Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קקטוס. יחד עם לובינסקי טרייד. אכזבה.

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 2151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשמע. קראתי.

האמת? פרט לרעידות - אין שם איזה משהו חריג.

הרי מצבר וגומיות יחליפו לך. הרדיו אמרת שהסתדר כבר. הקורוזיה השיטחית יש בהמון רכבים חדשים. לא משהו מרגש.

לגבי הרעידות - יש מצב שזה בגלל שלא הניעו את הרכב המון זמן.

תגיד אתה רציני ? מבחינתי כול הדברים שכתבת זה חריג ואינו צריך להופיע ברכב חדש.

קורוזיה שיטחית אולי על הציריות,ברגים וצלחות בלימה כלומר מתחת לרכב ולא קורוזיה על הבלוק שלא נדבר על גומיות ייבשות ומתפוררות של מכסה המנוע.

אני אישית הייתי מתרחק מהרכב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

העניין איננו אם הרכב 2016 . צודק פותח התרד' שאמר שלא יקבל את הרכב. שהרי פותח התרד' הגיע בתאום מראש לשלם מלוא הסכום שנדרש ואמור לקבל רכב תקין בהחלט.

על החברה היה להכין את הרכב למסירה ולתקן בו כל הדרוש, ואם בתיקונים עסקינן, היה עליה לא רק לתקן, אלא גם לידע מה תוקן ומה הוחלף.

ועוד, לא רק שמגיע לו 500 ה-שח בחזרה, אלא גם הוצאות נסיעה ופיצוי יום עבודה. גם אם זה לא מעוגן ב"חוק".

בושה לסוכנות הרכב. לא פחות מכך.

לא קונים רכב בסוכנות כזו, לא מתפשרים ולא מתרפסים ליחס כזה.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, הגזמנו קצת עם הפיצוי.

בהחלט הם היו צריכים להכין את הרכב טוב יותר (מצבר ושטיפה).

מרק - אני מאוד רציני.

הגומיות זה זניח ויוחלף וגם החדשות כנראה יתייבשו מהר.

לגבי החלודה, מה ההדבל בין החלודה השטחית הזאת על האגזוז לאיזור המנוע?

אגב, המנוע מאלומיניום, הוא לא מחליד למיטב ידיעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין רכב יד שנייה מודל 2016 שבו אפשר לצפות לדברים כאלה לבין רכב 0 קילומטר שאמול להימסר כחדש.

כלל לא מקובל שרכב בכלל יוצג ככה ללקוח.

ולפת"ש, כתבת מצד אחד בכותרת שזה לובינסקי טרייד ובגוף הפוסט ציינת בעלות ליסינג. מי בדיוק הגוף המוכר?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין רכב יד שנייה מודל 2016 שבו אפשר לצפות לדברים כאלה לבין רכב 0 קילומטר שאמול להימסר כחדש.

כלל לא מקובל שרכב בכלל יוצג ככה ללקוח.

ולפת"ש, כתבת מצד אחד בכותרת שזה לובינסקי טרייד ובגוף הפוסט ציינת בעלות ליסינג. מי בדיוק הגוף המוכר?

לובינסקי טרייד מוכר רכב ששייך ורשום, "פריים-ליס", שהיא חברת בת שלהם.

לפי דברי איש המכירות במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט יושב פה ולא מבין. אף אחד לא קנה אף פעם רכב ממגרש עם הרבה רכבים?

הרכב ישב במגרש ולא הניע. זה הכל. הביאו בוסטר והניעו אותו. כאן נגמרה הדרמה. כל השאר - תוצאה ישירה של זה שהמצבר התרוקן.

בואו נתלה את ראשי לובינסקי שלרכב שעמד שנתיים התרוקן המצבר.

השאלה אם זאת סיבה לוותר על הרכב? אני לא יודע. מהתיאור - לדעתי לא. אבל לא הייתי שם לראות את הרכב.

