Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מפרקים (ברך) [זכויות מביטוח לאומי]

מה רע בשביט?
שימו לב! השרשור הזה בן 2501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מר"ב - מה מקצועך\עיסוקך?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אולי זה הזמן לחדש את הלימודים, גם אם לא פורמלית.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קודם כל מטפסים על הקירות. הכאבים וההתמודדיות לא מקלים על השיעמום וחוסר המעש.

תתמקד בעבידה קשה לחזור מה שיותר מהר לכשירות, כתוב בפורום, תרכיב פאזלים, תאלף פרעושים או כל דבר שיעסיק אותך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחזיר אותי 40 שנה לאחור. לא תצליח להזכיר לי נשכחות (לימודי מתמטיקה בטכניון לרמה של מהנדס מכונות, כאשר המכסימום שאני צריך זה 5 יחידות בגרות, וגם זה כדי שיהיה לי איזה בסיס בסטטיסטיקה).

השארתי את זה לבנים שלי. להם זה שימושי.

וברצינות: בשבועות הראשונים הראש שלך יהיה בברך. כאשר תתקדם תוכל להתחיל ללמוד. לפחות אלה מקצועות שנלמדים עם ספר, מחברת ועפרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק סוגר שלושה חודשי אשפוז ושיקום בעקבות תאונת דרכים.

בהתחלה לא יכלתי להתרכז בשום דבר עמוק יותר מבהיה בנטפליקס. בהמשך עברתי לקריאת ספרים (יש לי ספריה קטנה ליד המיטה), Khan academy נעשה עמוד הבית שלי (אגב שפות תכנות) ונטפליקס עדיין מצדיקים כל שקל מהמעט שהם גובים.

הבעיה בעודף זמן היא שנוטים לא לנצל אותו, הרי יש לך כ"כ הרבה ממנו. ואז אתה מגלה שהעברת יום שלם בצפיה בסרטונים דביליים ביוטיוב (התחביב החדש שלי הוא הקלטות של בקרי טיסה עצבניים בארה"ב. משעשע להפליא).

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...