Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התאמת מגבר לרמקול

אבידו
שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי רכב חדש (סובארו xv) עם מערכת מולטימדיה תומכת אנדרואיד. חווית השמיעה כל כך גרוע שאני מעדיף להשאיר אותה כבויה. אני לא אודיופיל אבל יודע להעריך מוזיקה שנשמעת טוב. ועוד יותר מזה ממש סובל כשהמוזיקה נשמעת גרוע. לאחר שקראתי קצת בפורום, להלן האופציות שנראות לי בנוגע לרמקולים והגברה:

1. Morel Tempo 6 ללא הגברה

2. Morel Tempo 6 + מגבר JBL GT5-A604

3. Morel Tempo 6 + מגבר JBL-GTO1004E

4. Morel Dotech Ovation 6 + מגבר JBL-GTO1004E

השאלות:

1. מה העלויות הצפויות של הרכבת רמקולים ללא מגבר?

2. מה העלויות הצפויות של הרכבת רמקולים עם מגבר?

3. מה העלויות הצפויות של הרכבת מגבר בלבד (בעתיד)?

4. האם בהרכבה מחליפים את כל הכבלים הרלוונטיים מה HU?

5. האם ניצול הרמקולים באופציה 1 סבירה מספיק או שללא הגברה "זה לא זה"?

6. האם אופציה 2 היא קפיצת מדרגה כדאית מעל 1 או שאולי כדאי לותר עליה לגמרי?

7. האם JBL-GTO1004E הוא over kill ל MOREL Tempo 6?

תודה.

346046.png
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה חשובה למשהו שהוא אולי הכי חשוב מעצם היותו הבסיס וזה התקציב שלך.

עכשיו, אם הסאונד כזה גרוע השאלה למה, האם זה רק בגלל המערכת עצמה שאני מניח שהיא איזה מוצר סיני עלום שם או שגם הרמקולים עצמם הם חרא...

עכשיו, אם המערכת עצמה היא על הפנים אני בספק ביחס לשינוי שתקבל מהרמקולים בוודאי למה שאתה אולי מצפה.http://www.subaru.co.il/subaru_xv

האם המערכת שמופיעה באתר היא מה שיש לך? לי

HU:OEM+Genesis series 3 high level adapor AMP:Phoenix Gold RX 400.4 COMP:Morel Virtus 602 SUB: Sundown Audio E8

https://www.youtube.com/watch?v=jtQs-1_TH-Q

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיש לי זו מערכת אנדרואיד (עלומת שם) שהותקנה כחלק מחבילה של חבר. זו לא המערכת המקורית של סובארו. אין לי מושג לגבי האיכות שלה. אגב, בנסיעת מבחן שמעתי את המערכת המקורית עם אותם רמקולים וגם אז לא יכולתי לסבול את מה שהיא השמיע.

לגבי התקציב הוא לא סגור. כרגע אני רוצה להוציא את המינימום בשביל שיפור שיהיה סביר+ להאזנה. אם התקנה כרגע של מגבר משתלמת בהקשר של מחיר ההתקנה או שזה must לסט הקומפננט אז אני בעד.

346046.png
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי עם סאונד גרוע ומערכת שלא מקורית אז הכי כדאי זה שתקנה מערכת תוצרת חברה מוכרת כדוגמת פיוניר, קנווד, אלפיין וכדומה.

ואז תעבור לסט קומפוננט.

HU:OEM+Genesis series 3 high level adapor AMP:Phoenix Gold RX 400.4 COMP:Morel Virtus 602 SUB: Sundown Audio E8

https://www.youtube.com/watch?v=jtQs-1_TH-Q

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המערכת היא סינית זולה כמו שאתה מציין, סביר להניח שבאמת מקור האות שבא ממנה הוא על הפנים.

תברר מה אתה מעוניין בהקשר ליחידת הראש - שיפור הסאונד.. התקציב פה מאוד קובע, ישנם כמה אפשרויות.

אפשרות ראשונה של החלפת יחידת הראש כנראה כולל החלפת פלסטיקה למסגרת הרדיו + קניית HU לטעמך לפי הצרכים והתקציב, כמובן שאם תחליט שאתה עדיין מעוניין במולטימדיה התקציב ייצטרך להיות שמן יותר.

אפשרות שנייה זה להישאר עם יחידת הראש הקיימת, ולהתקין פרוססור שכולל בתוכו את פעולת המנחת כגון Bit One של אודיסון.

שני האופציות לא זולות במיוחד, והפרש העלויות בניהם הוא לא גדול במיוחד אם אתה פתוח ליד 2.

ואחד מאלו צריך להכנס בתקציב בנוסף לקומפוננט והמגבר, והכל כמובן בהבנה ממך שחשוב לך איכות סאונד בסיסית טובה ומעלה

.The different between men and boys, Its the price of thier toys

----------------------------

Eclipse | ARC Audio | Eton | DC Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אבידו,

לא כדי לעשות שום צעד בלי מומחים בנושא,

אני אישית ממליץ על "אדי מערכות" היא החברה שעובדת נכון עם סובארו בקטע הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...