אבל אם אתה לא שלם עם העסקה - כל תקופת האחזקה אתה רק תחפש מה לא בסדר ורק מהסיבה הזאת הייתי מוותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הובטח לי בטלפון שהרכב חדש לגמרי ויש על הספידומטר 2 ק"ם. אז בפועל יש 8. נו, לא ביג דיל. לא הורסים עסקה בגלל זה. ממשיכים הלאה.

הסוכן ניסה להראות לי כמה המע" סטריאו משובחת. אבל היא רחוקה מזה. מאוד. אבל זה אינדיבידואלי. כל אחד והאוזן שלו. באנו עם כסף לקנות רכב, נכון? ממשיכים.

קודם כל, התלונה שלך, בהנחה שכל מה שכתבת זו האמת, רק האמת ושומדבר מלבד האמת (יענו, על פניו ולכאורה) - מוצדקת.

אתה צריך לקבל את כספך חזרה, וגם פיצוי זה במקום (אם כי זה עניין של דעה).

למסור ללקוח רכב מלוכלך ומוזנח, שלא בדקו בכלל אם הניע, זו אכן מביש, ואישית הייתי תובע את עלבוני בבית משפט לתביעות קטנות, אם לא היו מחזירים לי, במינימום, את כל המקדמה. בטח שלא הייתי רוכש רכב אחר מאותה סוכנות.

יחד עם זאת, הערת תוכן וסגנון.

הניפוח של ההודעה עם זוטי זוטות לא רלוונטים סתם מסתיר את הבעיה המהותית (שיש), והדגשתי את העניינים שהם בגדר "שטויות" ועדיף היה להשמיטם, ולו על מנת לא לתת את הרושם שמדובר ברוכש שהוא נודניק-על ומגזימן שלא לצורך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הטוב זה רשלנות של החברה לבדוק מצבו של רכב שעמד להם שנתיים לפני שמוסרים אותו ללקוח (נראה לי סביר לבדוק קודם ?)

במקרה הרע זה שיטת מצליח , נראה ללקוח את הרכב אולי יקח As is , ונחסוך כמה שקלים. יעשה בעיות נאיים עליו בקנס של 500 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט יושב פה ולא מבין. אף אחד לא קנה אף פעם רכב ממגרש עם הרבה רכבים?

מה הקשר?

הרכב דנן:

1. הוזמן מראש, עם תשלום מוסכם.

2. נמכר עם אחריות, מהיבואן (חברת בת/אחות של היבואן - לא משנה. השתמשו באותו מותג).

3. איננו משומש.

כשאני מגיע למגרש אני בוחר רכב, אז אני מתמקח על המחיר.

זה הבדל "קטן" במהות העסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשר הוא שלמגרש יש המון רכבים. הרכב הוזמן מראש - הם וידאו שהרכב שם.

תבוא - תראה אותו.

אם הוא היה מזמין רכב והיה בא - והרכב לא שם - באמת לא בסדר.

מעבר לזה אז אז נכון, היה צריך לשטוף אותו לפני ולבדוק שהוא מניע אבל לא תמיד זה קורה. שיש המון רכבים - לא פעם הנציג בודק במחשב שהרכב נמצא באתר X - אתה שם מקדמה שלא ימכרו למישהו אחר - ואו שמביאים לך אותו - או שאתה הולך לראות אותו. אף אחד לא מחכה לך עם שטיח אדום או אפילו יודע בדיוק מתי אתה הולך לבוא (אלה אם כן קבעת פגישה).

בין הדרישה לפיצוי והטענות על רשלנות יש מרחק גדול מאוד לסיפור שיש כאן.

תגיד חוסר מקצועיות. שירותיות. בסדר. מקבל.

רשלנות - לא קרוב.

טעויות קורות. אני ממה שקראתי לא מצאתי איזה תקלות שהן ב״ביג-דיל״. פרט לרעידות, שאני די בטוח, כמו שאמרתי, שאחרי נסיעה של חצי שעה עם מצבר חדש היו נפתרות.

הרכב אכן עם אחריות ולא משומש.

