Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה רכבים ידניים אתם חושבים שנרכשו ב 2017? מעט מאוד

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 2393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן אבל אלו לא רכבים שאני אישית מתחבר אליהם, ואני בטוח שרבים אחרים. לא כיף "להאנס" לקנות רכב מסוים.

אנקדוטלית מוכרים כאן גם קורולה, i30, וסיד בגירסאות ידניות. בגזרת שטחי המדרכה יש XV, קקטוס, דאסטר וקרוסאובר ידניות (חלקן נמכרו במספרים סבירים) וכמו שהזכרנו יש את האופציות של VAG ושל FCA בנוסף לכל מני ספורטיביות נוסח הtype-r, ה308 GTI וכו.

בסופו של דבר כולנו קונים מהמבחר הקיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האיי30 והסיד נמכרות ברמת גימור סופר נמוכה, האס-ווי רק עם מנוע 1600 הממש חלש.

הקורולה היא יחסית נדירה בזה שהיא נמכרת ברמת הגימור הגבוהה בלבד(gli).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנקדוטלית מוכרים כאן גם קורולה, i30, וסיד בגירסאות ידניות. בגזרת שטחי המדרכה יש XV, קקטוס, דאסטר וקרוסאובר ידניות (חלקן נמכרו במספרים סבירים) וכמו שהזכרנו יש את האופציות של VAG ושל FCA בנוסף לכל מני ספורטיביות נוסח הtype-r, ה308 GTI וכו.

בסופו של דבר כולנו קונים מהמבחר הקיים...

סיד זה לא רכב מנהלים אבל כנראה כשאגש ליד שניה אקנה סטיישן בקניה הבאה שלי.

במידה והייתי מתעניין בפנאי הייתי נאנס לקנות קקטוס מאחר והיתר במבחר לא דיזליות.

רענון חוזר וחוזר של המודעות ביד 2 כשחיפשתי רכב הבהיר לי כמה אין היצע, וההיצע שיש לא מדהים כי אין שם רכבים פרטיים

הקורולה לא נמכרת כמעט לדעץי עם הגיר הידני

איי 30 אבזור נמוך ואת היתר לא בדקתי בכל אופן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה מיועדת בעיקר למורים לנהיגה.

בפלחי שוק שלמים אין כלל מכוניות ידניות; דגמי סדרה E של מרצדס, סדרה 7 של ב.מ.וו ודגמי היוקרה של לקסוס כלל אינן מיוצרות בגרסה ידנית שנים ארוכות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון - רכב בעל אמינות מופלאה ונוחות נסיעה של מריצה.

כל באמפר עם קיה סיד הופף לסיוט

סיד זה לא רכב מנהלים אבל כנראה כשאגש ליד שניה אקנה סטיישן בקניה הבאה שלי.

במידה והייתי מתעניין בפנאי הייתי נאנס לקנות קקטוס מאחר והיתר במבחר לא דיזליות.

רענון חוזר וחוזר של המודעות ביד 2 כשחיפשתי רכב הבהיר לי כמה אין היצע, וההיצע שיש לא מדהים כי אין שם רכבים פרטיים

הקורולה לא נמכרת כמעט לדעץי עם הגיר הידני

איי 30 אבזור נמוך ואת היתר לא בדקתי בכל אופן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיד? אמינות? הצחקת את החבר שלי שהייתה לו כזאת מעבודה. דשבורד מתנפח בשמש וברקסים שמפסיקים לעבוד דווקא בירידות של ירושלים ובן אדם ניצל בנס...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המספרים לא מסתדרים כלכך.

ע"פ נתוני איגוד יבואני הרכב של החציון הראשון, 11,439 רכבים ידניים עלו על הכביש עד לסוף יוני. תוסיף לכך את מסירות יולי ואוגוסט והמספר יעמוד על כמעט כפול מזה שציינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה מיועדת בעיקר למורים לנהיגה.

בפלחי שוק שלמים אין כלל מכוניות ידניות; דגמי סדרה E של מרצדס, סדרה 7 של ב.מ.וו ודגמי היוקרה של לקסוס כלל אינן מיוצרות בגרסה ידנית שנים ארוכות.

דגמי סדרה S.

לדגמי E עדיין יש ורסיה ידנית בחול , בגרסה הבסיסית כמו רוב הסגמנט שלה.

בהשוואה לעבר היצע הגיר הידני הצטמצם מאוד.

סדרה 7 ידנית (נראה לי האחרונה בסגמנט הזה שהציעה גיר ידני , בדור הרביעי שלה ,הE38.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

40000 ק"מ (דיזל מונית ) הוחלף אלטרנטור ומייסב גלגל אחורי ימני. חוץ מזה - שום ציוץ - טיפולים וזהו. הדשבורד כמו חדש ןהאוטו חונה בשמש. למרות זאת - לא הייתי קונה שוב פעם סיד בגלל נוחות הנסיעה. האוטו מתאים לכבישים של אירופה ולא לשבילי העיזים שבארץ נחשבים לכבישים.

סיד? אמינות? הצחקת את החבר שלי שהייתה לו כזאת מעבודה. דשבורד מתנפח בשמש וברקסים שמפסיקים לעבוד דווקא בירידות של ירושלים ובן אדם ניצל בנס...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

40000 ק"מ (דיזל מונית ) הוחלף אלטרנטור ומייסב גלגל אחורי ימני. חוץ מזה - שום ציוץ - טיפולים וזהו. הדשבורד כמו חדש ןהאוטו חונה בשמש. למרות זאת - לא הייתי קונה שוב פעם סיד בגלל נוחות הנסיעה. האוטו מתאים לכבישים של אירופה ולא לשבילי העיזים שבארץ נחשבים לכבישים.

ארבע מאות אלף , לא ארבעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המספרים לא מסתדרים כלכך.

ע"פ נתוני איגוד יבואני הרכב של החציון הראשון, 11,439 רכבים ידניים עלו על הכביש עד לסוף יוני. תוסיף לכך את מסירות יולי ואוגוסט והמספר יעמוד על כמעט כפול מזה שציינת.

אולי הוא דיבר על רכבים פרטיים
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהרוב למד על בשרו איך זה להתקע עם רכב שאין לו שוק

להפך.

רכבים ידניים יותר קל למכור, כי היחס בין הביקוש להצע טוב, בהכללה.

כולנו מכירים את הסבל, התסכול, הייאוש, הרצון לחתוך ורידים ותהייה פילוסופית על סיבת קיומנו בייקום בזמן מצב של נסיעה בפקק וביצוע התרגולת החוזרת של-"קלאץ'-הורדה לראשון-זחילה-"איזה יופי משתחרר הפקק"-האצה-קלאץ'-הילוך שני-בלימה-"כוסאומו עם הפקקים האלה"-קלאץ'-ראשון-זחילה-עצירה" וחוזר חלילה.

מי?

מה?

סבל, תסכול, ייאוש... חשבתי נכנסתי לדיון על מצב האזרחים בסוריה.

חזרתי לידני מאוטומט. נוהג בעיקר בתל אביב. אני בכלל לא חושב על תפעול ההילוכים, זה, נו... אוטומטי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...