Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - אאודי A4 קוואטרו

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למשה הייתה ואגית לפני מספר שנים.

וכולנו באים למבחנים עם דעות קדומות. תמיד. החוכמה (ואני בטוח שהבוחנים עשו את זה) היא למצוא מתי הן מוצדקות ומתי הן לא. להיות אמיתיים.

לצערי לא יצא לי להצטרף למבחן הזה אבל הכתיבה מצויינת ומעניינת מאוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעות קדומות זה לא המונח הנכון לדעתי, מהסיבה הפשוטה שדעתי על הרכבים של ואג מבוססת על נהיגה בהמון רכבים שלהם, וכמובן נהיגה במתחרים שלהם.

לכולנו יש את המותגים שאנחנו אוהבים ואת המותגים שאנחנו פחות אוהבים.

מעולם לא הסתרתי את דעתי על ואג.

בכל רכב שאני בוחן, אני תמיד מנסה לבחון אותו מ-2 זוגות עיניים.

הזוג הראשון הוא שלי, מה אני חושב על הרכב בהתאם להעדפותיי.

הזוג השני הוא של לקוח פוטנציאלי.

מה פלוני אלמוני שנוהג עכשיו ברכב יחשוב.

כך יוצא מצב שבעוד אני לא אוהב רכב מסוים, לקוח רגיל יכול להתאהב ברכב.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך רעיון לרכב שיוכל לרצות את יאיר וחיים ביחד?

יש לי רעיון לרכב שיוכל לרצות את יאיר, את חיים ואת חיליק.

S4 Avant.

בטח באיזור 450K אחרי הנחה לחיילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז עכשיו צריך לדאוג שיאיר וחיים יקבלו אותה לסופ"ש כדי שיוכלו לחוות את דעתם עליה 8-)

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מופיעה באתר היבואן עדיין, אבל מופיעה במחירונים.

500K לסאלון, 540K לאוואנט.

ברצינות? חשבתי שלא מביאים את האוונט בכלל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהניתי לקרוא, אחלה כתיבה.

רק אציין שהשקט והניתוק הוא פיצ'ר ולא באג.

רוצה יותר מעורבות ורעש? יש S4.

רוצה אטרף? יש RS4.

זו "מכונית מנכ"לים" מהירה ומאובזרת, זה הכל.

כלי שיאפשר למנכל משטוטגארט לנסוע בנתיב השמאלי באוטובאן.

אגב, עפ"י רישומי עליה לכביש, נמכרו ב 2018 3 רכבי S4 AVANT.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה - אחלה כתיבה, אהבתי!

קצת בדיליי, אבל גם אני בחנתי את ה-A4, נסיעה לילית בכבישים החביבים עליי.

התרשמתי קצת מתא הנוסעים (בחושך), בהחלט נראה איכותי ומפנק. אני ממש לא אוהב את המסך המזדקר הזה מהדשבורד, אבל זה עניין של טעם, וקיים בהרבה רכבים אחרים.

בלי לבזבז הרבה זמן על ליטופי דשבורד יצאתי לדרך. הגיר במצב ספורט - חלק מהדרך נתתי לגיר לעבוד לבד, ובשאר הזמן העברתי ידנית באמצעות הפלאפים בהגה. אני מעדיף את הידני, הגיר לא מספיק חכם לצפות מה אני רוצה בנהיגה ספורטיבית.

ההעברות חלקות ומהירות רוב הזמן, אין תלונות של ממש.

המנוע לא הרגיש לי חלש מהצפוי, בהתחשב בגודל של הרכב. ברור ש-250 כ"ס על קומפקטית ירגישו יותר מהירים, אבל יש לרכב כוח מספק לגמרי לטעמי ביחס לייעוד שלו (שהוא לא לטחון מסלולים ולהתחרות ברכבי ספורט חזקים).

הקצב שהיא מאפשרת לפתח גם בכבישים טכניים מעולה, זויות גלגול סבירות, יכולת מעולה של הבלמים כמו שלמדנו לצפות מואגיות, התנהגות צפויה ובטוחה. ההנעה הכפולה בהחלט עוזרת לצאת חזק מפניות, בעיקר פניות חדות בעליה, שבהן רכבי הנעה קדמית חזקים נאבקים למצוא אחיזה תחת מצערת מלאה. אני די בטוח שהיא מסוגלת לעשות את בית אורן בקצב יותר מהיר מגולף GTI למשל. כמו שכולם אמרו, היא לא מתקשרת ומערבת, אין הרבה פידבק מההגה ומהשילדה.

אני יותר נוטה להסכים עם איתי שאמר שיש כיף גם ביכולת הזאת בלבד, בלי המעורבות המצופה מרכב ספורטיבי (שהיא לא).

אז נהניתי אבל לא ירדתי מהרכב עם הצפה של אדרנלין, דופק מהיר ווזיעה קרה. זה פשוט היה.. מהיר. רגוע כזה.

וזה לא דבר רע, כי מכוניות שכן עושות לי את זה, אלה מכוניות יותר מוכוונות לצד הספורטיבי.

למי שרוצה רכב מפנק, נוח, איכותי, שקט אבל גם חזק ומהיר, שלא ירגיש לו 'נחות' גם בכבישי נהיגה - זה פתרון לא רע בכלל לדעתי, ושווה בדיקה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...