Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רכב מתאים לדעתכם למשימות המשטרה?

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה בסדר, פורד לא ממש התקדמו מאז

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הם פשוט יישרו קו עם שאר הנהגים.

ולמה שיהיה היום גיר ידני בניידת סיור? זה שחלק מחברי הפורום הנכבדים אוהבים את זה, לא אומר שזה טוב לכולם, בדיוק כמו עם רכבים צרפתיים או איטלקיים.

מחזק את התגובה שלך.

חוץ מזה כיום אנחנו חיים ב2017 לא בשנות ה90 שכולם היו נוהגים על ידני, השוטרים ההם כנראה כבר פרשו מהמשטרה/ וכנראה שגם פרשו מגיר ידני, כבר לא רלוונטי בכלל.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון על רכבים מבצעיים למשטרה מזכיר לי את הדיון שהיה על קניית הצוללות החדשות.

(זה סודי , :wink: אבל אמור להתפרסם בדו"ח הבא של המבקר..)

בכירי חיל הים טענו כי מניסיונם הרב, הם רוצים צוללות כמו של פעם.

ולא צריך סטרטר לצוללות החדשות, :grin: אפשר לשלוח צוללן שיסובב את המדחפים מאחורה.

או אם נתפס הסטרטר, אפשר לגרור את הצוללת עם דבור ולהניע בדחיפה .

המתקדמים טענו כי הצוללות צריכות מערכות S&S סטרט אנד סטופ, לחסכון בדלק..

בסוף כפשרה.. התקינו סטרטרים חשמליים גדולים וחזקים, ומאחר והסטרטרים היו מאוד חזקים.

ויתרו על המנועים הראשיים, והצוללות החדשות מונעות ונוסעות עם המנוע החשמלי של הסטרטר.

רכבי המשטרה צריכים להיות ברובם אוטומטיים ורק רכבי השטח (אשר באמת יורדים לשטח)

אפשר ויהיו עם גיר ידניי.

כיום היקף העבודה והתפעול הנדרש מהשוטרים גדול, הם צריכים להיות מרוכזים במשימות ובתפעול כלים נוספים.

היכן שאפשר פחות להתמקד בתפעול הרכב, ויותר במשימה.

נכנסת העדיפות כי הממסרה תהיה אוטומטית.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אנחנו בשנת 2017.

והשוטרים מאז עברו רגרסיה אבולוציונית או שמה ששוטר יכל לעשות לפני 20 שנה, גם שוטר מודרני יכול?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר ידני הרבה פחות נוח לתפעול, לשוטרים או לאנשים רגילים, אני לא חושב שעל הנקודה הזאת יש ויכוח.

לא רק זאת אלא שרכבים עם גירים אוטומטיים (פלנטרי, רובוטי דו מצמדי, רציף) מציגים היום בחלק גדול מהמקרים גם ביצועים טובים יותר מגירים ידניים ובחלק גדול מהמקרים גם חסכון עדיף בדלק.

לא רק זאת אלא שבתפעול מבצעי לחוץ, גם לנהג מקצועי, יש חשש של כיבוי מנוע בזינוק בעליה או בזינוק רגיל, שילוב הילוך לא נכון וכיוצ״ב, באוטומטי זה לא יכול לקרות.

ובכלל גיר ידני היא טכנולוגיה מיושנת שעבר עליה הכלח, היא התאימה לזמנה כשלא היו אלטרנטיבות אוטומטיות טובות מספיק, אבל מה לעשות שתמיד יש אנשים שעדיין תקועים בעבר וינסו לשכנע שמדובר בטכנולוגית עילית ( וכי בחישת ההילוכים ולחיצה על המצמד, אינספור פעמים היא פסגת ההנאות המוטוריות ובכלל, אבל כאן כבר אין לי ויכוח, כל אחד וההנאות שלו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהגתי כ-20 וקצת אלף קילומטר על סיאט איביזה עם dsg7 מהחברה והיום אני כבר 4,800 קילומטר על תיבת edc של רנו מהחברה.

בין לבין היה לי קיה ריו ופיג׳ו 208gti ידניות פרטיות.

הגיר הידני של שתיהן היה נוח לי לתפעול שנות אור מהרובוטי כפול מצמדי - ההתנהגות שלו בפקקים ותנועה עירונית פשוט זוועתית לדעתי.

אין דבר יותר מפחיד מגיר שבזמן האטה לפני מעבר חציה מחליט לעצור תוך כדי מכה קלה של זריקת הילוך קדימה - מספיק חזקה שהולך הרגל במעבר חציה יבהל או מצב שבפקק בעליה הגיר לא משלב הילוך בזמן אז כשמורידים רגל מהברקס לגז הרכב מתדרדר אחורה למרות שהגז לחוץ.

כשזה המצב? תחזירו לי את הקלאצ׳ את ידית ההילוכים והשליטה על הגיר. תודה על הניסיון אבל אני אסתדר - יותר נוח לי מאשר כל דבר אחר ובטח שיותר בטוח.

הסיבה שאני מתעקש על רובוטי כפול מצמדי כשבליסינג הישראלי לבקש רכב ליסינג ידני זה מצב שכמעט לא אפשרי פשוט? כי הבלאי לא עלי(ומורגש לי שהוא גדול על הגיר בתוואי הנהיגה שלי) וכשאין פקקים הוא הכי קרוב להתנהגות של גיר ידני.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קשקושים..... טרנזיט בנזין, קורטינה, אריקה.....אולי נלך ישר לטנדר ויליס? שוטר בניידת מתעסק בעידן הנוכחי במחשוב ומערכת קשר מתקדמות. מישהו חושב לשלוח טנק שרמן לשדה המערכה כיום?

