Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק קירח לא ברשימה.

אתה יודע מאיזה גיל אני קירח ?

הרבה מאד לפניך, וזה מעולם לא הפריע לי.

זו לא הבעיה שלך.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עזוב, חן, הבן אדם שלח לי גם תמונות שלו, במקומו הייתי כבר שוכב יותר ממה שהמלך שלמה שכב.

חבל בשבילו שהוא מתעסק בכאלה שטויות, הלוואי עליי גוף כמו שלו אבל יותר מזה, הלוואי עליי היה קורה לי עם הבחורה קודמת בדיוק מה שקורה לו איתה. והוא נופל לי מפרצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, חן, הבן אדם שלח לי גם תמונות שלו, במקומו הייתי כבר שוכב יותר ממה שהמלך שלמה שכב.

חבל בשבילו שהוא מתעסק בכאלה שטויות, הלוואי עליי גוף כמו שלו אבל יותר מזה, הלוואי עליי היה קורה לי עם הבחורה קודמת בדיוק מה שקורה לו איתה. והוא נופל לי מפרצים.

אני שמן, באמת לא מבין מה יש לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נגעל מציצים גדולים סטייל מהסיבה הפשוטה ש90 אחוז מהם לא עומדים אלא נופלים וזה מגעיל.

.

נופלים זה לא כזה נורא, זה אפילו סקסי, בגבולות הסביר כמובן.

רואים שאתה ילד- ציצים טבעיים כמעט תמיד "יישפכו" קצת, אם למטה ואם טיפה הצידה. אם הם עומדים, לרוב, הם מנותחים.

מה תעשה עוד 10-15 שנה אחרי 2-3 לידות?

חוצמזה, בDoggy זה לא משנה :twisted:

מה יש לזקנות בין הציצים שאין לצעירות?

פופיק :-P

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא רחוק, מה תעשו כשהבחורה מעליכם למעלה מ10 ס"מ כשהיא על עקבים וכמעט רק על עקבים?

זה לא תירוץ, אין ספק שאנחנו מתאימים ב100 אחוז, אבל מה לעשות...

אהה!

מזל שזה לא תירוץ.

תגיד, אתה קולט שבמצטבר משהו כמו שבעמאותאלף שנים של נסיון חיים אומרים לך שאתה מתנהג כמו דביל?

אפשר לכתוב MANUAL מושלם לזוגיות אם למישהו יש כח לתמצת את השירשור המופרך הזה.

מאחל לך שתמצא נסיכה מרוקאית שמורה, פחות ממטר שישים, עם ציצים עד השמיים, בלי הערכה עצמית, אבל עם הערכה עצמית, ובלי נסיון בזוגיות, אבל שיודעת איך להתנהל עם בן זוג, ושתעריך אותך בדיוק כמו שאתה אבל עדיין תצעק עליך כדי לתת לך להיות סמרטוט.

בינתיים הלכתי להוכיח שיש חיים על כוכב אחר, וגם שאין חיים על כוכב אחר.

וגם לא הלכתי להוכיח את זה.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה עד שהזכרתם את המילה ציצי.

להזכירכם, חברים, הדבר היחיד שמונע ממני להמשיך הלאה זה התמונות של ההיא עם הציצים שלה. זה כבר אובססיה לציצי ולא לבת אדם בכלל.

מצד שני, נמשכתי בעבר לבנות בלי ציצי בכלל עם תחת מטורף. אני מוכיח לכם שהומו, אני כנראה שלא.

אבל אני מכוער, עלוב, אפס ומטומטם. את זה, חוץ מהמכוער, גם ככה כולם אומרים.

רק אני יכול לגרום למישהי לחסום פעם ראשונה מישהו שהייתה עוד בקשר טוב איתו.

רק אני מתאהב בנשים שאין סיכוי איתן מבחינה גיאוגרפית ומבחינת גובה.

רק אני מתאהב בנשים שמורות, חסרות נסיון, יפות ומשום מה לא הולך איתן למרות שיש חיבור מילולי מצויין.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי לא, הזכרת את המילה ציצים שוב... :cry:

[video=youtube;33bNJ-qQ2Tg]

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה עד שהזכרתם את המילה ציצי.

להזכירכם, חברים, הדבר היחיד שמונע ממני להמשיך הלאה זה התמונות של ההיא עם הציצים שלה. זה כבר אובססיה לציצי ולא לבת אדם בכלל.

מצד שני, נמשכתי בעבר לבנות בלי ציצי בכלל עם תחת מטורף. אני מוכיח לכם שהומו, אני כנראה שלא.

אבל אני מכוער, עלוב, אפס ומטומטם. את זה, חוץ מהמכוער, גם ככה כולם אומרים.

רק אני יכול לגרום למישהי לחסום פעם ראשונה מישהו שהייתה עוד בקשר טוב איתו.

רק אני מתאהב בנשים שאין סיכוי איתן מבחינה גיאוגרפית ומבחינת גובה.

רק אני מתאהב בנשים שמורות, חסרות נסיון, יפות ומשום מה לא הולך איתן למרות שיש חיבור מילולי מצויין.

תפסיק לרחם על עצמך ולחשוב שאתה נחות.

צא לטיול במקום עם הרבה בחורות (לא ישראליות!!!) ותראה איך הראש שלך מתנקה מהכל ואז תתחיל לחפש שוב

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קנה לך כדור עצבים בצורת ציץ וסגור עניין.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיק לרחם על עצמך ולחשוב שאתה נחות.

צא לטיול במקום עם הרבה בחורות (לא ישראליות!!!) ותראה איך הראש שלך מתנקה מהכל ואז תתחיל לחפש שוב

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

לא מתנקה.

אני השלמתי עם זה שאני אפס ואני לא אכיר מישהי (רצינית לטווח ארוך) בחיים. אם זה בגלל המרחק, גובה, משקל, נופל על משוגעות, נופל על מוזרות, נופל על נורמליות שלא מחפשות שרוט, וכו'...

אגב, היום במקרה הוספתי מישהי בפייסבוק והיא אישרה אותי, מסתבר שהיא מהשכונה של אותה אחת. :lol:

כמובן שעם 4000 חברים, לענות להודעה היא לא ממש ענתה חוץ "מתודהההההההההה" על משהו שכתבתי לה על פוסט יפה שכתבה באחת הקבוצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...