Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראוטר אלחוטי טוב.

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 2794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במקרה הזה אפשר ללכת בלב שקט על הפתרונות של אסוס (גם אני עם ה 68 ). ראוטרים הם ככל הנראה המוצר היחיד שהם עדיין מייצרים כמו שצריך, אחרי שלוחות אם כבר לא, מסכים כבר לא (בעיות QC מכאן עד להודעה חדשה) ו... הממ. נראה לי שמספיק לבינתיים, לפחות על סמך הנסיון שלי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבלי לפגוע אתה משווה מרצדס לדאצ'יה... בחייאת אי אפשר להשוות מוצר סיני של 30 דולר למוצר שעולה 300. ביחס לכל ראוטר אחר שנתקלתי בו בחיי, אסוס זה ליגה אחרת.

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. אני רואה שאני יכול להשיג את AC68U במחיר של 170 יורו בערך. בתוספץ של 25 יורו ניתן לקבל AC87U

השאלה אם כדאי?

מה הבדלים בין X6, X7 וX8?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור.

רק עכשיו נופל לי האסימון.

יש לי הוטבוקס של הוט שמשמש גם כראוטר.

לפני זה היה לי tp link שהיה מחובר להוטבוקס כדי להגביר קליטה.

גם עכשיו וגם אז, הקליטה בבית חלשה יחסית אלא אם כן ממש קרובים לקיר של הממד.

יכול להיות שראוטר כזה של אסוס יפתור לי את הבעיות האלו?

כלומר כל הבעיות קליטה קורות בגלל שאני משתמש בראוטר פשוט ולא איכותי?

או שזה משהו אחר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדרי 5 גיגה משפרים מהירות ולא טווח. אנטנות עם גיין גבוה משפרות טווח.

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה המגדיל טווח הזה?

זה משהו כמו עוד ראוטר שממוקם במקום שונה מהראשון?

כמו עוד "תחנה" בדרך?

האם זה מחובר רק לחשמל או נדרש חיבור רשת פיזי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עידכון. הראוטר עוכב במכס. לא בא להם טוב בעין שהזמנתי אותו לתא דואר של העבודה במקום הביתה. חשבו שזה ייבוא מסחרי.

על הדרך גם ביקשו אישור של משרד התקשורת. אם עניין הייבוא הייתי מסתדר. עם משרד התקשורת פחות.

בדרך לא דרך יצא שנציג משרד התקשורת בדק את הקופסה פיזית במכס ולא אישר.

הוחזר לחנות. הלכו 30 יורו משלוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...