Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת סקודה קודיאק בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 340
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בנוגע לwaze.

נציג מכירות אמר לי שקיימת אפשרות להוסיף וויז למערכת.

לפי מה שהוא הסביר, מוסיפים התקן (שיושב בתא כפפות, או איפשהו מאחורי המערכת), ואחד מכפתורי המערכת המובנים מפעיל את הוויז.

לשאלתי אמר לי, שהפעילות של הוויז לא בסתירה למערכת, והיא משתלבת, ניתן להמשיך לשמוע רדיו, או מוזיקה, ולהשתמש בדיבורית, תוך כדי פעילות הוויז על המסך.

התוסף מותקן בגיל קאר, ההזמנה והתשלום דרך הסוכנות.

אם מישהו יכול לאמת את הנתונים, אשמח.

הנציג ענה לשם מתן, והוא היה בהשקה בסניף בני ברק, מול קניון איילון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה התקנת הוויז תעלה? 5,000 ש"ח? :-P

אני חושב שהכל הוא ענין של מיתוג. האאוטלנדר נוסע מצויין (רק שאני לא יכול להשוות לקודיאק כי לא ניסיתי עדיין...) ותתפלאו, הוא יכול גם לעקוף ולהרביץ בכבישים, מניסיון. זה תלוי בנהג, אם הוא עצבני הוא יוכל להרביץ כמו שצריך. הוא יוכל להוביל שבעה מבוגרים שלא יתלוננו על המזגן, וגם זה מניסיון. הוא גם עבר מתיחת פנים שנתנה לו מראה מהודר וג'יפוני, לא עוד מיניוואן. הוא גם עשיר באיבזור נדיב מאוד.

אז איך אני, חסיד אאוטלנדר שכמוני, מוצא את עצמי פתאום חולם על קודיאק?

מה עושה את ההבדל בינו לבין הקודיאק, עודף הכח? מנוע וגיר חדשניים? לא זה מה שגורם לאנשים להוציא עוד 50,000 (אם לא יותר) לחכות ברשימת המתנה עד 2019 ולקבל אחריות של רצון טוב בשנה השלישית. הכל מתחיל במיתוג.

סביבת הנהג מעוצבת בשפה יותר עכשווית, החומרים יותר איכותיים, המחיר הגבוה נותן תחושת פרימיום לתוצרת הצ'כית עם כל בעיות האמינות בעבר הרחוק והקרוב (אפילו כאן בשרשור מצאנו עוד אחד שהתלונן על מצמדים רטובים..), מה שגורם להרבה אנשים להזיל ריר ולגרור אותי יחד איתם.

מצאתי את עצמי מתבונן היום בסביבת הנהג של סופרב מזדמנת, ומנגב את הריר מהשפתיים... ולא עשיתי זאת מעולם, כי היא תמיד נראתה לי שמרנית מדי וחסרת עיצוב ומעוף. אבל פתאום, בעקבות המיתוג והמחיר, התחלתי להסתכל עליה כעל משהו יוקרתי ואיכותי.

ככה גם עם האאוטלנדר, למרות שהעיצוב שלו מהמם לדעתי, והחומרים סבבה (רק העיצוב מיושן ומשעמם מאוד), התחלתי להסתכל עליו כעל משהו זול ועלוב, בגלל המיתוג.

עריכה אחרונה על ידי outlander

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעתם לרשימות המתנה עד 2019?

מנסיון עבר עם הסופרב, בתחילת השיווק מדברים על בעיות מלאי ומהר מאוד משלוחים מתחילים להגיע בהתאם לביקוש.

אותו תרגיל עשו לובינסקי עם ה3008. כשניגשתי אליהם בדצמבר אמרו שהמשלוח הבא (השני אחרי ההשקה) יהיה רק באפריל. באורח פלא בתחילת פברואר כבר מסרו שוב רכבים.

אאוטלנדר, ההבדל בין האאוטלנדר והסקודיאק הוא לא במיתוג - סקודה היא המותג העממי בארסנל המותגים של VAG - הקודיאק פשוט עדכני ומתקדם עשרות מונים מהאאוטלנדר. סקודה נהנית מתקציבי פיתוח שמיצובישי הקטנה יכולה רק לחלום עליהם ונאלצת למתוח לקצה את הדגמים הקיימים שלה בעזרת אינספור מתיחות פנים.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה גם עם האאוטלנדר, למרות שהעיצוב שלו מהמם לדעתי, והחומרים סבבה (רק העיצוב מיושן ומשעמם מאוד), התחלתי להסתכל עליו כעל משהו זול ועלוב, בגלל המיתוג.

שאני אבין. האם כמו שכולם ציפו פה, נגמר הירח דבש, ופתאום האאוטלנדר (כמו ההונדה שקדמה לה) כבר לא הדבר הכי מושלם שאי פעם עלה על הכביש? (אני בכוונה מגזים ...).

