Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שק עור לידית הילוכים (נערכה הכותרת)

moshe_oz
שימו לב! השרשור הזה בן 7019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מתכוון לשק (בדרך כלל עשוי מעור) שמכסה את מוט ידית ההילוכים ???

אם כן - אז בסדנאות השונות ניתן לקנות "שקים" כאלו בצבעים ובדגמים שונים.

אם לא - אז זה יעזור תסביר את עצמך טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי אתה מחפש בד לידית הילוכים:

ישנם הרבה סוגים בחנויות כפי שציין קודמי, אך לפי דעתי ניתן לעשות את זה בצורה יפה פי כמה בעצמך, ובמחיר מגוחך/אפסי (עלות הבד בלבד) או אפילו יוצא יותר כדאי לתת לתופרת (כן - עדיין יש דבר כזה...) לעשות את העבודה, אין מה להשוות באיכות שתקבל...

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי אצל רפד רכב ועלה לי 80 שקל

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקום הטוב ביותר למבוקשך הוא רון קאר בהרצליה פיתוח ליד מוסך סובארו. מומחה על לריפודי עור תפורים ביד. בזמנו קבלתי ממנו הצעה, בגובה 120 ש"ח לכיסוי ידית הילוכים לגולף, מעור אמיתי משובח ותפירה וגימור שמתאימים לפרארי. ראיתי דוגמאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי אצל חייט הבאתי לו משולשים שחתכתי מחתיכת בד שגודלה בערך 40 סמ על 40 סמ והא לקח ממני 10 שקלים כן כן 10 שקלים והעבודה מדהימה הוא תפר אותם ביחד ויצא שק ממש יפה ונראה כאילו יצא מהמפעל.גודל הבד שממנו הוא הכין לי את השק ממנו אני מעריך שעולה בערך כ 10-15 שח פשוט נשאר לי מהבד שקניתי לצורך ריפוד הרכב אז אני לא יכול להגיד בידיוק אבל זה עולה גרושים .

הבד זה דמוי עור

אז לכל אלו שחושבים ש 80 שח או 120 שח זה זול תחשבו עוד פעם

שגיא.

http://photos.walla.co.il/sagishu <--אלבום תמונות של הרכב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע אולי איפה אני יכול לקנות בד לידית הילוכים?

תודה לעוזרים

מה עם מחסן החלפים של היבואן / מוסך ראשי ?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע אולי איפה אני יכול לקנות בד לידית הילוכים?

תודה לעוזרים

אני קניתי בחולון 4 מטרים של בד דמוי סקאי לריפוד האוטו וגם נשאר לי לק של ידית ההילוכים

הכתובת של המקום זה רחוב הלהב 2 אזור תעשייה משאתה צריך לשק יעלה לך ממש גרושים בין 10 - 15 שח

שגיא

http://photos.walla.co.il/sagishu <--אלבום תמונות של הרכב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-FIXXER - יפה, נראה טוב, מה עם הבלם יד?

היו עוד כמה תמונות של הידית הילוכים וגם בלם היד במספר רכבים שהעבודה נעשתה בהם ע"י אותו רפד. אבל לצערי הרבה תמונות נמחקו מהמחשב בגלל הפסקות חשמל.

הבד אמנם לא מעור אמיתי, אלא דמוי עור, אבל הוא רך וגמיש יותר מסקאי. אצלי זה כבר חצי שנה ועדיין נראה טוב.

פעם עשיתי גם שק עור משרוול של מעיל עור ישן שהיה לי. לא תאמינו אבל יצא בדיוק כמו בתמונה. הבעיה שהרב בריח של ההילוכים שרת את כולו ונאלצתי להחליף ולהשתמש ברב בריח בק כשאני מחנה בשכונות בעייתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...