט אחרי שאדבר איתו.

איזה עצה / רעיון נפלא - כולם, כאן, נכס אמיתי לאתר הזה - עצות / רעיונות ששווים זהב !

תודה לכולם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]507189[/ATTACH]

בבקשה...

אתה כנראה מהצעירים שלא ידעו את הדור הזה :wink:

לדעתי - בזמנו אחד הרכבים שהיה נקרא.. סלון בנסיעה.

ריפוד הקטיפה הנעים של הכיסאות, עם הגימור המכובד מסביב בתא הנוסעים..ולוח השעונים המפורט.

פשוט כייף לראות ולהזכר.. תהנה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר קניתי את הרכב (ברחוב המסגר) אמר לי המוכר הצעיר שזה "רכב שודים" (בגלל התאוצה והמהירות)... היום, יש לי רכב עם מנוע 1600 (לא 2000) ו-200 כ"ס (לא 180) - אנחנו בדור אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת אם יש רדיאטור כזה בחברה?

אם יש להם אחד הם ירצו להיפטר ממנו תבקש מהם הנחה

ודאי נבדק (הרכב נמצא / מטופל במוסך מורשה של היבואן)...

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]507187[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]507188[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]507189[/ATTACH]

בבקשה...

אתה כנראה מהצעירים שלא ידעו את הדור הזה:wink:

חולגי קראו לך צעיר, תמסגר ההודעה!

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
[ATTACH=CONFIG]507187[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]507188[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]507189[/ATTACH]

בבקשה...

אתה כנראה מהצעירים שלא ידעו את הדור הזה:wink:

בלי קשר לגיל (וחולגי לא ילד), אנחנו פשוט אוהבים לראות מכוניות יפות ונדירות.

לא חושב שיש פה אחד מבני ה-40 פלוס מינוס, שלא פינטז על תמא טורבו.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

++40 אמרת אמרת :)

אחד החלומות הרטובים שלי...תמא לעבודה ואינטגרלה לסופ"ש. בירחון "אוטו" של אותם ימים סיכמו את הרכב בקצרה, "טורבו פרוע !" והוא היה פרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעדכן. אם תהיה בעיה אפנה אותך למישהו שיוכל לייצר לך רדיאטור מנחושת, רק אצטרך לשכנע אותו לעשות זאת עבורי הוא מאוד מקצועי נמצא בב"ש.

אבל קודם בשן.

קח בחשבון שרדיאטור מנחושת יש לו אורך חיים גבוה מאוד ויעילות קירור גבוהה יותר מרדיאטור אלומיניום שווה להשקיע.

זה לא נכון. לנחושת כחומר יש ״יעילות קירור״ (זה לא המונח הנכון אבל לא משנה) גבוהה יותר לרדיאטור נחושת לא בהכרח. הסיבה היא שיש עוד תכונות אחרות לחומרים האלה שבעקבותיהן מגיע טריידאוף במבנה הרדיאטור.

גם לגבי העמידות - לא נכון.

בסופו של דבר ניתן לבנות רדיאטור אלומיניום עם ביצועים לא פחות טובים משל נחושת (אף טובים יותר) ועם מימדים ומשקל קטנים יותר.

בעבר התעניינתי. חיפוש בגוגל של רדיאטור נחושת מול אלומיניום מביא תוצאות עם הסברים על הטריידאוף ואיך הוא משפיע על המבנה, המוצר המוגמר והיתרונות והחסרונות של כל אחד מהמוצרים המוגמרים.

מנצח ברור אין אם כי יש יתרון לאלומיניום ממה שאני זוכר.

זה מה שקראתי בזמנו

https://www.cgj.com/2013/07/16/aluminum-vs-copper-brass-radiator-final-thoughts/

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...