Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי (מיצי) אאוטלנדר 2015 - משחקים בנדמה לי?

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 3165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קניתי גגון עריסה לרכב אך אין לי גגון לחבר אליו ת את העריסה.

האם יש לכם המלצה לגגון לרכב, עלויות, היכן לקנות.

ביררתי מול כלמוביל הפנו אותי לאחד המוסכים לרכוש גגון מקורי בעלות של 1400 שח

באוטו דיפו הציעו להזמין לי גגון ב 1200 שח

האם יש לכם המלצה היכן לקנות גגון

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא כל כך ברור, אבל אם אתה מתכוון לפסי רוחב, קנה אותם מאיפה שקנית את העריסה אחרת אין שום ערבות לכך שהם יתאימו אחד לשני.

זה מה שיש אצלי.

11728871_10153468511544461_8306428644032304523_o.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של מיצובישי אני יכול להגיד שכן, הם לא ממש מקפידים על תא הנוסעים (בעניין התאורה והמנופים להעברת ההילוכים),

אבל כחבילה אחת שלמה מדובר באחלה קנייה :-)

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה רבה לאייל על הכתיבה הממצה והרהוטה, אהבתי מאוד! ותודה גם למיקמן על החלק ההיתולי שככה שבר את שגרת הרצינות של השרשור... (אל תיעלב חלילה, זה פשוט היה באמת קטע נדיר ובדיעבד אתה מבין למה זה היה משעשע. גם גרם לי לחשוב שאולי אני לוקח את החיים יותר מדי ברצינות, עם החישובים האין סופיים שלי).

בינתיים החל השיווק של אאוטלנדר אחרי מתיחת פנים מסיבית, ששיפרה את המראה הגמלוני, שיפרה עוד את האבזור (לא רק waze מובנה אלא גם Wifi ברכב ועוד) ולפי מיצובישי שיפרה גם את התנהגות הגיר הרציף ואיתה גם קצת את צריכת הדלק. נוספה כסטנדרט מערכת מובילאיי של בטיחות אקטיבית - חשוב. אין שינוי במנוע ואין שינוי במחירונים.

למי שמעוניין ב-7 מקומות שווה לדעתי להוסיף 10,000 שקל לגרסת הפרמיום, שמוסיפה מושבי עור חשמליים עם חימום, חיישני רוורס מקוריים, פסי כרום בצידי הרכב וצמיגים אחרים: גם חישוק גדול ונאה של 18 אינץ' לעומת 16 ב"אינסטייל", וגם רוחב 225 לעומת 215, שמאוד מתבקש ברכב כזה. נדמה לי שגרסת הפרמיום הייתה פותרת חלק מהטענות המוצדקות של פותח השרשור.

מנגד נשארנו עם מותג חסר כל כח משיכה, אבל אולי בזכות זה המחיר נשאר שפוי. נשמע כמו תמורה טובה לכסף ורכישה שכלתנית, לא אמוציונלית.

אם למישהו יש כבר חוות דעת כלשהי על הדגם החדש אשמח לשמוע. אני שוקל ברצינות רכישה (למסירה בינואר כמובן, כי צריך לשרוד פה).

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול עמד לידי ברמזור אאוטלנדר חדש ושמתי לב שהוא מגיע עם טאסות!

ביצעו בדגם החדש שינמוך לאבזור או שהוציאו גרסת ליסינג ליסינג (שזה כמו ההיא בפרסומת שרוצה תנור תנור - רק הפוך)?

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת

למי שמעוניין ב-7 מקומות שווה לדעתי להוסיף 10,000 שקל לגרסת הפרמיום, שמוסיפה מושבי עור חשמליים עם חימום, חיישני רוורס מקוריים, פסי כרום בצידי הרכב וצמיגים אחרים: גם חישוק גדול ונאה של 18 אינץ' לעומת 16 ב"אינסטייל", וגם רוחב 225 לעומת 215, שמאוד מתבקש ברכב כזה. נדמה לי שגרסת הפרמיום הייתה פותרת חלק מהטענות המוצדקות של פותח השרשור.

אכן 10,000 לכל השידרוגים האלו הוא מחיר משתלם מאוד.

אני ב2011 קיבלתי עבור 10,000 רק מנופים להעברת הילוכים, מסילות גג וריפודים מעור סינטטי.

גם באאוטלנדר החדשה אני מניח שזה עור סינטטי ולא עור אמיתי. - אם זה עור אמיתי אז רק זה לבד הופך את העסקה למשתלמת.

אגב העודף ניקלים נראה לדעתי TOO MUCH.

אני הייתי לוקח את החדשה בצבע אפור ואת כל הניקליזציה שלה משחיר לשחור מט, הרכב היה מקבל מראה קרבי יותר לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול עמד לידי ברמזור אאוטלנדר חדש ושמתי לב שהוא מגיע עם טאסות!

ביצעו בדגם החדש שינמוך לאבזור או שהוציאו גרסת ליסינג ליסינג (שזה כמו ההיא בפרסומת שרוצה תנור תנור - רק הפוך)?

