Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בגיר רובוטי בפיאט -Gear Unavailable - Check Transmission, המלצה על פיתרון אפשרי.

hwgeek
שימו לב! השרשור הזה בן 1779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקווה שזה אכן המחיר לרובוט קומפלט, כי ראיתי אתמול שהם העלו מחירים וכעת המחיר מעל 8000 לפני מע"מ לעומת 7400 לפני מע"מ שהיה בזמנו שפתחתי את הדיון .

שים לב שככה ניראה רובוט קומפלט חדש:

http://www.500club.ru/forum/showthread.php?t=1471

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נשאל אותו במוסך שוב, נאמר לי שצריך להחליף את הרובוט ואת המערכת ההידראולית שזה לפי מה שאני רואה בעצם כל הקומפלט הנ"ל.

לוקח בערך יום עבודה עם אחריות של שנה.

הלך הטיול לתאילנד השנה :(

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

12345

מצטער לא ראיתי את ההודעה שלך, הרכב משנת 2010 וגמע 85 אלף ק"מ בלבד.

ALPHA - אם היה מי שיקנה את הרכב עם משאבה לא תקינה אז בכיף הייתי מוכר, אבל אין לי כוח להכנס לסרטים של "תוריד לי פה, תוריד לי שם", המחירון של הרכב באיזור ה 50 אלף, הקונה יקבל אותו ממני לאחר שטופל בכל טוב אפשר לומר ועם מערכת הידראולית חדשה ואחריות לשנה +- ככה שאולי זה עדיף..

מה שבטוח זה עדיף על רכב עם מערכת רובוט חדשה מאשר אחת משומשת במצב שלא ידוע מתי תמסור נשמתה לבורא הפיאט

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2010 זה אומר שמדובר ברובוט חדש אני מניח, כמו של הבראבו ואיבו. HWGEEK יש לך מידע בנושא?

מבאס לשמוע.

וחבל מאוד שפיאט לא לוקחים אחריות על דברים כאלו, כנראה שהם אוהבים את הקיצור הזה FIX IT AGAIN TONY. אני לא מצפה שיחליפו לך קומפלט אבל במינימום של המינימום שיסבסדו חלק מתקלה כזו, שהיתה כרונית בדגמים קודמים (ומי יודע, אולי כרונית גם בדגמים האלו ועדיין לא הגענו לטווח גבוה מספיק בממוצע בשביל לדעת)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי מחיים שאני לא הראשון במקרה הזה וגם מאוטו איטליה שאלתי.

יצא לי לפני חצי שנה לעבור בבור רציני באיזור ראשון לציון במזרח, יש שם כביש בשיכון שנראה כמו הצרות שלי והרגשתי מכה חזקה מאוד שחשבתי שעקמתי גלגל אבל לבסוף לא, לכו תדעו אולי בגלל זה קרה משהו ( נסעתי על 70 ולא ראיתי את הבור).

בכל אופן אין לי הרבה מה לעשות מלבד לספוג זאת ולהחליף או לדרדר את הרכב לים, בשני המקרים אני מפסיד :p

אוריו - אצלך יש צ'יפ ועדכון תוכנה לגיר נכון? ממליץ לעשות בדיקות יזומות של שמנים והרובוט, לך תדע.

לפיאט שלחתי הודעה לפני כמה ימים וטרם קיבלתי תשובה, אני מתאר לעצמי שהיא גם לא תגיע.

האם בידני יצא לכם להתקל או לקרוא על בעיות כאלו או כאלו בגיר? לי לא ממש, עושה רושם שזה הדגם הכי אמין (ידני בלבד), ולא מנועי המולטי אייר

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מכיר מ"אגודת בעלי הבראבו" (קיצר קבוצה עם לא מעט אנשים שיש להם את הרכב), טרם נתקלו בבעיות מיוחדות בגיר. כן הקלאצ' הולך אחרי 100-140K וכן הוא לוקח איתו את הגלגל תנופה לפעמים, אבל משהו בסד"ג שאתה מתאר? פעם ראשונה שאני שומע.

אני לא טוען שאתה היחיד בארץ שאכל קקה, ממש לא - ברור לי שלא. אבל לפחות כרגע זה לא נשמע כמו מגיפה סטייל הרובוט הקודם או הגיר ביצרן ידוע אחר, אלא מקרים איזוטריים מאוד מאוד (מאוד!!) מעצבנים. יכול להיות שתוך שנה/תיים הרכבים יצברו מספיק ק"מ והשיט הזה יתחיל לצוף, לא יודע, מקווה שלא.

כשרכשתי את הרכב לקחתי זאת בחשבון, הרציונל שלי היה די פשוט: הרכב שלי נמכר במחיר נמוך מאוד ביחס לתמורה שלו כשמבצעים השוואת ראש בראש בינו לבין אחים בסגמנט, לכן אם לא יהיה שום בעיה ברובוט הרווחתי את ההפרש (עם השנים ההפרש מצטמצם), אם לא אז עלות התיקון היא בעצם אותו הפרש - לא נעים אבל גם לא סוף העולם כי מראש הרכב נרכש במחיר מפגר יחסית.

