Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קקטוס. יחד עם לובינסקי טרייד. אכזבה.

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 2151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רק שאלה.

הגומיות בתושבות מנוע יכולות להתייבש ולהתפורר בגלל עמידה ממושכת?

גומי מתבלה מכמה סיבות כשהעיקריות הן חשיפה ל UV ולאוזון.

הגומיות במנוע לא חשופות ל UV ועשויות גםמתערובת גומי שונה. תושבות לא יתבלו כל כך מהר מעמידה של שנתיים וגם גומיות חלון לא אמורות להתבלות כל כך מהר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

Spire.

למה קבעתם שהם בכלל התכוונו למסור לו את הרכב באותו יום?

מדובר על רכישה של רכב *חדש* גם אם הוא עמוד תקופה ארוכה, אם אתה רוצה שהלקוח ירכוש את הרכב - אתה צריך לדאוג שהוא יהיה מוכן. אין סיבה שהלקוח יבוא יותר מפעם מה גם - שהנציג יודע שהסוכנות בבאר שבע, והלקוח באילת.

המינימום הנדרש הוא רחיצה יסודית והחלפת מצבר, אלה דברים ברורים, ומאד בסיסיים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבי אתה צודק.

רק שהוא לא יודע מתי יבוא לקוח. אולי לא לכל לקוח שבא לראות רכב הם רצים לשטוף אותו ולהחליף לו מצבר. אולי הם אמורים. אפשר לדסקס על זה. אולי הם בכלל לא ידעו שהמצבר נגמר ולכן הניעו עם בוסטר. ושהוא ירצה לסגור - יקבל מצבר חדש.

אין לי מושג איך זה מתנהל שם. אני מבין שלקוח רוצה לבוא ולראות רכב נקי שמניע ואני גם חושב שמגיע לו!

אתה בטוח שהנתיג ידע שיוסי מגיע היום לראות את הקקטוס? ושהוא רוצה לסגור? ושהוא בא מאילת?

אולי לא ידע.

אני גם לא חושב שמותר לחברות האלו לגבות דמי ביטול על זה שלקול בא לראות רכב ולא רוצה אותו.

אני כן חושב שסתם ניפחו פה את המצב. זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר פה באי הבנה , הוא לא ידע שהלקוח בא לקחת את הרכב , הוא לא ידע שרכב אחרי שנתיים צריך טיפול או תחוזקה כלשהי , הוא לא ידע שלהגיד ללקוח שהכל בסדר כשהרכב רועד זה קצת לא מדוייק , הוא פשוט לא ידע!

נראה שהבעיה שלנו כלקוחות שאנחנו מצפים ליותר מדי , צריך להתחיל להוריד ציפיות והכל יהיה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'י,

לגיטימי לדרוש דמי ביטול (ולגיטימי לא להסכים. אני מעולם לא הסכמתי לחתום על משהו או לשלם מקדמה על רכב שלא ראיתח ותמיד דאגו להביא את הרכב כדי שאבדוק אותו) אבל לא לגיטימי להבטיח א' להראות ד' ולדרוש את דמי הביטול כי זו כבר רמאות.

הציגו לו רכב אפס קילומטר (שזה בשפת ההדיוטות רכב חדש שעמד במגרש היבואן או נמכר למתווך על מנת למכור אותו הלאה כחדש) והציגו לו רכב עם גומיות מתפוררות שלא מניע ורועד כולו. פה לא רק שלא מגיע להם דמי ביטול אלא ללקוח מגיע החזר הוצאות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטרייד יחליף מצבר לרכב שהוא יצטרך למסור אותו. אחרת אין לו סיבה להחליף כל 6 חודשים מצבר.

זה רכב שכבר שנתיים עומד. זה כבר היה המצבר הרביעי שלו בתקווה שהמיוחל יגיע סוף סוף.

כנל לגבי שמנים וגומיות. אחרת למה להחליף ולהחזיר את הרכב לעמוד עוד שנה? בשביל שדוב יצטרך להחליף לו?

נהג לילה - אני מסכים איתך שללקוח מגיע את כל הכסף חזרה.

אבל בחיאת. הרכב לא הניע. יחליפו לו מצבר. ואז הכל אמור להסתדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג איך זה מתנהל שם.

נכון.

אז אתה ממציא:

צ

אתה בטוח שהנתיג ידע שיוסי מגיע היום לראות את הקקטוס? ושהוא רוצה לסגור? ושהוא בא מאילת?

אולי לא ידע.

