Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מפרקים (ברך) [זכויות מביטוח לאומי]

מה רע בשביט?
שימו לב! השרשור הזה בן 2501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היעוץ ראשוני הוא יותר לעו''ד לקבוע אם ישנו קייס לתביעה.

גם לעיתים שיש ''קייס'' עורכי דין לא לוקחים כי זה מסורבל מאד.

שאלה,

אם לקוח מגיע איליך לגבי עיניין מסויים ואתה מייד מבחין שאין

מצב לתביעה כי באמת אין ''קייס'' משפטי,

תקח ממנו תשלום?

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סיפור שמסתובב כבר הרבה מאד שנים:

רופא פוגש במסיבה עורך דין ושואל אותו: בכל מקום פוגשים אותי אנשים ושואלים אותי על בריאותם והטיפולים שלהם. איך אני נמנע מזה?

עונה לו עורך הדין: אתה מחייב אותם תמורת ייעוץ.

כעבור 3 ימנם נוחתת במשרדו של הרופא מעטפה, ובה חשבונית תמורת ייעוץ משפטי.

מכל מקום - זמנו ומקצועיותו של עורך הדין שווים כסף. בשני מקרים בהם נזקקתי בשנים האחרונות לייעוץ משפטי שילמתי תמורתו - במקרה אחד זה היה ייעוץ חד פעמי, במקרה השני מחיר הייעוץ אכן נכלל בתשלום לעורך הדין תמורת המשך שירותיו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היעוץ ראשוני הוא יותר לעו''ד לקבוע אם ישנו קייס לתביעה.

אתה בטוח!? תכף תגיד שגם הייעוץ הראשוני של הרופא שאומר לך שאתה בריא הוא יותר בשביל הרופא ולא בשבילך...

חוות דעת משפטית מהימה ומקצןעית שאומרת לך שאין לך קייס היא קודם כל בשבילך!!!!

לצערי אכן אחת התופעות המצערות של היצף עורכי הדין היא הזילות בזמנם ובמקצועיותם של עורכי הדין שעולה מדברייך.

שאלה,

אם לקוח מגיע איליך לגבי עיניין מסויים ואתה מייד מבחין שאין

מצב לתביעה כי באמת אין ''קייס'' משפטי,

תקח ממנו תשלום?

כן אקח ממנו תשלום כי בדיוק על זה הוא משלם לי על המקצועיות שלי הידע שלי והזמן שלי. אם הפגישה אכן קצרצרה ומייד מבחין שאין קייס אז אקח תשלום מופחת אבל חינם ממש לא.

ראבק אפילו לטכנאי מכונות כביסה שמגיע אלייך הביתה כדי לבדוק תקלה וישר מגלה שהמכונת כביסה פשוט לא הייתה מחוברת לשקע אתה תשלם איזה שהוא סכום גם אם סימלי על ביזבוז זמנו. אבל לעורך דין שישר מגלה שאין קייס .... מה פתאום לשלם... עורך הדין בכלל חוצפן שהוא מעיז לדרוש תשלום על זה....

מתנצל אם התגובה שלי צינית מדיי או תוקפנית מדיי אבל היצף המקצוע שבו אני עוסק והזילות במקצוע שנובעת מכך אלו נקודות שכואבות לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אני סהכ מדבר מניסיון אישי שלי ובשנים האחרונות היו לי כמה וכמה כאלה.

בעיניין רשלנות רפואית של הבן ב 2010 הגעתי למשרד עורכי דין בתא אחד הגדולים בארץ שמורכב מעוד שגם רופאים יחד ומומחים ברשלנות רפואית.למרות שבדק וחקר המון ומצא שאין קייס ולא הסכים לקחת כסף למרות שהצעתי כי הגיע לו.

עוד עו"ד מקומי מצויין שאני ומשפחתי עובדים איתו כבר שנים מייד אומר אם יש מקום לתביעה או לא ותמיד שמח לראות אותנו ולייעץ בחינם ותאמין לי שעבודה לא חסרה לו אלא ההיפך. תמיד עבדתי איתו על אחוזים. אגב יצג אותנו בכבוד גם בתיקים קטנים ופשוטים יחסית.

אם במידה ואין קייס משפטי ואתה לוקח סכום קטן יחסית זה נשמע מצויין לדעתי.אין מחלוקת פה.

אני מדבר מהניסיון האישי הפרטי שלי בלבד.

יש לי המום כבוד למקצוע ולעו"ד טובים.יצא לי בעבר גם לעבוד כמה שנים בבית משפט כפקיד של שופט מחוזי ולהכיר המון בעלי מקצוע מצויינים.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי - יתכן שהמקרה שלך חריג ועורכי הדין מתחשבים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל אם התגובה שלי צינית מדיי או תוקפנית מדיי אבל היצף המקצוע שבו אני עוסק והזילות במקצוע שנובעת מכך אלו נקודות שכואבות לי.

נראה לי שהבלבול נובע ממושגים שונים.

