Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר 4 הילוכים

lolmit
שימו לב! השרשור הזה בן 2629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגידו, אחרי הפוסט הזה http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?623714-%D7%A4%D7%A8%D7%90%D7%A8%D7%99-812&p=5345534&viewfull=1#post5345534

אתם עוד מתייחסים לפות"ש ברצינות? לדעתי זה טרול אינטרנטי מצוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה טרול אינטרנטי מצוי? אין שום סיבה להגיד את זה. מעדיף לדעת ולהיות סתום לשנייה מאשר לא לדעת ולהמשיך לא לדעת.

או בקיצור מצטער שאני סקרן ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש קשר ישיר בין כמות הילוכים לחיסכון בדלק. זה יותר עניין של יחסי העברה. יש רכבים חסכוניים עם גיר 4 הילוכים (הונדה סיויק 2000-2005, פוקוס 1), ויש רכבים לא חסכוניים עם 6 הילוכים (דגמים של GM ופורד, שחולקים בינהם את הגיר 6T/6F מפיתוח משותף).

גם הזרקות ישירות אמינות מאד.

הבעיה העיקרית שלהן, לפחות במנועי ה GDI של מיצובישי וה FSI של VAG, זה שהן לא היו יעילות דיין, והתמורה בהספק לא היתה משמעותית.

לא יודע לגבי VAG, אבל הבנתי שבמיצובישי המנועים האלה היו סופר רגישים לאיכות הדלק, ועם דלק לא מספיק איכותי היו מהר מאוד מתחילים לעשות צרות.

להתעסק עם גיר רובוטי ולהביא טלטולים, חווית נסיעה מרגיזה, בשביל לחסוך 5-7.5 אחוז בדלק?

בנסועה גבוהה זה משמעותי. חוץ מזה, בכבישים מהירים אתה לא באמת מרגיש את הטילטולים של הרובוטי (בטוח לא מצמד כפול), אז החוויה לא באמת מרגיזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה טרול אינטרנטי מצוי? אין שום סיבה להגיד את זה. מעדיף לדעת ולהיות סתום לשנייה מאשר לא לדעת ולהמשיך לא לדעת.

או בקיצור מצטער שאני סקרן ..

טוב, מצטער אם טעיתי, כנראה שזה הסגנון שלך. פשוט משפטים כמו "נשמע כמו חללית!!!" או "אין בפרארי מסך מגע" או "גיר 4 הילוכים זה נוראי!!" נראים מוזר. יכול להיות שאתה סתם ילד, אז זה בסדר גמור. זה שאני קרציה יתר על המידה זה ידוע. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי הכל,אין שום אזכור לAL4 אני לא מבין למה אתה מתכוון.

אם היית יודע רוסית, הייתי מפנה אותך לסימוכין. מי שיודע רוסית מוזמן לקרוא את זה (או בעזרת GOOGLE TRANSLATE)

https://auto.mail.ru/article/53675-vtorichnyi_rynok_kakih_avtomatov_nado_opasatsya

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש קשר ישיר בין כמות הילוכים לחיסכון בדלק. זה יותר עניין של יחסי העברה. יש רכבים חסכוניים עם גיר 4 הילוכים (הונדה סיויק 2000-2005, פוקוס 1), ויש רכבים לא חסכוניים עם 6 הילוכים (דגמים של GM ופורד, שחולקים בינהם את הגיר 6T/6F מפיתוח משותף).

אם תרכיב באותו דגם רכב בדיוק גיר 4 הילוכים ו 6 הילוכים, זה עם 6 יהיה יותר חסכוני כי יש לו יותר אפשרויות להתאים סל"ד למהירות ולעומס, להוריד סל"ד בשיוט ולנצל טוב יותר את המנוע בהאצה.

ברור שזה לא הפטקטור היחיד, אבל זה פאקטור בעל השפעה לא קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית יודע רוסית, הייתי מפנה אותך לסימוכין. מי שיודע רוסית מוזמן לקרוא את זה (או בעזרת GOOGLE TRANSLATE)

https://auto.mail.ru/article/53675-vtorichnyi_rynok_kakih_avtomatov_nado_opasatsya

כן, ממה שאני קורא כאן הצרפתים קנו מ-VAG את תיבת ה-01P הגרמנייה ופיתחו על בסיסה את ה-DP0 (רנו) וה-AL4 (פיג'ו-סיטרואן).

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...