Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בבחירת צבע ל - IBIZA FR 2018

NoahDalal
שימו לב! השרשור הזה בן 2278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יהיה מעניין לראות אנשים שרכשו את הרכב בצבעים השונים ויוכלו לצלם אותם לטובת הכלל :-D

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שחור הכי יפה לדעתי.

הבעיה הגדולה בשחור זה שאם אתה לא דואג להחנות את הרכב בצל ונמנע מעצים אז תוך שנה הצבע השחור כבר "לא" שחור.

כמובן ששטיפה ידנית כל שבוע זה חובה.

היה לי רכב שחור, הייתי שוטף אותו ואחרי יום הוא כבר היה נראה מלוכלך. למזלי עבדתי בשטיפת רכבים באותה תקופה, אז היה לי יותר קל לשמור. מבחינת פרקטיות וניקיון הייתי הולך על לבן. נכון ששחור יפה אבל צריך הרבה עצבים ואתה סוג של "משתעבד" לניקיון החיצוני. כמובן הכל תלוי בך אם אתה פדנט. מה שרשמתי פה נוגע לכל הצבעים הכהים למיניהם, לא בהכרח שחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אין ספק ששפכתם פה מלא אור ומידע, תודה לכולם!

אכן כל הצבעים מתאימים ברכב הזה אך לבן נותן קצת תחושה של "פשוט" במיוחד שמדובר בגרסאת הFR אבן אין ספק שמבחינה פרקטית הוא לוקח את השאר.

לזה שמעלי עם כל צבע שהוא כהה (שזה בעצם רוב הצבעים שעלו פה) המצב זהה כמו בשחור? זאת אומרת מבחינת לכלוך, דהייה של צבע, שטיפה פעם בשבוע, שריטות שנראות לעין.

אני מאמין שאהיה פדנט בהתחלה אך עם הזמן פחות יפריע לי לכלוך שהוא לא ברמה קיצונית.

עריכה אחרונה על ידי NoahDalal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באותה התלבטות אחי, אני חושב לקנות את ה fr אבל לא יודע מה יותר יפה לבן נבאדה או אפור כהה...לדעתי היא נראית מדהים בשני הצבעים האלה והם לא מושכים יותר מדי תשומת לב וקלים לניקוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע קניתי את הלאון FR 1.4 150 כ"ס 3 דלתות ידני.

הלכתי מראש שאני רוצה את האדום, אקצר את הסיפור, באולם של ראשון לציון ישלאון קופרה "אום כהה יין", אמרתי למוכרת "אני רוצה בצע אדום" היא אמרה לי "יש אדום כהה יין כמו הקופרה פה מאחורך", אמרתי סבבה, בערב כבר בבית הסתכלתי בקטלוג שמביאים לך ובפייסבוק ראיתי אנשים עם הצבע הזה, ופתאום חששתי שהיא התבלבלה וזה לא אדום באמתף ושזה בורדו (כמו שרכב שקונד שלי).

בקיצור, מסתבר שלו, שהרכב שאני מקבל יהיה כמו הקופרה הזאת.

לפני שחיפשתי באתר איזה עוד צשבעים יש במקרה שהתבלבלו והצבע באמת זה בורדו, ובאמת נדלקתי על ה "כחול קריסטל", הוא ממש יפה, ולא יהיה קשה למכור אותו כמו הבורדו שהייתה לי.

אם בא לך צבע שאין הרבה, לך על ה "כחול קריסטל", אפור, כסף, לבן ושחור יש מיליון, חוץ מזה הבנתי שבשחור רואים כל שריטה קטנה שיש ברכב :(

בהצלחה ותתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אין ספק ששפכתם פה מלא אור ומידע, תודה לכולם!

אכן כל הצבעים מתאימים ברכב הזה אך לבן נותן קצת תחושה של "פשוט" במיוחד שמדובר בגרסאת הFR אבן אין ספק שמבחינה פרקטית הוא לוקח את השאר.

לזה שמעלי עם כל צבע שהוא כהה (שזה בעצם רוב הצבעים שעלו פה) המצב זהה כמו בשחור? זאת אומרת מבחינת לכלוך, דהייה של צבע, שטיפה פעם בשבוע, שריטות שנראות לעין.

אני מאמין שאהיה פדנט בהתחלה אך עם הזמן פחות יפריע לי לכלוך שהוא לא ברמה קיצונית.

בקטע של דהייה אז במקרה שלך זה כן. כי זה סיאט.

וחס וחלילה אני לא אומר את זה מזלזול או מהתנשאות. פשוט היה לי מרצדס שחורה ושחור של מרצדס זה לא שחור של סיאט. הצבע במרצדס נשמר הרבה יותר. וזה עוד רכב שהוא היה אצלי, אז הוא כבר היה 4 שנים על הכביש. מצב הצבע מבחינת הגוון היה כמו חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי מס' FR בצבע לבן רגיל והוא פחות מתאים לרמת הגימור הזו.. משהו פחות הסתדר לי לעומת גרסת הסטייל.

אם לבן אז רק לבן מיוחד כגון נבאדה וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי גם בודק איזה צבעים יש כרגע במלאי ובמידה והצבעים שמעניינים אותך לא במלאי, מתי צפויים להגיע.

בחירת הצבע הזו עלולה לעלות לך במספר חודשי המתנה נוספים.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים לבנתיים מה שמשוריין אצלי זה שחור אבל אני כנראה אשנה את זה ל"אפור עכבר".

גם בגלל הרבה מאוד חסרונות שעלו פה על הצבע השחור במיוחד שזה לא שחור של רכב יוקרה וגם בגלל שרמת הגימור קצת נבלעת בצבע השחור וזה קצת מבאס.

בגדול אני חושב שהשחור והאפור הכי יפים, הכחול והאדום הכי מיוחדים והלבן גם מהמם והכי פרקטי אבל פחות מרשים משאר הצבעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי גם בודק איזה צבעים יש כרגע במלאי ובמידה והצבעים שמעניינים אותך לא במלאי, מתי צפויים להגיע.

בחירת הצבע הזו עלולה לעלות לך במספר חודשי המתנה נוספים.

כרגע במלאי יש רק כחול.

שחור, לבן ואדום מגיעים ב15 לחודש והאפור מגיע כנראה לקראת סוף החודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האדומה מדהימה, כך גם הבז' (לא יודע מה השם שנותנים לו פה ואם הוא בכלל מגיע?, יצא לי לראות אותו על רמת הגימור הגבוהה בהולנד).

עריכה: מסתבר שלמה שזיהיתי כבז' קוראים "רוז מתכתי"

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, תזמין מה שאתה אוהב, כל אחד יגיד לך מה שהוא אוהב, אל תעשה את הטעות של להזמין משהו כי מישהו אמר לך.

אתה אוהב שחור? תזמין שחור.

אתה אוהב לבן? תזמין לבן.

הכי טוב לא להקשיב לאף אחד בתכלס, חח

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, תזמין מה שאתה אוהב, כל אחד יגיד לך מה שהוא אוהב, אל תעשה את הטעות של להזמין משהו כי מישהו אמר לך.

אתה אוהב שחור? תזמין שחור.

אתה אוהב לבן? תזמין לבן.

הכי טוב לא להקשיב לאף אחד בתכלס, חח

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

חח צודק, אבל הקושי מגיע שכל הצבעים נראים לך טוב בעין ואתה מתחיל לרדת לפרטים הקטנים עם הסתכלות לטווח ארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...