Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממיר קטליטי - מספר שאלות

דן_מנשה
שימו לב! השרשור הזה בן 3351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לפני מספר חודשים, נדלקה לי נורה ברכב של אשתי (יונדאי גטס 2005). לאחר בירור קצר ובדיקה במוסך מורשה של יונאדי, התברר שהממיר הקטליטי וחיישני החשמל תקולים. הצעת המחיר לממיר חדש, כולל עבודות, עמדה כל כ-3,000 ש''ח.

המשכנו בחיפושינו במוסכים פרטיים, בדגש על כאלה שמציעים אגזוזים, וקיבלנו הצעות זולות יותר, בסדר גודל של כ-800-1,500 ש''ח, כולל עבודה.

טרם החלטנו מה לעשות (הרכב לא נמצא בשימוש רב, והטסט בעוד כחודשיים), ובשבוע שעבר שמנו לב שהנורה הפסיקה לדלוק.

השאלה שלי היא ממה יכול להיות שנובעת הפסקת החיווי של הנורה? הרכב לא עבר טיפול מאז, כך שנראה לי מוזר שהבעיה נפתרה מעצמה.

והאם הייתם ממליצים לי לבחור במוסך המורשה, או באופציה הזולה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לך ללכת לפירוקיה שיורידו לך מרכב עם ק"מ נמוך את כל האורך של האגזוז.

תעשה חכם : תבקש דוד אחורי מרכב שעבר ק"מ נמוך ואז כשיפרקו תאמר שאתה רוצה את כל האורך להחליף על הדרך....

זרוק בבגאג. לך לאגזוזן ירכיב לך תמורת 200 שקלים וסגרת עניין לכמה שנים קדימה.

אם תבקש רק ממיר יאמרו לך ישר 1000 פלוס...

תבקש דוד אחורי ואז תוסיף כל האורך ותסכים להוסיף את ההפרש...

מעבר לזה בטסט לא בודקים לך נורת חיווי ואם בכלל נכבתה בעצמה אז יכול מאוד להיות שזה רק לכלוך על החיישן...

תעשה את החשבון בעצמך.

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי subaru_loyale

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

מעבר לזה בטסט לא בודקים לך נורת חיווי ואם בכלל נכבתה בעצמה אז יכול מאוד להיות שזה רק לכלוך על החיישן...

תעשה את החשבון בעצמך.

בהצלחה.

למכוני הטסטים יש הוראה להכשיל רכבים שמגיעים לטסט עם נורת check engine דולקת, גם אם הרכב צולח את בדיקת זיהום האוויר.

לדעתי ברכב כזה אפשר ורצוי לבחור באופציה הזולה ולהרכיב ממיר תחליפי זול, יחזיק כמה שיחזיק. אם הנורה כבתה ותישאר כבויה עד לטסט גש ככה לטסט ותראה מה יגידו לך שם בנוגע לזיהום האוויר. אם עברת - עברת. אם לא, תתחיל להתעסק עם החלפות ממירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין שהתקלה היא ממיר קטליטי. ממיר קטליטי ברכב יונדאי לא נכבה סתם ככה לבד. הייתי ממליץ לך להתחבר למחשב על מנת לראות את התקלה האחרונה שהייתה לך. סיכוי סביר מאוד שאתה כן תכול לראות את התקלה תעדכן אותנו. יש לי הרגשה שיותר הגיוני שהייתה לך תקלה עם חיישן חמצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תמהר לעשות משהו אם כרגע הנורת תקלה לא דולקת כי זה יכול להיות סתם דלק לא תקין.

תמשיך לעקוב ורק אם מנורה נדלקת שוב כנס לבדיקת סורק נוספת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...