Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מפרקים (ברך) [זכויות מביטוח לאומי]

מה רע בשביט?
שימו לב! השרשור הזה בן 2501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון והתפתחות.

במהלך החג אצל אמא שלי, עלה לאויר נושא הברך ואמא שלי ציינה שהייתי מאושפז מגיל חודש למשך שבועיים כי מסתבר שנולדתי עם דלקת כלשהי, נחשו איפה... נכון! בברך שמאל.

טלפון הבוקר לארכיון בית החולים וולפסון העלה חרס. שומרים רשומות 20 שנה בלבד. חברת הארכיון אינה עוד כך שאין את מי לשאול ולברר, 99.9e^999 אחוז שהרשומות הושמדו.

כלומר, אין לי סיכוי לתיעוד רפואי כלשהו על אותו הדבר.

השאלה שלי היא כזו, האם מישהו התנסה במתן מידע ישן מאד לביטוח הלאומי ללא תיעוד רפואי? האם הם יקבלו תיעוד מודרני ורופא שיגיד ש״הנזק תואם לעדות...״?

אפשר גם לעדכן את הכותרת.

תודה

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה הקשר,

אתה יכול ונדרש להמציא אישורים על 5 עד מקסימום 10

שנים אחורנית.

אפשר לדעת(אפילו בפרטי) מאין אתה בארץ לפני שאתה רץ

ליעוץ בעלות גבוה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר אם נולדתי עם דפקט מסויים שעד היום לא הפריע לי, ופתאום חיי אינם חיים מרוב כאבים אז לא נחשב?

לא שיקרתי בפרופיל, אני באמת מבאר שבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שנולדת דפקט אנחנו כבר יודעים ממזמן...ברכותיי :?

לדעתי אין שום תועלת מעשית במסמך מלפני 20 שנים לעניין התביעה מול ביטוח לאומי. ביטוח לאומי בודק בעיקר כיצד הפגימה העכשווית ומצבה משפיעה על התפקוד שלך ועל אובדן כושר עבודה.

מסמכים מלפני 20 שנים עשויים לעזור במקרה של פגיעה בזמן עבודה או שירות צבאי.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כללים לשמירת מסמכים רפואיים, שמחוייבים לפי הוראות משרד הבריאות.

נסה בקופ"ח - אמנם תיקי הנייר חוסלו מזמן, אבל קרוב לודאי שנמצאים בארכיון כלשהו, ושם יהיה אפשר לאתר את מכתב השחרור. קרוב לודאי תהליך ארוך שיעלה כמה זוזים, אבל סבירות לא מבוטלת שיצליח. גם בבית החולים יתכן שהמסמך לא נמצא בתיק נייר, אבל קיים במיקרופיש או בסריקה זו או אחרת.

יענו עורכי הדין שבינינו האם ניתן לתבוע את בית החולים על הפגיעה ביכולת שלך להוכיח זכאות לפיצוי כזה או אחר.

ואני רוצה לחזור על משהו שאני כותב בםפורום פאם-פעמיים בשנה: תהיו מסודרים ושמרו מסמכים. לא כל חשבונית בזק מ-1987, אבל מסמכים רפואיים בהחלט שכן, בסופו של דבר הבריאות והמחלות ילוו אתכם עד סוף ימיכם. להחזיק קלסר מסודר עם מסמכים של כל אחד מבני המשפחה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלונות לאבא ואמא.

מכל מקום - זה חייב להיות קיים באיזה ארכיון.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי.

אתה מחפש רשלנות רפואית רטרואקטיבית?

אתה מחפש נכות זמנית? או מחפש שהנזק שנגרם לך הוא החמרה של

עיניין מולד?

השאלה שלי היא כזו, האם מישהו התנסה במתן מידע ישן מאד לביטוח הלאומי ללא תיעוד רפואי? האם הם יקבלו תיעוד מודרני ורופא שיגיד ש״הנזק תואם לעדות...״?

?????????????????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהבחור רוצה לבנות את ההיסטוריה הרפואית שלו.

תביעה על רשלנות רפואית רטרואקטיבית הוא יכול להגיש עד גיל 25 (7 שנים אחרי הגיעו לגיל 18 ) - אלא אם הנזק התגלה יותר מאוחר. ואז יהיה לא פשוט להוכיח את הקשר.

