Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו S60 T5 R-DESIGN משומשת

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 2505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין לי מידע מה הסיבה ההבדל. שינוי בקוד דגם יכול להיות גם לפעמים בגלל משהוא קטן כמו פריט אבזור אחד.

מה שכן שמתי לב שיש הבדל קטן בניקוד המדד הירוק בין שני קודי הדגם - אולי בגלל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו רק אני מבין כמה נדירה הV40 שהייתה במאיר טרייד, אחת מ-5 שנמכרו !

מעניין לראות גם שמהS60 נמכרו פי 2 RD PLUS לעומת RD. ביחד יש כ-200 רכבים בשוק, אז זה יחסית לא בלתי אפשרי למצוא בהנתן מספיק סבלנות.. הפוקוס שלי היא אחת מ-20 :)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עד כה לא היו מציאות בשוק, אני עוקב כל יום כמעט. היום עלתה V40 T4 2016 לבנה, עם 30K, ר דיזיין, עם תוספת של חניה אוטומטית וגג פנורמי. יש לה גם אחריות מורחבת ל-3 שנים ללא הגבלת קילומטר וטיפול 30K ו-45K חינם (הקונה שילם על זה תוספת מראש). מחירון לוי יצחק משוקלל 149K, הוא פירסם 140K, מניח שאפשר לרדת עוד.

עם תוכנה אני מקבל מנוע T5 ואפילו קצת מעבר (תלוי איזה תוכנה בדיוק), בעלות של 3K בערך.

אותו רכב אם הוא T5 R DESIGN במקור עולה סביב ה-170K.

מה שלא ברור לי זה מה אני מפסיד לעומת ה-T5 R DESIGN מבחינת אבזור, והאם הT5 R DESIGN זהה ל-S60 מבחינת אבזור באותה רמת גימור..

כל זה בהנחה שאני מצליח להתפשר על הצבע הלבן שאני ממש לא אוהב.

בכל מקרה ביום שישי אני אלך לראות את הרכב ונראה מה הסיפור בדיוק.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לא לאהוב בV40RD לבנה פנורמית(!?)

הצבע הכי יפה לרכב הזה..!

האקזמפלר נשמע אש. בהצלחה + תעדכן

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם לא-יודע-כמה שאני שואל את השאלה בפורום, אולי מישהו ידע הפעם (נשלחה ה"פ לדיטק בנושא) -

מישהו יודע כיצד אני מוציא נתוני מסירות כפי שדיטק פרסם?? כלומר עם רמות גימור וכד'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לגבי עדכון התוכנה לשיפור ביצועים.

למיטב הבנתי יש לוולוו עדכון תוכנה רשמי = polestar (אשר קיים ל- V40), אבל הם לא עושים את זה בארץ כיוון שזה מחייב תקינה חדשה (עקב שינוי הספק) או שזה לא חוקי.

על איזה עדכון תוכנה אתה מדבר בדיוק ?

מי עושה ?

אני בטוח שאם וולוו לא עושים את זה - הלכה האחריות.

מעבר לזה, אני דיי בטוח שמבחינה ביטוחית זה עלול להתגלות כסיבת התנערות של חברת הביטוח במידה ויהיה צורך מתישהו להפעיל...

אנא פרט..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא עדכון רשמי של וולוו, יש חברות טיונינג בארץ ובחו״ל. זה לא משהו שקל לגלות אם לא מחפשים. אצלי מותקן בפוקוס ובמוסך מעולם לא שמו לב (מורשה פורד). יש סיכון מסויים מבחינת אחריות, זה נכון.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולוו v40t5 חזרה להימכר בארץ כחדשה (219-229k).

אלו שנמסרו בעבר עם המנוע הנ״ל היו עם חבילת הבטיחות (התראת התנגשות, סטייה מנתיב וזיהוי תמרורים והולכי רגל).

אני כמעט בטוח שבמהלך טיפול שגרתי לרכב, כשיבצעו עדכוני תוכנה למחשבים ברכב (בכל טיפול קיימים עדכונים) יגלו שבוצע שינוי ברכב.

ממליץ שתבצע נסיעה במנוע t4 החדש. כוח לא חסר לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תציין איזה אבזור חשוב לך.

ברכב אין את חבילת הבטיחות ומושב הנהג לא חשמלי (אלא אם הלקוח הזמין אחד כזה בתוספת תשלום). גם החלון גג הפנורמי הוא תוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הלכתי לראות אתמול את הV40 T4, רדיזיין פלוס, 2016. האוטו ממש חדש, פחות משנה על הכביש, ונראה כאילו יצא מהסוכנות, גם בפנים וגם בחוץ. למי שטען שה-V40 מרווחת יותר מה-S60 - לא ברור לי איך אומרים את זה, ב-V40 היה לי די צפוף בספסל האחורי, בעיקר מבחינת מרווח ראש, ואני רק 176..

אפילו לצבע הלבן הצלחתי לפתח חיבה, ועניין הT4/T5 פתיר כנראה עם תוכנה (בבירור כרגע). מה שמטריד אותי זה שוב קילומטרז' - הרכב עם 27K כרגע. אני עושה 25-30 בשנה, עוד שנה אני אהיה עם רכב בן שנתיים עם 50K בערך, או בן 3 עם 75K, וזה הרבה, ושוב אני אצטרך למכור.

בכל מקרה - המחירון המשוקלל שלו 149, הוא רוצה 140, הצעתי 130. לא למיקוח. הוא חושב על זה.. נראה מה יהיה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...