אתה כבר עברת כל גבול טעם טוב בהסתבכות שלך עם עצמך, עד כדי זה שלקוח ששריין רכב, עדיין לא ברור למה הרכב צריך לחכות לו מוכן, למרות שאתה חושב שכן...

הספיק הדיון הזה איתך.

נתקדם לעניינים אחרים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטרייד יחליף מצבר לרכב שהוא יצטרך למסור אותו. אחרת אין לו סיבה להחליף כל 6 חודשים מצבר.

זה רכב שכבר שנתיים עומד. זה כבר היה המצבר הרביעי שלו בתקווה שהמיוחל יגיע סוף סוף.

כנל לגבי שמנים וגומיות. אחרת למה להחליף ולהחזיר את הרכב לעמוד עוד שנה? בשביל שדוב יצטרך להחליף לו?

נהג לילה - אני מסכים איתך שללקוח מגיע את כל הכסף חזרה.

אבל בחיאת. הרכב לא הניע. יחליפו לו מצבר. ואז הכל אמור להסתדר.

שיחזיקו מצבר זונה שעובר מרכב לרכב כשלקוח בא לראות אותו ואם יקנו שישלחו אותו לשים חדש. איך הם מצפים למכור רכב חדש שלא מניע?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקאצ'ימי, אני רק אוסיף מנסיוני הטרי (פאלו, ברשותך);

לאחרונה נפלה החלטה במשפחה להוסיף רכב, ואני החלטתי שנמאס לי להתרוצץ בין מוכרים פרטיים- לראשונה בחיי הולך למגרש, במקרה זה, טרייד של יבואן. כלומר, לא חדש ולא 0 קילומטר אלא מכוניות משומשות למהדרין. לפני כשבועיים מינוס יצרתי קשר עם טרייד כזה, שהיה שם רכב שהייתי מעוניין בו. סיכמנו שאבוא לראות את הרכב, ושכמובן אין התחייבות לאף אחד מהצדדים- אני לא משלם כלום בשביל לראות את הרכב, והמגרש לא מתחייב לשמור לי אותו.

כשהגעתי - שוב, לא לקנייה, לא לבדיקה, רק להתרשמות - מצאתי רכב שטוף ומוכן להתרשמות ואפילו לנסיעה, אם ארצה. גם לא קבעתי מראש אלא שאלתי אם אפשר לקפוץ בהתראה של שעה.

סופו של דבר, הרכב לא מצא חן בעיניי ואפילו לא נהגתי אותו. לידו עמדו שני רכבים ששניהם היו שמורים יותר, וזאת למרות שהיו מלוכלכים מסופות החול האחרונות, מה גם שעמדו מתחת לעץ והיו מכוסים בעלים. לאחר שסוכם מחיר, קבעתי להגיע עם אשתי בשישי הקרוב (האחרון), לנהוג את שניהם ולהחליט את מי אקח. ושוב - ללא התחייבות, ללא "על החשבון" ואפילו ללא "אם אתה לא מגיע רק תודיע לנו". כשהגעתי בשישי, שני הרכבים היו מוכנים עבורי (כמובן שטופים) ואכן נהגתי אותם. סוכם שאחליט בסופ"ש ואודיע להם ביום א'.

וכך היה, אחד הרכבים נבחר ונרכש כרכב שני למשפחה באחת העסקאות המהנות ביותר שביצעתי בחיי.

אז כן, אפשר אחרת, ורק צריך להתנהל אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שמח לשמוע.

לא היו צריכים לעשות לך בעיות בהחזרת הסכום.

האמת שזאת התנהלות של חברה שאני לא מבין - גם החזירו את הכסף, גם הפסידו אותך כלקוח וגם אנשים שסיפרת להם על החוויה הרעה יזכרו זאת. הפסידו מכל הכיוונים.

אני בשלי שכל הסיפור היה זבוב שהפך לפיל - אבל אני שמח שהכסף הוחזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בא להגן עליהם. יש כמה וכמה דברים לא בסדר בהתנהגות שלהם.

אבל כמו שכתבתי לך, רוב הדברים, אם לא כולם, יעברו עם החלפת המצבר ונסיעה של 15 דקות ברכב.

הגומיות היבשות זאת כנראה תופעה בדגם, זה לא משנה אם היה נוסע או לא.

תקרא מה מה שרשמתי בין השאר לגבי ההתנהלות של לובנסקי טרייד בשרשור.

ואחר כך אני שומע סיפורים שהשירות שלהם השתפר..

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?655102-%D7%A4%D7%99%D7%92-%D7%95-3008-%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%93%D7%99%D7%96%D7%9C-%D7%90%D7%95-%D7%91%D7%A0%D7%96%D7%99%D7%9F/page2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...