עו"ד שיתן חוות דעת צריך לקבל על זה תשלום גם כי מגיע לו וגם כדי שיהיה אחראי לחוות הדעת שלו אבל כשאני מגיע לעו"ד אני מציג לו את העניין עם ריכוז של האירועים ומבקש הערכת מחיר ועל זה אני לא מוכן לשלם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שסטינו מהנושא העיקרי.

מאז השרשור הזה פתאום התחילו לי גם כאבים בברך שמאל חח לפני כמה שנים עברתי פציעת ספורט כנראה שבר מאמץ וכעת זה שוב התפרץ.

עדכן אותנו שביט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צינית בכלל וזכותך להתנהל איך שאתה רוצה.

אבל קח בחשבון שלא כולם נוהגים כך. אני אישית לא אגש לעו״ד שמחייב אותי מראש על הפגישה לפני שפתחתי את הפה, ואף אחד מעו״ד שהתייעצתי איתם בחיי לא חייב אותי על הפגישה הראשונה אתו.

יותר מזה - אני אישית עוסק בייעוץ, לא משפטי אמנם (בתחום הטכנולוגי), ומעולם לא חשבתי לחייב לקוח על הפגישה (או שיחת הטלפון) הראשונה בה הוא מתאר לי את הבעיה שהוא רוצה שאפתור/אתן לו ייעוץ לגביה.

שוב, אני ודאי לא מתיימר לומר לך איך להתנהל ואיך לחייב לקוחות, אבל אין לך סיבה להתעצבן או להעלב מכך שיש לקוחות שמצפים להתנהלות אחרת, ומכך שיש אחרים שאכן מתנהלים אחרת.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה נושא לדיון אחר אבל כל משרד יכול או יש זכות להתנהל לפי ראות עיניו.

לדוגמא עו"ד מסויים שיעץ לנו חינם פעם אחת ונשארנו אצלו שנים אבל זכותו המלאה של כל בעל מקצוע לגבות מחיר על יעוץ כמובן שיידע את הלקוח מראש והלקוח יחליט לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד עם רקע בפציעות ספורט ולצערי עברתי כמה ניתוחים(גם בברך), ממליץ לך לפני הכל ללכת לחוות דעת שניה ואפילו שלישית בנושא מאורטופד מומחה לברכים.

לא פעם, יצא לי לקבל חוות דעת שונות מכמה מומחים ידועי שם ובסוף בחרתי את הטיפול שהיה מתאים לי לאותה תקופה.

אם אתה רוצה אתה מוזמן לפנות בפרטי ואמליץ לך על מומחי ברך שאני מכיר, יש לי ניסיון טוב איתם והם בין המומחים הגדולים בתחומם בארץ.

(לרוב תצטרך לשלם בפרטי ובהתאם לביטוח בריאות פרטי שיש לך או למסלול בקופה שלך אתה יכול לקבל החזר של עד 80% מהביקור)

עריכה אחרונה על ידי Taimors
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

תהיה שקשורה לחופשת המחלה, מה הייתם עושים ב3 חודשים האלה?

לטוס אני מניח שאי אפשר, אולי לומדים איזה שפת תיכנות?

מסקרן אותי לדעת איך אני מעביר את הזמן בין אאוץ׳ לאווה.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לחזור על השרשור מתחילתו, אבל תביא בחשבון:

1. תקופת החלמה לא קצרה - אף על פי שאתה צעיר מדובר בניתוח לא פשוט, וצריך להחלים ממנו.

2. יש תקופת שיקום. אני לא יודע מה מתכננים לך, אבל אצל מבוגרים מדובר ב-2-4 שבועות במסגרת מחלקת שיקום בבית חולים (או בבית חולים שיקומי, ואתה צריך לברר מראש לאן מתכננים לשלוח אותך - כדי שהמסגרת תתאים לך), ולפחות עוד כמה שבועות בבית + במרפאות + אצל הפיזיותרפיסט. כמה - זה כבר תלוי בקצב ההתקדמות שלך. וכל זה בהנחה שההלך חלק, בלי סיבוכים.

3. לטוס לחו"ל? צריך למלא שני תנאים. קודם כל, להחלים מהניתוח, לסיים את השיקום ולחזור לשמישות. שנית - לעבור את תקופת המינימום שדורשת חברת הביטוח - בדרך כלל מדובר בחצי שנה, אבל יכול להיות יותר ומצד שני בחלק מהחברות כמה שקלים עושים פלאים.

בקו התחתון - מחכים לך כמה חודשים בהם בתחילה תהיה מרותק לביה"ח ואח"כ לבית, ותחזור לתפקוד מלא. בינתיים נראה לי שהעיסוק הטוב ביותר שלך יהיה לכתוב בפורום. כמובן, לא כאשר תהיה בהשפעת מורפין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרטי השהיה בבית החולים מסתיימת כ24 שעות לאחר הניתוח, בציבורי כ96 שעות לאחריו.

ב2 המקרים, כעבור 12 שעות כבר צריך להתחיל לצעוד על מנת לוודא שמישות מפרק.

הבנתי שכל עוד אני במחלה, אסור לי לצאת מהארץ, זה הכל.

אין לי בעיה עם זה.

השאלה, חוץ מלכתוב בפורום ולהיות פתוח לביקורים, איך לא מטפסים על הקירות...

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...