בנית תיק לביטוח לאומי היא עניין ממש לא פשוט, אבל כדיאי שיהיו בידיך כל המסמכים, ולו כדי לא לקבל הפתעות מהצד השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה כרגע לחיות בלי כאב למען האמת.

החילופי עונות הורגים אותי מכאבים.

אבל כן, אני אהיה כנה לחלוטין, אני מנסה לדעת ולהבין אם נולדתי ככה. יוסי לשאלתך.

כי אם כן ולא טופלתי, בהחלט יש כאן מקום לשקול רשלנות.

אגב, היו תקדימים של גילאים יותר מאוחרים מ25 שהצליחו לתבוע רטרואקטיבית את בית החולים. ולזכות כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחל לך החלמה מהירה.

לבסס רשלנות רפואית ולהשליך על נכות רטרואקטיבית 31 שנה אחורה זה נשמע כמו בד"ב במיוחד פה בארץ.

אין בעיה להתייעץ עם עו"ד תשמע דעה מקצועית. קח בחשבון שתביעה מסוג זה יכולה להתיש אותך וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות אני עו״ד שעוסק בחום הביטוח והנזיקין.

בגלל גישתך לעורכי דין לא ממש התחשק לי להגיב אבל בכל זאת....

בנושא מורכב כמו מיצוי זכויות מול הביטוח הלאומי וגיבוש תביעה לאחר שלכאורה עברה תקופת ההתיישנות ממליץ לך בחום להתייעץ עם עורך דין מומחה.

דרך אגב, בגלל חזירות מצד חברות קיקיוניות למיצוי זכויות רפואיות ( ולא מצד עורכי הדין שגבו לרוב פחות) באדיבות חבר הכנס מיקי רוזנטל חוקק חוק שמגביל וקובע מהו שכר הטרחה שרשאי לגבות מייצג בביטוח הלאומי. כך שהסכומים לא נוראיים!!!

לבסוף המלצה נוספת היא להתחיל בבדיקת הזכויות באתר של המוסד לביטוח לאומי- מאד מוצלח מאד מפורט ועוזר מאד להבין מי נגד מי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה לגבי החזירות מצד חברות למיצוי זכויות כגון חברת זXXXי מכיוון שהם נשארו עדיין חזירים וגובים סכומי עתק על כמה פעולות משרדיות שכול אחד מאיתנו יכול לבצע לבד או בעזרת בן משפחה או מתנדבים של ביטוח לאומי.

החוק שחוקק לא להוריד כמעט במאומה את שכר הטרחה אשר היה נהוג לשלם לחברת זXXXי אלא רק יצר מצב שהם פועלים במסגרת החוק והגביל במעט את החזירים היותר גדולים.

לדוגמא:

אדם שמגיש תביעה לביטוח לאומי דרך חברת זXXXי ומקבל אובדן כושר עבודה של 100 אחוז כלומר קיצבה של 2500 שקלים לחודש+רטרואקטיבית שנה אחורה (30000 שקלים ) ישלם בערך את הסכומים הבאים לחברת זXXXי :

2500 שקלים כפול 12 חודשים כפול 10 אחוז + מע"מ שזה בערך 3500 שקלים על הסכום שקיבל רטרואקטיבית.

החוזה מול חברת זXXXי מחייב אותך ל-4 שנים כלומר אתה תשלם את הסכומים הבאים למשך 4 שנים:

2500 כפול 48 חודשים + מע"מ כפול 19 אחוז שזה בערך 27000 שקלים.

סה"כ שכר הטרחה כ-30000 שקלים על -מה ?

* ייעוץ ראשוני.

* פתיחת תיק=קלסר יפה עם המסמכים שאתה מביא+חוזה מולם.

* משלוח המסמכים הרפואים במעטפה לביטוח לאומי שאתה דואג להביא וזהו !

* פקידי הוועדה וגם רופאי הוועדה כלל לא יודעים שאתה מגיע אליהם דרך חברת זXXXי מכיוון שהם לא מצרפים שום מסמך מלווה.

חברים ! תשמרו על הכסף שלכם ותיגשו לביטוח לאומי לקבלת ייעוץ חינם ועזרה במילוי הטפסים ותחסכו לכם 30000 שקלים !

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...