Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי בדיקת מתח USB - האם זה תקין?

d30DK
שימו לב! השרשור הזה בן 3334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי מוצר שהזמנתי לבדיקת מתח USB.

חיברתי אותו לחשמל דרך מתאם שהזמנתי מאמזון למשל (שיש לו 2.1A ו-1A),

חיברתי לסוללת גיבוי iWalk, לחיבור מקורי סמסונג ועוד...

חיברתי עם כבלים שונים, סיניים, ANKER מקורי (מאמזון) ועוד.

כמו כן חיברתי טלפונים שונים, החל מסיניים ועד גלקסי 5.

תמיד אבל תמיד מה שיש בסרטון קורה בכולם, המתח מתאפס כזה ורק אחרי קצת זמן הוא חוזר לעצמו :?

הסרטון:

http://sendvid.com/5536hdcm

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתח לא באמת מתאפס כי זה המתח שמזין גם את מד המתח הזה. אני מניח שהמעגל שמציג זרם ומתח ממוצעים (בגלל ADC בדיוק נמוך) מפסיק לעדכן כשיש שינוי במדידות, עד התייצבות. שים לב שכתוב 0 C ולא רק O, והזרם המוצג באותו זמן הוא 8 (אמפר!). בקיצור, אין סיבה לדאגה.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמתי לב כשזה 'מתאפס' כתוב 8 בלי נקודה, חשבתי זה 0.08...:-o

אוקי, פשוט בסרטון הדגמה של המוצר (ביקורת) אז אצלו זה לא מתאפס בכלל וחשבתי שזה חריג.

תודה! :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי מוצר שהזמנתי לבדיקת מתח USB.

נשמע טוב, אפשר קישור למוכר ממנו קנית?

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מאמזון:

http://www.amazon.com/gp/product/B00JIFMXSK/

אולי עולה קצת יותר מאיביי ודומיו, אבל רכשתי כמה מוצרים נוספים אז עדיף לשלם עוד כמה דולרים על מוצר אמין עם ביקורות טובות ומשלוח מהיר במיוחד.

ההזמנה בוצעה ב-17.02, החבילה היתה כבר בסניף שליחים בראשון בערב.

השליח לא מגיע אלי (מושב) כל יום, אז במקום לקבל ביום שני (23.02) קיבלתי רק אתמול (25.02). יחסית מהר מאוד.

בדקתי הבוקר מכשירים בעבודה: סמסונג טאבלט 3, "10 וגם אייפד החדש, שניהם מטעינים (עם הכבל של ANKER) ב-1.84 אמפר קבוע.

אייפון 5 מטעין 0.54 אמפר וסמסונג 4 מטעין 1.11 אמפר.

סך הכל נראה שעובד היטב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתח לא באמת מתאפס כי זה המתח שמזין גם את מד המתח הזה. אני מניח שהמעגל שמציג זרם ומתח ממוצעים (בגלל ADC בדיוק נמוך) מפסיק לעדכן כשיש שינוי במדידות, עד התייצבות. שים לב שכתוב 0 C ולא רק O, והזרם המוצג באותו זמן הוא 8 (אמפר!). בקיצור, אין סיבה לדאגה.

איך ייתכן שהזרם הנמדד הוא 8 אמפר אם שום אביזר סלולרי שמחובר למד מתח לא צורך יותר מ-1-2 אמפר ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא יתכן. כתבתי זרם מוצג ולא זרם נמדד. גם הספק איננו מסוגל לספק 8A, ובטח אף רכיב לא יצרוך 8A כשהמתח 0. אני מציין זאת להראות ששני הנתונים, גם הזרם וגם המתח, הם שגויים, ונובעים לדעתי מכיול/מיצוע מחדש שהרכיב מבצע (בנוסף מופיע C בצד שמאל).

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה יש לי אחד כזה בבית ואני גם בודק איתו ככה את כול המטענים

אבל אצלי אין את התופעה שמופיעה לך בסרטון

מהרגע שהוא מחובר עד שהוא מנותק הוא מראה יציב את המתח ואת האמפר בלי השינוי שמתרחש אצלך

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו מכם אותו דגם בדיוק במקרה?

אנסה לשלוח את הסרטון ליצרן (דרך אמזון לא הצלחתי להגיע אליו, לכן רציתי לפרסם פה לפני כן) ונראה מה תהיה תגובתו.

תודה לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של היצרן רשום שאם יש בעיות עם מוצרים שהוזמנו מאמזון אז ליצור עימם קשר.

התכתבתי עם נציג בצ'אט, אמר לי לשלוח אליהם את המוצר.

אמר שיחזירו לי את העלות המלאה של המוצר + משלוח. צריך דואר רשום.

הנציג הביא לי כתובת באתר שלהם שצריך להדפיס, רשום ברקוד שצריך לשים על המוצר עצמו, על החבילה, כתובת החזרה וכו'.

מישהו התנסה עם זה איתם במקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...