פותח השרשור לא התלונן על התחמקות מאחריות או שהרכב היה משומש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'יי, לא מדובר על לבוא לראות שאז זה לא לעניין אבל עוד יכול להתקבל לבין לבוא למסירה ולקבל ככה רכב.

אתה היית מוכן לקבל רכב חדש ככה?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשר הוא שלמגרש יש המון רכבים. הרכב הוזמן מראש - הם וידאו שהרכב שם.

תבוא - תראה אותו.

הוא לא בא "לראות", הוא בא לקחת.

הרכב הוזמן מראש ושולמה מקדמה.

לכן הרכב היה צריך להיות נקי ומוכן למסירה.

אם יש תקלות או אין, אף אחד לא יודע, כי אף אחד לא טרח לבדוק את הרכב, שזה המינימום.

לכן, אין קשר בין קנייה ממגרש לקניה של רכב 0 ק"מ מסוכנות, תחת אחריות.

במקרה כזה, בכבר באמת עדיף לקנות רכב משומש, שנסע וטופל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא התנהגות של מגרש , אפילו לא של סוחר סוג ז', סוחר סוג ז' מכין את הרכב ושוטף אותו על כל לקוח שמגיע!!! פה מדובר בלקוח ששילם מראש, אם זאת האמת , זאת בושה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה - אני אישית הייתי מבקש שיוחלף מצבר, שישטפו את הרכב ואז נראה מה קורה.

בגלל שהעסקה טובה וייחודית הייתי מנסה לראות האם אלו סתם שטויות מעצבנות של שירות גרוע, או בעיה אמיתית.

פאולו - אין הבדל בין בא לראות לבא לקחת.

כל אחד ששם מקדמה כספית בא על מנת לקנות. לא סתם לזיין את השכל.

אבל הוא רוצה לראות את הסחורה קודם.

אני לא כל כך מבין את מה שאתה אומר על ההבדל בין 0 ק״מ לרכב ממגרש.

זה רכב 0 ק״מ ממגרש.

יש אולי הבדל בין רכבי 0 ק״מ שעומדים במגרשים לבין כאלו שמסופקים ישר מהיבואן לאחר הזמנה שם יש פרוטוקול מסירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה - אני אישית הייתי מבקש שיוחלף מצבר, שישטפו את הרכב ואז נראה מה קורה.

מה קורה עם מה?

תסע לאילת ותחזור למוסך לתקן גומיות, בתקווה שזה הדבר היחיד שהתבלה בזמן שהרכב נהנה ממצבו הקודם, בשאיפה שתקבל שירות טוב יותר כלקוח, כשתגיע, בשאיפה שלא, הבעיה הבאה?

מה זאת אומר "נראה מה קורה"?!

זה קל להמר על כסף וזמן של מישהו אחר...

פאולו - אין הבדל בין בא לראות לבא לקחת.

יש הבדל. יש הבדל משפטי ויש הבדל כספי.

קודם כל, כאן הרוכש כבר התחייב לקנות, ואם לא, יושת עליו קנס. זה קודם כל.

דבר שני, כשאתה מגיע למגרש המחיר נתון למו"מ, בהתאם למצב בו מצאת את הרכב. במקרה של רכב 0 ק"מ - אין.

אלו ההבדלים בין "לראות" לבין "לקחת".

אני לא כל כך מבין את מה שאתה אומר על ההבדל בין 0 ק״מ לרכב ממגרש.

אז אנחנו פה בשביל להסביר.

מגרש רוכש רכב משומש מצד ג', בהתאם לשיקול דעתו, ומוכר אותו לצד ב', כקונה מרצון ומוכר מרצון, לאחר שהסכימו על התנאים.

רכב ב-0 ק"מ לא נרכש מצד ג', הוא נרכש היישר מהיבואן, שכפוף לרגולציה ותנאים של מכירת רכב ב-0 ק"מ, לקונה מרצון. זו איננה רכישת רכב משומש.

שאלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...