Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אמין ובטיחותי לרווק בסביבות ה 75K

omriBar
שימו לב! השרשור הזה בן 3180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

צריך המלצה איזה רכב לקנות (חברה + דגם):

אני רווק ולא יהיו ילדים בקרוב.

נוסע כמעט אך ורק מהבית לעבודה ובחזרה, ממרכז רמת גן למרכז רעננה שזה בחלקו נסיעה עירונית (נסיעה בעומס בכניסה ויציאה מהערים) ובחלקו נסיעה בין-עירונית (כביש גהה).

אין טיולים בשבת, אין נסיעות ארוכות. (סה"כ עושה פחות מ 10,000 ק"מ בשנה)

הכי חשוב לי באוטו זה שיתקלקל כמה ש פחות כי קשה לי לסמוך על מוסכניקים אחרי שעבדו עליי כמה פעמים.

דבר שני הכי חשוב: שיהיה בטיחותי (מבחינת תאונות).

אני לא רוצה גיר ידני. אני רוצה גיר אוטומטי או רציף.

אין לי בעיה עם אוטו קטן עם מנוע קטן ובלי מקום בבגאז', להיפך , רכב קטן זה סבבה בשבילי.

אפס פוזה: רכב "אפור", גם נוחות לא חשובה, העיקר שיביא אותי לעבודה.

אני רוצה רכב שיחזיק לי לפחות 7 שנים ולכן רכב חדש זאת האופציה הכי טובה אם נכנס בתקציב.(מליסינג 0 ק"מ למשל)

אם לא, רכב לא חדש עם עד כמה שפחות קלומטרז' (עד 60 אלף ק"מ זה בסדר)

תקציב: עד 75 אלף ש"ח או בסביבות. מקווה למצוא מה שיעשה את העבודה בפחות אבל גמיש.

עריכה אחרונה על ידי omriBar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך אפשר למשל לבדוק רכבים כמו פיקנטו,יונדאי I10,מיקרה ומיצובישי ספייס סטאר,הם קיימות בליסינג ואפילו ישאר עודף.

אלו רכבים אמינים שעונים על הדרישות שלך.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך אפשר למשל לבדוק רכבים כמו פיקנטו,יונדאי I10,מיקרה ומיצובישי ספייס סטאר,הם קיימות בליסינג ואפילו ישאר עודף.

אלו רכבים אמינים שעונים על הדרישות שלך.

אני אבדוק את מה שהצעת,

מה אתה אומר על סוזוקי אלטו 6AB אוטומטית GLX או טויוטה אייגו אוטמטית? גם יתאימו ורכבים טובים ?

אני רוצה רשימה כמה שיותר גדולה כדי לעשות חקר שוק מקיף על כל אוטו שיכול להתאים לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האייגו היא בעצם זהה ,פיגו 107 וסיטרואן,הרכבים מאוד חיסכונים אבל עם גיר רובוטי,בעיר אני לא אהבתי את הפעולה שלהם,לא נעימה,לאבא שלי יש 107 בת 3 והוא מרוצה מגלה אמינות טובה ואחזקה לא יקרה.

האלטו גם תשאיר לך תקציב מ75 אבל גם תקבל בהתאם,רכב לא מאובזר,חלש,אבל לעיר היא תהיה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://motori.co.il/

בקישור הנ"ל 5 דגמים עד 75K מתאימים לך (למעט I10 עם מנוע 1.0 שהיא חלשה).

עדיף על פני החדש מהסוכנות אלא אם כן אתה חייב איבזור ברמה מירבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקרה מרווחת יותר ועם תא מטען גדול יותר,אמינה,לרעתה מושבים לא נוחים מאחור ומקדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאמרתם קיה פיקנטו התכוונתם לקיה פיקנטו 1.0 או קיה פיקנטו 1.25 ?

http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/1265/%D7%A7%D7%99%D7%94/%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%A0%D7%98%D7%95

לא סתם אני שואל, יש הבדל גם במחיר.

אותה דבר לגבי i10, לאיזה מהם התכוונתם: http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/776/%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99/i10

יש את ה 1.1 ויש את ה 1.25

המנוע של ה 1000 סמ"ק מספיק טוב בשבילי ?

או שנשאל אחרת: באיזה מקרה 1000 סמ"ק לא יהיה מספיק טוב ? מתי אני ארגיש שהוא חלש ? הוא לא סוחב עליות ? לוקח לו הרבה זמן להגביר מהירות בכביש מהיר ?

תודה על התגובות דרך אגב. זה מאוד עוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיר אין בעיה עם פיקנטו 1.0,העניין שבאותו מחיר תוכל לקנות את הגירסה הבכירה יותר מליסינג 0 ק"מ,מציע לך לנסוע על שניהם ולראות אם מנוע ה 1.0 מספק אותך.

אתה תרגיש חלש אם אתה גר באזור הררי,רכב עמוס.

בכביש מהיר לא תהיה בעיה,אתה לא תגרור אחריך תור עמוס של רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי פיקנטו 1.2 נותנת את כול החבילה:

בטיחותית, אמינה (כרגע לא ידוע על שום מחלה או תלונות חוזרות מזה 5 שנים+- שהמנוע\גיר רצים) אחריות ארוכה- 7 שנים על מנוע וגיר, זריזה, חסכונית יחסית 1-15+-, מאובזרת, נוחה יחסית, ולטעמי למרות השכיחות הגבוהה גם יפה.

כרגע יש מבצעים על הקיה וכן יש ביד 2 כמה "מציאות" שבקושי נסעו.

בכול אופן כאשר יש בנמצא את הפיקנטו והi10 (הצורה החדשה) אין לדעתי כול סיבה לפזול לאלטו, אייגו, 107 וc1 כאשר מדובר בתקציב זהה.

בהצלחה.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזה תקציב מדובר על 108 ו c1 החדשה,מדובר על שיפור גדול לעומת הדור הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון של הפיגו/סיטרואן זה חיסכון,מושבים נוחים יותר,לפיקנטו מנוע,תא מטען,מרווח מאחור עדיפים.

לדעתי הם יותר מעניינות בפנים מאשר הפיקנטו,אבל ללא ספק הפיקנטו רכב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי פיקנטו 1.2 נותנת את כול החבילה:

בטיחותית, אמינה (כרגע לא ידוע על שום מחלה או תלונות חוזרות מזה 5 שנים+- שהמנוע\גיר רצים) אחריות ארוכה- 7 שנים על מנוע וגיר, זריזה, חסכונית יחסית 1-15+-, מאובזרת, נוחה יחסית, ולטעמי למרות השכיחות הגבוהה גם יפה.

כרגע יש מבצעים על הקיה וכן יש ביד 2 כמה "מציאות" שבקושי נסעו.

בכול אופן כאשר יש בנמצא את הפיקנטו והi10 (הצורה החדשה) אין לדעתי כול סיבה לפזול לאלטו, אייגו, 107 וc1 כאשר מדובר בתקציב זהה.

בהצלחה.

מסכים בהחלט.

נראה שהקיה פיקנטו עונה בסה"כ על הצרכים שלך ובעיני היא בהחלט מהווה תמורה טובה למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...