ואם לא זה המצב, ואתה עדיין מאוהב בה והיא עדיין כלכך מדהימה בעינך, כמו שאתה מתאר אותה מאז שקנית, למה לעזאזל מעניין אותך המיתוג? ועל איזה מיתוג אנחנו מדברים בדיוק? סקודה זה מותג עממי לחלוטין, לא בשונה ממיצובישי. לא נראה לי שקנית אאוטלנדר כדי לעשות על מישהו רושם...

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסברתי את עצמי, העיצוב הפנימי של האאוטלנדר הפריע לי מהרגע הראשון אבל אהבתי את החיצוני ולכן קניתי. כתבתי את הדברים כבר לפני תקופה ארוכה. מה שהפריע לי בהמשך זה רעש המנוע בהאצה, בהתחלה הוא היה חרישי ואחר כך הוא השמיע רעשים (אני רגיש גם לרעש הכי עמום). חוץ מזה הרכב הוא סבבה לגמרי מכל הבחינות, אבל בגלל שאני פרפקציוניסט זה תמיד מפריע ברקע.

ופה נכנס הקטע של המיתוג שמלכתחילה לא הייתי מעיף מבט לכיוון של סקודה, ועכשיו אני בודק ומתעניין ורוצה. כי ציירו את זה פה כחווית נהיגה מהסרטים ואיכות חומרים שאפשר למצוא רק ברכבי פאר וזה פתאום באמת נראה לי קורץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* לא חשוב בכלל :

יצויין כי המשלוח הראשון המקיף קצת פחות מ-400 כלי רכב אינו מצוייד בכל אביזרי הבטיחות שצוינו ומחיר המכוניות הללו יהיה נמוך ב-1,000 שקלים.

http://cars.walla.co.il/item/3072796

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ופה נכנס הקטע של המיתוג שמלכתחילה לא הייתי מעיף מבט לכיוון של סקודה, ועכשיו אני בודק ומתעניין ורוצה. כי ציירו את זה פה כחווית נהיגה מהסרטים ואיכות חומרים שאפשר למצוא רק ברכבי פאר וזה פתאום באמת נראה לי קורץ.

הגזמה פראית לחלוטין. הסקודה מעולה, אבל ממש לא חווית נהיגה מהסרטים, ואיכות החומרים המצויינת לכשלעצמה, לא ברמה של מכונית פאר, ואני גם לא חושב שטענו פה משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה. תמחור הסקודיאק ישאיר את אוטלנדר בראש טבלת המסירות. התקן הווייז זה קופסא קוראנית שמתחברת לכניסת הוידאו של המערכת המקורית ומתלבשת על אחד הכפתורים. זו קופסת אנדרואיד קטנה שעולה כ 250$ ויש לה מספר דגמים לפי מודל הרכב .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ההורדה של וויז בגירסאת הבטא אוטומטית יעלה אותה ב AA, או שנדרשת גם גירסא מיוחדת של AA?

אפשר לינק לגירסאת הבטא של וויז?

ההרשמה לבטא של AA אינה פתוחה, היא הייתה לפני מספר חודשים לחברי הבטא הרגילה בלבד.

אין apk, ההורדה רק במסלול בטא בplay

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוטלנדר לא מפריע לך שאתה חלק מאלו שלא יקבלו חלק

מאביזרי הבטיחות ?

"המשלוח הראשון המקיף קצת פחות מ-400 כלי רכב אינו מצוייד בכל אביזרי הבטיחות שצוינו "

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההרשמה לבטא של AA אינה פתוחה, היא הייתה לפני מספר חודשים לחברי הבטא הרגילה בלבד.

אין apk, ההורדה רק במסלול בטא בplay

אני בעצמי הורדתי מ-apkmirror את גירסת הבטא והפעלתי באוקטביה.

פשוט צריך להיכנס ל-apk mirror ולחפש waze וזה יתן את הגירסאות, ואז להוריד אחת מהגירסאות שכתוב לידן beta.

אני הורדתי את 4.24.0.113.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעצמי הורדתי מ-apkmirror את גירסת הבטא והפעלתי באוקטביה.

פשוט צריך להיכנס ל-apk mirror ולחפש waze וזה יתן את הגירסאות, ואז להוריד אחת מהגירסאות שכתוב לידן beta.

אני הורדתי את 4.24.0.113.

מעניין. זה *אמור* להיות פעיל רק ליוזרים מאושרים

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוטלנדר לא מפריע לך שאתה חלק מאלו שלא יקבלו חלק

מאביזרי הבטיחות ?

"המשלוח הראשון המקיף קצת פחות מ-400 כלי רכב אינו מצוייד בכל אביזרי הבטיחות שצוינו "

לא הבנתי את השאלה, אני ירדתי מהקודיאק בגלל התימחור הגבוה של הגירסה שרציתי (245K). וגם אם זה היה מתומחר 200K כמו שחשבתי, הייתי הולך קודם לבדוק ולראות בעיניים אם כל מה שכתבו כאן נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...