Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קקטוס. יחד עם לובינסקי טרייד. אכזבה.

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 2151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא אמרתי שהייתי מבטל עסקה אלא שאני מצפה מרכב 0 קילומטר שיימסר במצב כמו חדש (אחרי לפחות החלפת נוזלים ווידוא שהכל עובד). אתה אפילו לא יודע אם הרעידות נובעות ממחשב רכב שהתאפס או מבוצה שסתמה מעבר שמן. אלה דברים שצריך לדאוג להם לפני שהלקוח מגיע למסירה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם המוכר אכן רוצה לבצע עיסקה , ואכן נקבעה מראש פגישה , המינימום הנדרש הוא להכין את הרכב למסירה.

רכב נקי, לאחר בדיקה שהכל תקין ועובד , החלפת שמנים וזאת על מנת לבצע את המכירה ...

טיפול חובבני לחלוטין, בהחלט גורם לרצון לבטל את העיסקה .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא קשה לצאת ממנה.

מתנצלים בפני הלקוח, מסבירים שכך לא צריך להיות, שולחים אותו עם שובר לקניון לקפה ומאפה ובינתיים יש לך שעתיים לסדר כל מה שצריך.

תאמין לי שאם כך היה נוהג היית קורא עכשיו שרשור על מקום עם יחס ושירות טובים וחוויה טובה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מאשים את נציג המכירות,

הוא בא בידיעה שהוא מוכר רכב חדש והסיטואציה הכניסה אותו לפינה שקשה לצאת ממנה.

הנציג, כפרסונה, לא מעניין כאן. הוא רק המוציא לפועל של מדיניות החברה.

לגבי הסיטואציה, הוא לא נדרש לטפל כאן בלקוח שקיבל התקף לב או בהתקפת טרור מהחמאס במתחם הטרייד-אין, המצב הזה הוא חלק מהעבודה שלו​.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה עם מה?

תסע לאילת ותחזור למוסך לתקן גומיות, בתקווה שזה הדבר היחיד שהתבלה בזמן שהרכב נהנה ממצבו הקודם, בשאיפה שתקבל שירות טוב יותר כלקוח, כשתגיע, בשאיפה שלא, הבעיה הבאה?

מה זאת אומר "נראה מה קורה"?!

זה קל להמר על כסף וזמן של מישהו אחר...

יש הבדל. יש הבדל משפטי ויש הבדל כספי.

קודם כל, כאן הרוכש כבר התחייב לקנות, ואם לא, יושת עליו קנס. זה קודם כל.

דבר שני, כשאתה מגיע למגרש המחיר נתון למו"מ, בהתאם למצב בו מצאת את הרכב. במקרה של רכב 0 ק"מ - אין.

אלו ההבדלים בין "לראות" לבין "לקחת".

אז אנחנו פה בשביל להסביר.

מגרש רוכש רכב משומש מצד ג', בהתאם לשיקול דעתו, ומוכר אותו לצד ב', כקונה מרצון ומוכר מרצון, לאחר שהסכימו על התנאים.

רכב ב-0 ק"מ לא נרכש מצד ג', הוא נרכש היישר מהיבואן, שכפוף לרגולציה ותנאים של מכירת רכב ב-0 ק"מ, לקונה מרצון. זו איננה רכישת רכב משומש.

שאלות?

אני לא מהמר עם כסף של אף אחד.

אני באתי ללובינסקי טרייד וראיתי רכב שמאוד אהבתי - אבל נגמר לו המצבר. הרכב שכב שם, מלוכלך ובלי מצבר - כנראה לא זז תקופה ארוכה. הניעו אותו בוסטר - רעד - בקושי נסע, המזגן לא עבד והרדיו השתגע גם כן.

אמר לי הנציג -אני אחליף מצבר הכל יסתדר.

אמרתי אוקיי. באתי למחרת - החליף מצבר - הכל הסתדר. לקחתי לבדיקה. קניתי. אחת הקניות המוצלחות שהיו לי.