גרסת ה -2.0 ליטר הידנית של האאוטלנדר מגיעה עם טאסות והגיעה עם טאסות גם טרום מתיחת הפנים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שגרסת הפרמיום הייתה פותרת חלק מהטענות המוצדקות של פותח השרשור.

תודה על המחמאה :-)

כתבתי את זה עוד בהתחלה. מה שהופך את הרכב למתחרה מצויין ואפילו יותר אלו גרסאות הדיזל או ה V6 (שלא נמכרת כאן).

השלמת האבזור, ה 4X4 והעיצוב היוקרתי יותר ממלאים את החסר והגיר הרציף לא קיים.

גם המחיר לא כזה נורא כשלוקחים בחשבון שמדובר ב 7 מושבים.

לגבי מתיחת הפנים (זה לא באמת דגם חדש כן?..) השינויים העיקריים הם בעיצוב הפגושים. כל השאר מינורי. לגבי מערכת המולטימדיה, מדובר באנדרואיד שאפשר לקנות מתחת לכל עץ רענן באליאקספרס ב 200 דולר. לא הייתי מתרגש דווקא מזה.

ולגבי כח המשיכה, המשרד שלי נמצא כמעט מתחת לאולם המכירות של מיצובישי בירושלים. מכיר את העובדים וממה שהבנתי מהרגע שהתחילו למכור את הגרסה המתוחה, יש כבר קרוב ל 500 הזמנות רק שם.

כולל מקרה שהייתי עד לו - לקוח שהגיע עם אאוטלנדר בן חודש, השאיר את הרכב והזמין את הדגם החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, התכוונתי לגרסת הפרמיום כפי שנמכרת בארץ, בדגם היוצא וגם בנכנס. אח"כ נזכרתי שלקחת מליסינג וכנראה לא הייתה לך אופציה לשדרוג אבל קונה פרטי, אם כבר מחליט להשקיע, הגיוני שיוסיף 6% למחיר בתמורה לחבילה אטרקטיבית של אבזור. עשוי לעזור גם במכירה מול כמויות ה"אינסטייל".

זו אכן מתיחת פנים ולא דור חדש, אך החזית שונה לגמרי ותוספת 4 ס"מ לאורך (ועוד אחד לרוחב) נותנים מראה יותר זורם מהצד וגם עוד קצת מקום. הגיר הוחלף ושופר. לגבי מערכת המולטימדיה שאפשר להביא מסין... אז קודם כל, 200$ פלוס מיסים ומשלוח זה כבר כמעט 400$ לפני התקנה, וגם אז זה לא יהיה אותו דבר. אין לדעת אם זה מתאים או לא עד שמנסים. יש לי רכב אחר עם מסך, רציתי לשקף בו את הנייד - וגם אחרי שחרשתי את האתרים בחו"ל וכמובן את הפורום לא מצאתי שום פתרון סביר שיצדיק את הסיכון מול העלות המטורפת בארץ (כאלף ש"ח). בדברים האלה - אם אפשר לא לאלתר, עדיף. ופה יש לך אחריות על מערכת מקורית.

ובעניין כח המשיכה... אתה לא מסכים שמותג מיצובישי לא מעורר תשוקה בישראל ב-2015?... אם האאוטלנדר היה משווק עם סמל של הונדה, טויוטה או מאזדה הוא היה עולה עוד 10% לפחות, והראייה היא המחירונים של האחרונות. כמות ההזמנות מעידה שהחבילה הטובה גוברת על מיצוב המותג. זו אכן עסקה טובה לדעתי.

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר חודשיים עם אאוטלנדר 2013 מהעבודה. ביום הכי טוב שלו הוא בינוני מינוס. גיר הזוי, בידוד רעשים לא טוב, מושב הנהג לא נוח לי, והמושב האמצעי לא בנוי ל 3 מושבי בטיחות / בוסטרים. המזגן פשוט לא טוב, מקפיא מקדימה וסהרה מאחורה. פיצול הטמפרטורה בין הנהג לנוסע לא עובד טוב. ברגים כן חשופים בדלת תא המטען ופלסטיקה מקרקשת ומצקצקת ב 100 קמ"ש לרכב עם 45 אלף ק"מ.

הרכב פשוט לא טוב ושום אבזור שבעולם לא יכסה על זה.

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הרגשתי ככה בדגם הדיזל המאובזר שרועש כמו טרקטור, רעשי כביש וצמיגים שמעל 100 קמ"ש מפריעים לנהל שיחה, התנהגות כביש רכרוכית שגורמת לו לקפץ ולהימרח בסיבובים והמושבים השטוחים רק מעצימים את זויות הגלגול החדות.

מעניין מה פילוח המכירות בין דגמי ה-5 וה-7 מקומות, לדעתי האפציה ל-7 מושבים היא הדבר היחיד שהופך אותו לפופולארי כל כך.

מאזדה cx5 שהוצג באותה התקופה מרגיש רחוק ממנו שנות אור וגם הטיגואן שמתקרב לגיל 8 מרגיש הרבה יותר מודרני ומלוטש מהמיצובישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...