אצלך המצב שונה, פיאט 500 למיטב ידיעתי לא נסחרת במחיר זנות, ולכן זה מרגיז שבעתיים כשדבר כזה קורה. מאוד התבאסתי לקרוא את התגובה שלך ולראות שדווקא לך מכל האנשים זה קרה, כי אני יודע (מהפורום) עד כמה אתה דואג ומשקיע ברכב...

הרכב שלי אכן עם שדרוגים כאלו ואחרים, בטיפול הגדול עוד חצי שנה - שנה אשקול בחיוב לבצע בדיקה יזומה.

אנא עדכן אותנו עם התשובה מפיאט/סמלת, אם תהיה כזו. אתה מוזמן לשלוח להם קישור ללינק הזה, אני מתכוון לחלוק את השרשור הזה עם קבוצת בראבו בפייסבוק - ומדובר בחשיפה ללא מעט לקוחות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסבר של חיים בזמנו, ויכול להיות שכבר ציינתי את זה בשרשור, הוא שבדגמים הבעיתיים של הרובוט המשאבה בונה לחץ קבוע (ובחלק מהמקרים גבוה מדי, מה שמעמיס על מכלולי מוח הגיר, לרבות הצובר), מה שעם הזמן גורם לנזילות ומאוחר יותר לבעיות בתפקוד. בדגמים החדשים זה לא המצב, לכן הרובוט מאריך חיים משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה טוב ויפה, השאלה המרכזית היא האם ה500 של ליאב היא עם רובוט ישן (כמו גרנדה), או חדש (כמו איבו).

אני בספק גדול שהישן, אבל לך תדע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישאל, אתה צודק חלקית. המוח הוחלף בחדש, לרבות הסולונואידים והצובר. המשאבה ושאר המכלולים לא הוחלפו. בזמנו (2011) רק המוח זה היה סיפור של כעשיריה. רובוט קומפלט נשק ל 15 לפני עבודה, אאל"ט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לומר - הולי שיט! 15K? אוי ואבוי..

ואכן כן מאכזב מאוד לדעת שרכב שלא חסכתי בו שקל בכל דבר אפשרי (ועוד דברים חדשים הוזמנו אפילו) נוקם בי בצורה כזו.

אולי הידיים הקודמות לא טיפלו כפי שצריך - מי יודע.

אכלתי אותה הפעם, להבא כנראה לא ארכוש רכב כזה, יורד לגמרי החשק.

אחרי הטיפול אשאל את חיים האם זה הרובוט הישן או החדש.

אני מתאר לעצמי שמה שמרכיבים הוא החדש?

מזל שעלינו על זה בדיוק לקראת הקלאץ', כבר חצי שנה בערך שאני מרגיש בזמן שהרכב היה על אוטומט ויורד להילוך הראשון לאחר נסיעה ארוכה - מעין נקישה קטנה, תמיד חשבתי שזה הקלאץ', כנראה מאז נזל עוד שמן מהרובוט ונכון לעכשיו החמיר המצב מעט, יחמיר יותר אם לא אטפל.

יותר מצחיק שאף פעם לא ראיתי נזילה באיזור הרצפה, כנראה טפטף לאט.

בכל אופן אעדכן כאן או בשרשור חדש על המצב כי דיי השתלטתי על של HWGEEK :p

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא השתלטת על כלום, זו בעיה קשורה, הגיוני לגמרי שהמידע יהיה מאוחד בשרשור אחד.

נשמח אם תעדכן לגבי סוג הגיר, במידה ותקבל את המידע.

ותזכור - יכול היה להיות גרוע יותר, נניח אם היית מגלה שאתה הבן האבוד של אורן זריף או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבאס לישמוע, מקווה שאכן מדובר במיקרים נדירים והרובוטים החדשים לא סובלים מאותו שכיחות הבעיה.

הלוואי שההחלפה בחדש תיתן לך שקט לשנים הקרובות, תקנו אותי אבל חוץ מעניין הגיר לא שמעתי על בעיות אמינות רציניות של הרכבים.

תעדכנו איך יגמר הסיפור בסוף ומה העלויות ואיך ההתנהגות לאחר התיקון.

הבעיה שלנו שהרכבים לא נפוצים ולכן גם שיש שכיחות גבוהה באמינות עם הגיר לצערי אין לנו כוח צרכני מול היצרן/יבואן שיבואו ליקראתנו, אם זה היה ניגמר בסביבות 5~6 אלף לרובוט חדש וראש שקט אז זה היה נורמאלי, אבל עלות של 12K לרכב שניחשב לרכב זול וקטן זה מטורף!.

אצלי כניראה בקרוב אצטרך לשפץ את ההגה החשמלי- הוא מתחיל לעצבן אותי עם נורות התקלה כל התנעה.

עריכה: להיפך אני פתחתי את הנושא הזה שיעזור לכולנו להיתמודד עם הפלא הטכנולוגי הזה, לצערי גם אני לא הייתי מודע למה אני ניכנס שרכשתי את הרכב, אבל מהיום שקניתי והבנתי באיזה סרט אני התחלתי לחפור בפורום הזה ופורומים מחו"ל בשביל להיות מודע מול מה אני עומד.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...