בגלל זה ייעצתי לפותח השרשור לבקש החלפת מצבר (יש להם מצברים חדשים בסניפים) לנסוע 15 דקות ולראות האם התקלות מסתדרות. אם כן ונותרנו אם הגומיות היבשות - שווה לרכוש.

הגומיות האלו הן חסרות חשיבות וכפי נשאמר על ידי משתמש אחר - הן מתבלות מהר גם ברכב "חדש" לחלוטין. ואמרו שהן יוחלפו - לטעמי אין סיבה להמשיך להתדיין עליהן.

לאשר "הקנס" - בכל חברות הטרייד - כולל בלובינסקי - שאתה משריין רכב - אתה משלם מקדמה. אותה מקדמה לא תוחזר לך. היו על איזה אינספור דיונים - הייתה כתבה באחת מתוכניות התחקירים בטלוויזיה.

אני שוב חוזר, זה לא שהוא הזמין רכב חדש במיוחד מהיבואן, יש להתייחס לעסקה זאת כרכישת רכב ממלאי הטרייד.

הרכב 0 ק"מ נקנה מצד ג'. הם כמעט תמיד נמכרים בצד ג' - חברת ליסינג או גורם מתווך.

הרכב נמכר כמשומש. לאיזו רגולציה על רכבי 0 ק"מ אתה מתכוון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנציג, כפרסונה, לא מעניין כאן. הוא רק המוציא לפועל של מדיניות החברה.

לגבי הסיטואציה, הוא לא נדרש לטפל כאן בלקוח שקיבל התקף לב או בהתקפת טרור מהחמאס במתחם הטרייד-אין, המצב הזה הוא חלק מהעבודה שלו​.

אני לא רואה איך המצב הזה הוא חלק מהעבודה שלו.

בא להראות רכב *חדש* שהתברר כתקול.

אם מראש היה יודע שהרכב תקול העניין אחר,גם על המצבר אפשר להבליג.

"תשמע,מצטער הרכב הזה פח אשפה אבל על זה שילמת"

לגבי פיצוי,זה לא ביכולתו ושליטתו,

ומכיסו הפרטי הוא לא יממן לאף אחד קפה ומאפה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה איך המצב הזה הוא חלק מהעבודה שלו.

בא להראות רכב *חדש* שהתברר כתקול.

אם מראש היה יודע שהרכב תקול העניין אחר,גם על המצבר אפשר להבליג.

"תשמע,מצטער הרכב הזה פח אשפה אבל על זה שילמת"

לגבי פיצוי,זה לא ביכולתו ושליטתו,

ומכיסו הפרטי הוא לא יממן לאף אחד קפה ומאפה.

חלק מהותי מהעבודה של סוכן מכירות הוא לדאוג שהרכב שהוא מנסה למכור יהיה במצב פיקס כאשר הלקוח מגיע.

הוא מחויב להגיע לרכב , לוודא שהכל תקין ועובד , ושהרכב במצב מסירה נאות, בדיקה כזו הייתה מונעת מפח נפש מלקוח אשר הגיע לסגור עיסקה , ועוד פוסט אשר מתלונן על שירות לקוי של לובינסקי, כמה פשוט ככל הנראה ככה קשה בארץ.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה אומר שהרכב תקול? ועוד פח אשפה?

אוביקטיבית היו ברכב 3 תקלות:

1. מצבר גמור.

2. רעידות.

3. גומיות יבשות. שמסתבר שמתייבשות בלא מעט אקזמפלרים ברכב.

נתייחס רגע ל-1+3 כשטויות. ובטח לא היית מצפה שהנציג יישב וייבדוק את הגומיות לפני, מה גם שהבטיח שיחליפו. את שניהם.

נשארנו עם 2. אני טוען שזה בגלל המצבר ובגלל שהרכב לא הונע הרבה זמן. גם לי, שיצא לי להחנות רכב לתקופה ארוכה ולנתק מצבר - בנסיעה הראשונה הוא מתנהג קצת מוזר. רועד, סל"ד גבוה/נמוך. מגיב מוזר. אחרי זה - מסתדר.

