Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לאאודי יש התנגדות למכור q2, או איך מארגנים נסיעת מבחן

erezarmo
שימו לב! השרשור הזה בן 2313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה היבואן עם הכי הרבה תלונות ובכל זאת רוכשים מימנו רכבים אז למה שישנה משהו ?

השרות לא טוב עוד ליפני שבכלל רכשת אז תחשוב מה יהיה אחרי אז למה להתעקש ?

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגיטימי: לא לחזור לבן אדם שהשאיר פרטים, במיוחד בסוכנות עצמה ולא רק ברשת.

כן לגיטימי: לא לתאם נסיעת מבחן לפני פגישה ראשונית והתרשמות סטטית. הרי אם הרכב לא צמוד לסניף, הבאתו כוללת לא מעט לוגיסטיקה וכוח אדם זמין. כאשר הלקוח כלל לא ראה את הרכב, לא ישב בתוכו ולא קיבל הצעת מחיר. הרי יתכן ויספקו את הרכב לסניף במיוחד עבור נסיעה שתואמה מראש ואז הלקוח יגלה כבר באולם תצוגה שהרכב אינו מתאים לצרכיו או לתקציב.

דווקא לאאודי ישנה פריסה הכי טובה מבין מותגי הפרימיום בארץ, הייתי בודקת אפשרות של התקשרות עם סניף אחר, רציני ומסודר יותר.

לא כל כך ברור אם את מתכוונת להתרשמות הקליינט מהאוטו או המוכר מהקליינט, כתנאי מקדמי לנסיעת מבחן והאופרציה הלוגיסטית הכרוכה בכך. ואם להיות קצת יותר רציניים, אני מעריך שמעטים אלו המבקשים נסיעת מבחן בלא לדעת באיזה אוטו מדובר ומה התרשמותם משאר תכונותיו למעט נהיגה או נסיעה, עליהם באה לענות נסיעת המבחן. בכל מקרה ועל פי הגיון דבריך, כדאי מראש לגבות כמה גרושים כדמי השתתפות, שהרי מרבית נסיעות המבחן נגמרות בלא כלום כידוע ובלי קשר לשאלה כיצד תואמו והאופרציה בשלה, תובעת זמן וכסף, מה לעשות שרק כך אפשר לענין קליינטים בקנית רכב ספציפי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחשוב,אז מה קרה?

תתקשר שוב! עד שיתאמו לך נסיעת מבחן ותפסיקו לכתוב גיבובי שטויות ולמלא תוכן חסר כלום.

זה לא מוסיף כלום לכלום.

צודק. בוא נתן שירקו עלינו ונפתח את הפה שיהיה להם גם קל לקלוע.

בוא נתן לבן אדם שיתחנן ליבואן שיתנו לו נסיעת מבחן, כדי שיוכל אחרי זה לשלם 200 אלף שקל כדי לקבל עוד יריקות בהמשך.

אני כתבתי לבן אדם את דעתי בתור בעל מכונית מהקונצרן וניסיון מר עם צ'מפיון ובתור חבר בקבוצת סיאט ישראל, שרואה התנהלות של צ'מפיון בעשרות מקרים. אז אני מנסה לעזור לאחרים לא להיכוות.

אתה רוצה לרשום את דעתך? לבריאות - אל תשלול דעות אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם פספסו את "ירושלים".

תודעת שירות ירושלמית טיפוסית בסגנון של "לעולם לא נחזור אליך".

יש לך שתי אפשרויות פשוטות:

1. להתקשר כל יום לסניף ולנדנד כי רק ככה זה עובד בעסק ירושלמי טיפוסי.

2. לתאם עם סניף אחר באזור חיוג אחר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהדבר מוריד מהרצון "להתחתן" עם היבואן הזה. חשבתי שבאאודי השירות שלהם, לפחות במכירה, סביר. לא פרימיום - אבל גם לא גרוע כמו שמסתבר שהוא.

וזה לא רק ירושלים, באתר לא ציינתי מאיפה אני - כך שזה גם המשרד הראשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין, מה שכתבתי בתור פיתרון לא השתנה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...