Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מפרקים (ברך) [זכויות מביטוח לאומי]

מה רע בשביט?
שימו לב! השרשור הזה בן 2501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גילוי נאות אני עו״ד שעוסק בחום הביטוח והנזיקין.

בגלל גישתך לעורכי דין לא ממש התחשק לי להגיב אבל בכל זאת....

בנושא מורכב כמו מיצוי זכויות מול הביטוח הלאומי וגיבוש תביעה לאחר שלכאורה עברה תקופת ההתיישנות ממליץ לך בחום להתייעץ עם עורך דין מומחה.

דרך אגב, בגלל חזירות מצד חברות קיקיוניות למיצוי זכויות רפואיות ( ולא מצד עורכי הדין שגבו לרוב פחות) באדיבות חבר הכנס מיקי רוזנטל חוקק חוק שמגביל וקובע מהו שכר הטרחה שרשאי לגבות מייצג בביטוח הלאומי. כך שהסכומים לא נוראיים!!!

לבסוף המלצה נוספת היא להתחיל בבדיקת הזכויות באתר של המוסד לביטוח לאומי- מאד מוצלח מאד מפורט ועוזר מאד להבין מי נגד מי.

תודה על העצה.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם יש קייס בד''כ הבדיקה והיעוץ חינם.

במקרה כזה ניתן גם לעבוד על אחוזים,

(זה מה שהיה במקרה שלי)

לעניות דעתי יתקשה למצא עו''ד שיקח את זה,

כאשר אני התעניינתי לגבי רשלנות רפואית שהיתה,

הבדיקת עו''ד היתה בחינם למרות שעיין במאות מסמכים,

ולא הסכים לקחת את התיק (למרות שהיתה רשלנות)

המסמכים מקופ''ח עלו לי המון.

רשלנות בלבד לא מספיקה,נדרש גם להוכיח נזק שנגרם

כתוצאה מרשלנות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(זה מה שהיה במקרה שלי)

כתוצאה מרשלנות.

חוו״ד רופא מומחה שילמתי 6000+מע''ם ויכול להגיע ליותר....

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(זה מה שהיה במקרה שלי)

כתוצאה מרשלנות.

חוו״ד רופא מומחה שילמתי (במקרה אחר) 6000+מע''מ

(הוחזר לי ע''פ פסק דין) ויכול להגיע ליותר....

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...המסמכים מקופ''ח עלו לי המון...

בהצלחה.

למה המסמכים עלו לך המון? אתה לא משלם מספיק קופ״ח?

זוהי החזירות שאני מדבר עליה. בדיוק זו.

גובים מאיתנו כסף על קליקים בעכבר, על להזיז אייקונים מצד לצד.

הנה רק השבוע סגרו לנו את הקודי בשם זכויות היוצרים. הלא לפני יותר מעשור מטאליקה הוכיחה לנו שאין ערך לתביעות האלה ואילו החבר׳ה של אינפקטד משרום הוכיחו לנו בדיוק הפוך.

חייבים להפסיק להיות חזירים במדינה הזו.

ארץ אוכלת יושביה.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה המסמכים עלו לך המון? אתה לא משלם מספיק קופ״ח?

מסמכים יישנים מאוד לפני תקופת עידן המחשבים לא קיימים על מדיה מגנטית ובכדי למצוא אותם צריך לפשפש בארכיון לכן מבקשים תשלום.

גם בבנקים מבקשים תשלום על תדפיסי חשבונות יישנים ומידע מהארכיון למרות שהוא נמצא על מדיה מגנטית.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בשביט - אתה צריך להבין גם את הקופה.

מדינת ישראל מתקצבת את קופות החולים בחסר. המשימה העיקרית שלהן היא לתת טיפול רפואי, ושירותים מנהליים נמצאים בסדר עדיפות שני.

כפי שציין מרק - אחזור מסמכים ישנים בארכיון היא משימה לא פשוטה - חלקם נמצאים בתיקי קרטון עבי כרס שצריך לאתר בספריות, חלקם בצילומי מיקרופיש שצריך לעיין בהם באמצעות מכשור מתאים על מנת למצוא את המסמך הנדרש. כל זה דורש הרבה עבודת נמלים של עובדי הארכיון. ומישהו צריך לשלם תמורת שעות העבודה האלה. אפילו מסמכים ממוחשבים בעייתיים - השינויים בטכנולוגיה ובתקנים תכופים, ויש קושי לאחזר מסמכים ישנים. נסה, למשל, לקרוא מסמך שנכתב לפני 20 שנה ב"איינשטיין" או "אלף-בית" או "קיוטקסט" או "וורדמיל". אני מסופק אם תמצא את הכלים לצורך זה.

הקופה פועלת לפי הוראות ממשלת ישראל - משרדי האוצר והבריאות קבעו מחיר להוצאת מסמכים. הקופה מחוייבת לתשלום זה - היא חייבת לגבות אותו, ואינה רשאית לגבות יותר מהמוגדר בתקנות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי טענות לקופה.

המקרה שלי היה בשנת 2010 רשלנות של קופח לגבי הבן.נדרשתי להביא מסמכים רפואיים.אין משהו כולל.משלמים על כל רופא בנפרד.גם אם ביקר אצל 3 רופאי משפחה ועוד אורטופד אחד וכן הלאה

על כל רופא אגרה בנפרד.

בנוסף מסמכי טיפת חלב שהוזמנו וגם עלו המון למרות שמדובר בשנים בודדות.

תיקי רשלנות רפואית הם מאד מורכבים וקשים להוכחה אבל תתייעץ עם כמה עו"ד (בחינם) לפני כל מהלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה רק השבוע סגרו לנו את הקודי בשם זכויות היוצרים.

חח מה הקשר לקודי?

צריך להבין משהו שגרים במדינת חוק צריך לכבד אותו,

גם שהחוק לא מתאים ומוזר. למען לא לחרוג מנושא השרשור,

פתח פוסט לגבי זה ואני מבטיח להרחיב מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה מוזר בחוק?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקי רשלנות רפואית הם מאד מורכבים וקשים להוכחה אבל תתייעץ עם כמה עו"ד (בחינם) לפני כל מהלך.

ייעוץ חינם שניתן על ידי עו״ד זה גם מה ששווה הייעוץ הזה.

אני אישית איני נותן ייעוץ חינם. אם בתום הפגישה הראשונית והייעוץ הראשוני ללקוח- אכן נפתח תיק במשרדי- רק אז איני גובה על הייעוץ שכר טרחה נפרד אלא זהו חלק משכר הטרחה הכולל בתיק. אבל אם בסופה של הפגישה לא נפתח תיק במשרדי אני בהחלט גובה שכר טרחה נפרד רק על הייעוץ.

כדי להמחיש את האבסורד שבהמלצה לקבל ייעוץ חינם - נניח ואתם פונים לקרדיולוג באופן פרטי כדי להתייעץ בנוגע לצורך לעבור ניתוח. בסופה של הבדיקה והייעוץ הקרדיולוג מגיע למסקנה שאין צורך בניתוח. האם יעלה בדעתו של מי שהוא לא לשלם לקרדיולוג על הייעוץ.

בתקופה זו שיש היצף מקצוע של שוק עורכי הדין אכן יש עורכי דין שמוכנים לתת ייעוץ חינם מתוך תקווה לדוג כך לקוחות. אני אישית איני נוהג כך.

אבל היי זה שוק חופשי ובהחלט ניתן לעשות סקר שוק ואף מומלץ לעשות זאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...