אולי זאת באמת תקלה, אבל אני חושב שאנשים כאן קצת יצאו מפרופורציות. זה הכל.

אני רואה את הסיפור ככה:

הבחור רצה לרכוש רכב מלובינסקי טרייד. בירר פרטים טלפונית ושילם מקדמה לשמור את הרכב. כמו שעושים אלפי אנשים כל חודש במגרשי הטרייד השונים ברכבי הארץ.

הגיע ומצא שהרכב לא לטעמו. מסיבות כאלו ואחרות. מוצדקות או לא. (נניח מוצדקות).

ביקש לבטל את העסקה ונאמר לו שעלות הביטול היא 500 ש"ח.

האם זה הוגן? לא. גם במקרים אחרים זה לא הוגן. המקרה הזה הוא לא חריג.

אגב, הנסיעה שלו לבאר שבע מאילת היא מבאסת אבל למיטב ידיעתי אין לובינסקי טרייד באילת, אחרת היו משנעים לו את הרכב. הם תמיד מביאים לסניף הכי קרוב אלייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'י, כל מה שאתה אומר נכון כשאתה קונה רכב משומש שנסע. כשמוכרים לך רכב 0 קילומטר אתה אמור לקבל רכב חדש ותקין.

כאן נכשלו עם התקין בשניים מתוך שלושת הסעיפים שציינת.

אני חוזר על השאלה. אם היית קונה רכב חדש מהיבואן היית מסכים לקחת רכב שמונע עם בוסטר ורועד כולו בטענה ש"זה יסתדר לבד"?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הידועות היא שעצות כיצד לערבב גחלים בידיים הן הכי יעילות כאשר אלו לא הידיים שלך בגחלים הלוחשות...:roll:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני חוזר על אותה התשובה.

הייתי מבקש שיחליפו את המצבר.

אם התופעה הייתה נעלמת - אז כן.

אם לא - אז לא.

זה בגלל שאני מבין שזה רכב שעמד שנתיים. ומצבר תקול זאת תופעה שהייתי מצפה לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם באה אישה (אפילו גבר שלא מבין ברכבים)מבוגרים, שלא מבינים ברכבים?

או לא מבינים במצברים והיו דוחפים לה את הרכב כמו שהוא והיא גרה באילת?

זו השאלה בגדול. רשלנות שהיא לא מקובלת, נקודה.

לא רוצה להשליך אם היתה מקווה לקבל שירות שבוע אחרי כשהמצבר היה נחנק

ומת.

לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם זו היתה אימא שלי או אבא שלי.

שירות טוב מזמין לקוחות (מעט לקוחות), שירות לא טוב מבריח הרבה יותר לקוחות פוטנציאלים.

זה בדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת, אבל ברצינות, לא רוצה שום פיצוי. אפילו לא שקל.

מה שכן מצפה, זה לקבל את כל המקדמה בחזרה.

ולגבי הטענות של הטרייד אין לגבי מנועי 3 צילינדר, אז יצא לנו להחזיק, וגם לנסוע, גם אני וגם אשתי על רכבים רבים כאלה, סיאט מיי, סוזוקי אלטו, פיקאנטו, מיקרה, 208, I-10 וגם קקטוס ידני 1.2.

נכון שבכל הרכבים הללו זה מורגש פחות או יותר. מלבד הניסאן מיקרה. אבל יש הבדל גדול בין "מורגש" ל-"מציק".

וב-קקטוס הספציפית הזו זה מציק. מאוד. עוד יותר עם הפעלת המזגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא ייעץ לקחת את הרכב אם הרעידות לא מפסיקות אחרי החלפת המצבר.

כשקונים רכב שעמד, וזה נטחן פה הרבה, חייבים לדרוש:

מצבר.

צמיגים.

החלפת שמן.

וישרים.

ולעבור על הצבע ועל כל הגומיות והחלקים הפלסטיים שיכולים להידפק.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...