אחד הפרמטרים במערך תחזוקת הרכב המשטרתי הוא אמינות, פריסת מוסכים ועומס במוסכים. ניידת שנתקע יום שלם על טיפול זה פחות ניידת בעבודה,ניידת שנתקע לשבוע במוסך על החלפת גיר רובוטי זה פחות ניידת ל21 משמרות. קשה לצפות בזמן הרכש מה ילד העתיד - כמו שכתבתי בהודעה הקודמת יצרן שנחשב אמין עם רכב מסוים בדור נוכחי יכול להתגלות כארגז לימונים בדור הבא ויש דוגמאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה:

maxresdefault.jpg

בפורמט של דיזל אוטומטי. או ידני 4x4 למקומות שבהם הדבר נדרש.

הרכבים האלה מראש בנויים להתעללות בכבישים משובשים. השילוב של dci+edc מצליח יפה מאוד במוניות אז כנראה שאין בעיה משמעותית עם זחילה עירונית ביום יום.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, פורד לא ממש התקדמו מאז

גם אתה עם הטויוטה והדעות שלך, זה בסדר גמור יש דברים שלא משתנים לעולם.

למה לא לנסוע בפחנוע ופשוט לא להפיץ שטויות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והשוטרים מאז עברו רגרסיה אבולוציונית או שמה ששוטר יכל לעשות לפני 20 שנה, גם שוטר מודרני יכול?

שוב, הרבה דברים שאתה כביכול מבין אבל אתה לא, לא חבל סתם להגיב להציג כאילו שכן?

צר לי שאינך מבין בדרישות מבצעיות, דברים מודרניים או רכבים מודרניים שהמשטרה צריכה וזה בסדר גמור.

כנראה מתוך שעמום שפוקד אותך, כל מה שכואב לך זה כנראה איזה שוטר שעשה לך משהו ולא הייתה לך מצלמה להוכיח.

מקווה שקנית מאז אחת, כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קשקושים..... טרנזיט בנזין, קורטינה, אריקה.....אולי נלך ישר לטנדר ויליס? שוטר בניידת מתעסק בעידן הנוכחי במחשוב ומערכת קשר מתקדמות. מישהו חושב לשלוח טנק שרמן לשדה המערכה כיום?

אחד הפרמטרים במערך תחזוקת הרכב המשטרתי הוא אמינות, פריסת מוסכים ועומס במוסכים. ניידת שנתקע יום שלם על טיפול זה פחות ניידת בעבודה,ניידת שנתקע לשבוע במוסך על החלפת גיר רובוטי זה פחות ניידת ל21 משמרות. קשה לצפות בזמן הרכש מה ילד העתיד - כמו שכתבתי בהודעה הקודמת יצרן שנחשב אמין עם רכב מסוים בדור נוכחי יכול להתגלות כארגז לימונים בדור הבא ויש דוגמאות.

להפעיל מערכות מתקדמות בזמן נהיגה?! אבוי לשוטר שישחק במסך טאצ׳ בניידת בזמן שהוא נוהג, יש לנו מספיק נהגים על הכביש שדבוקים כמו זומבים לסלולרי שלהם כל הדרך בלי להסתכל עליה כדי שגם למשטרה תהיה פריווילגיה לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא באמת ראית ומודע לעובדה שלכל הניידות סיור כיום יש טאבלט ענק ומחשבים ברכב וטאבלט נישא גם כן? הרבה מערכות מקושרות היום והכל נעשה בטאצ'. ישנן ניידות עם עיני נץ לסריקה קלה ויעילה יותר בזמן הסיור.

אז להגיד ששוטר לא ישחק בטאצ' כשהוא לבד בניידת וצריך לבצע פעולות... בשביל זה יש ביטוח למשטרה והוא לא זול פר רכב.

קצת גוגל חברים, אתם מופתעים או כותבים דברים כאילו שזה באמת הולך לקרות ללא הבנה מינימלית של מה שקורה בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה:

[ATTACH=CONFIG]487617[/ATTACH]

... או ידני 4x4 למקומות שבהם הדבר נדרש.

המשטרה הרומנית כנראה מגייסת בוגרי פנימיית X-מן, אחרת לא ברור איך השוטרים שם מצליחים לנהוג בניידת ידנית...

מצב משטרת ישראל מאוד דומה למצב הכדורגל בישראל, מוציאים הון תועפות (גם ברמת המערך וגם ברמת הפרט) על סממני הג'אנר, רכבי יוקרה עם צקלוקות לד, פיזור הון על רכבים מיותרים (כמה ולמה יש כ"כ הרבה לנד קרוזרים במשטרה?) וכשצריך לעשות משהוא, פורקים ארגזי פעולה על בדואי שנסע בצד עם אורות ובצורה איטית ומיד מוציאים הודעות שקריות (זה הכי מתסכל אותי במשטרה, זה לא הודעה שנשענת על המידע שיש באותו רגע אלא זו הודעה שמשקרת לאנשים בפרצוף!) שהמלאכים בכחול תמימים, הם קדושים, זה האטיופי החרא הזה שתקף אותם או נהג המשאית הערבי שתקף את השוטר או דפני ליף שפירקה 4 יסמניקים...(מזל שהיום מיד צץ וידאו שמראה את האמת).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה שיתעסק במערכת, רק בזמן עמידה ולא נהיגה ! שום צורך מבצעי לא שווה סיכון חיים של הסובבים אותו, גם בפעילות מבצעית.

מאותה סיבה שלך אסור לסמס לו אסור להתעסק במערכות של הניידת.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...